Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

w playu niestety nie ma opcji wybranego numeru a szkoda powinno byc coś takiego.Kurde wogóle jak sie tak zastanowic to do każdej oferty można się przyczepic nie ma takiej w której człowiek nie byłby rąbany.jedyna nadzieja w nadchodzących mvno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsługa w Play pozostawia troszkę do życzenia. A zależne to jest się okazuje nie od firmy tylko od danego człowieka.

Mojego brata chcącego przejść z poręczy do Play obsługiwał jakiś leszcz, który go zwodził i braciak 2x w tygodniu jechał 20km po odbiór telefonu (Toshiba G500) i podpisanie umowy po wcześniejszym uzgodnieniu tego przez telefon.

Czujecie ?

Gościu dzwoni, że można przyjeżdżać podpisywać, a po 30 minutach na miejscu mówi, że jeszcze jednak nie wszystko załatwione z poręczą. I tak miał 2x w tygodniu. Wreszcie zajął się tą sprawą inny koleś i teraz już brat czeka ostatni raz na telefon od miejmy nadzieję bardziej kompetentnej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak jeżdżę do 'pleja' to tylko w jedno miejsce, do punktu w MM. Obsługa miła (dziewczyna i chłopak) jak potrzebujesz wydrukować np. potwierdzenie przelewu to bez problemu użyczą Ci kompa i drukarkę, przez telefon ściemy nie walą. Niestety wszystko zależy na kogo trafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE W880i juz sie skoczyly w PLAY i nie bedzie ich wiecej, podobnie Samsungi U700..Na Nokie E51 jest jedno wielkie polowanie..generalnie PLAY ma coraz wieksza oferte aparatow czysto wirtualna - bierzcie to pod uwage przy zmianie operatra jesli zalezy wam na konkretnym fonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa z tymi nowościami w telefonach to też jest stary chwyt.w reklamach wszysko pienie ładie o ten za złotówke a tu n95 itd tylko nikt nie dopowiada że telefon za złotowke jest w najwyższym abo albo że n95 jest tylko w taryfie dla biznesu i to w dodatku za grubą kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa z tymi nowościami w telefonach to też jest stary chwyt.w reklamach wszysko pienie ładie o ten za złotówke a tu n95 itd tylko nikt nie dopowiada że telefon za złotowke jest w najwyższym abo albo że n95 jest tylko w taryfie dla biznesu i to w dodatku za grubą kase

nie rozumiem Twojego zdziwienia, przecież każda sieć tak robi i zawsze robiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i o to mi chodzi każda siec robi nas w bambuko a wszyscy juz sie do tego przyzwyczaili.Przeciez jesli reklamuja ze telefon jest za zlotowke to niech dopowiedza w jakiej taryfie a nie tylko sciemniaja zeby zwabic ludzi do salonow a w salonach to juz konsultanci omamia ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przeniesienie nr kosztuje 50zł dla wszytskich sieci o ile się dobrze doczytałem? Muszę przyznać że mają rewelacyjne warunki. Zastanwaiam się tylko nad telefonem w abo być może za 50 zł. z 3gr mam L760 ale czy jest coś wartego uwagi jeszcze w tej cenie bo mi się wydaje że nie bardzo(no może poza k800i ale to niestety trzeba dołożyć 150zł jeszcze).A i o jeszcze jedno się chciałem zapytać użytkowników.Czy za rozmowy w sieci płaci się mniej bo nigdzie o tym się nie doczytałem?

Edytowane przez mlun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, za rozmowy w sieci nie placi sie mniej, jest jedna stawka na wszystkie sieci.

Mi w tej chwili brakuje najbardziej w PLAYu jakiejs oferty typu wybrany numer lub kilka za darmo lub w niskiej stawce... no i bonus za polaczenia przychodzace (za 2 minuty odebrane dostajesz jedna dla siebie) nie dotyczy polaczen z PLAY - to tez bol bynajmniej dla mnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktośmi wytłumaczy jak to jest w ofercie dla firm bo na stronie pisze że od 28gr/min a w cenniku że 49gr. Czy ta niższa kwota to może między telefonami w danej firmie tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominałem o problemach brata.

Faktycznie zależy jaki człowiek nas obsługuje i nie ma z tym wspólnego firma.

Jeżeli trafimy na nieudacznika to będziemy klęli na Play.

Od wtorku mój brat jest szczęśliwym posiadaczem wypasionego podobno telefonu Toshiba G500 w sieci Play i bawi się nim jak dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm a jak sądzicie czy wziąć zamiast samsunga L760 SE W880i? Oba za 3 gr są widze. Ewentualnie opchnąć SE za jakies 700zł i może bym nowkie E51 albo E65 wział? Co otakim planie powiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mlun

A dowiadywales sie czy ta nokia jest jeszcze dostepna w sieci play? Bo z tego co wiem to pare miesiecy temu tej nokii juz nie bylo dostepnej i teraz tez watpie by byla (wystarczy sprawdzic oferty na allegro gdzie wystepuja pojedyncze egzemplarze tego telefonu w sieci play).

Chyba bedziesz musial cos innego sobie upatrzyc. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest troche bez sensu ze na papierze teoretycznie dane teelfony sa dostepne tymczasem niektorych modeli nie mozna dostac w zadnym salonie.a jak sie zapytac konsultanta to on nic nie wie bo to nie od niego jest zalezne i moze bedzie dostawa a moze i nie.I nie mowie tu tylko o play bo kazdy operator tak robi ze na papierze ma 100 telefonow a faktcznie w ofercie kilkadziesiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym że może go nie być:P Ale pójde się popytam bo być może gdzieś leży odłogiem jeden egzemplarz:P

 

UP: Widziałem że jeszcze w salonach są te nokie.Teraz tylko kwestia rozwiązania cyrografu z plusem a boje się że to nie będzie tak szybko.Najwyżej w akcie desperacji bede płacił za dwa abo przez 2-3miesiące:P

Edytowane przez mlun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę kilka zdań na temat Play po miesiącu abonamentu.

 

Ceny jakie są każdy widzi. Oferta jeżeli chodzi o minuty i sms-y jest chyba najbardziej atrakcyjna wśród operatorów. Minusem na pewno jest to, że niewykorzystane minuty nie przechodzą na następny miesiąc. Inna sprawa, że jest ich tak dużo, że nie przeszkadza mi to. Dodatkowo poza abonamentem płaci się za połączenia międzynarodowe (ale tak też jest chyba w nowym planie w orange). Zasięg bez zarzutu. Obsługa on-line konta w zakresie sprawdzenia salda na koncie oraz historii połączeń bardzo dobra.

Co do mojego abonamentu to mam 70-tkę, do czego Play dorzuca 30 zł czyli mam 100 zł na miesiąc do wykorzystania. Aparat k800i, brałem 17 stycznia za 149 zł ale przez pierwsze 6 miesięcy płacę tylko 50 % abonamentu czyli 35 zł. Co do aparatu to jest świetny, jestem bardzo zadowolony. Ogólnie polecam Play, jestem zadowolony po odejściu z orange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasięg bez zarzutu.

Z tym na pewno się nie zgodzę. Zasięg jest bardzo słaby. Często mój L-760 nie może często odnaleźć sieci, gdzie era ma przynajmniej 2 kreski.

To największy minus tej sieci.

Kolega to potwierdzi na innym telefonie nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jaki mamy zasieg zalezy od miejsca w jakim sie znajdujemy.Niestety czesto zdarza sie ze tego zasiegu w niektorych miejscach Polski nie ma wcale i dotyczy to wszystkich operatorow.wedlug mnie jesli ktos sprzedaje uslugi na rozmowy to tym samym oferuje 100% zasieg ale jak widac z praktyki niestety nie w naszym kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto się pchać w promocje Play na Deser ??? - przez 9 miesięcy trzeba doładowywać konto co miesiąc 50zł a potem można sobie wziąć telefon w promocji nawet za 1zł bez umowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JROX - właśnie przejrzałem dokładnie ofertę telefonów teraz i wyszło na to że lepiej kupić jakiś fajny telefon na allegro za 400 - 500zł iż liczyć na niewiadomo co bo i tak nic dobrego nie dadzą :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...