Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż ciekawi mnie co to będą za usługi których nie mają inni ;)

Sobie wyczytałem (Puls Biznesu - czwartek) że stawiają na multimedia, konkretnie muzyka, telewizja, nawigacja - i to ma ich odróżniać od innych "graczy" na rynku. Ogólnie ma to spowodować kilkunastoprocentowy spadek cen na rynku, natomiast wojny cenowej podobno nie będzie (a szkoda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie prauje w call center mam znajoma ktora tam sie teraz szkoli proby rusza juz w styczniu, maja teraz szkolenie z komunikacji z klientem, nowa polityka do klienta niby na TY!maja byc 30% tansi od konkurencji wiec moga cos zwojowac!beda korzystac po czesci ze swoich nadajniko po czesci z nadajnikow ery, wiec z zasiegiem niepowinno byc problemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

era ma najgorszy zasieg czy to w miastach czy na wsiach niestety

Hmmm przy wypadach w rózne dziwne miejsca, zawsze mam najlepszy zasięg ze wszystkich. Czesto zdaza sie takze gdy inni juz go nie maja, ja mam powiedzmy 3-4 kreski na 5. Oczywiscie mam erę

 

Moze to kwesta telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rodzine w okolicach bieszczad, zaczynaja sie gorki i orange tam wysiada trzeba biegac za sygnalem na sama gore, dlatego 90 % na tej wsi uzywa ery reszta plusa

 

a co do tematu pozyjemy zobaczymy,mi tam ogladanie wiadomosci w telefonie jest kompletnie zbedne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby byl dostep do neta bezprzewodowego... bo w orange, erze czy plusie sobie w kulki leca z tym... limity takie ze wykorzysta sie je uzywajac samego gg przez 2 tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos w 2 polowie grudnia lub na poczatku stycznia maja dzwonic do wylosowanych osob!netia pompuje spora kase w projekt wiec powinno szybko ruszyc,ale zawirowania z koncesja wszystko komplikuja...w kazdym badz razie ruszaja juz na dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie prauje w call center mam znajoma ktora tam sie teraz szkoli proby rusza juz w styczniu, maja teraz szkolenie z komunikacji z klientem, nowa polityka do klienta niby na TY!maja byc 30% tansi od konkurencji wiec moga cos zwojowac!beda korzystac po czesci ze swoich nadajniko po czesci z nadajnikow ery, wiec z zasiegiem niepowinno byc problemu!

super, tylko dlaczego mają używać nadajników Ery skoro umowę podpisali z Polkomtel S.A. (czyli notabene Plus GSM) ?

 

 

era ma najgorszy zasieg czy to w miastach czy na wsiach niestety

Kolejny znawca tematu. :mur:

 

Moj sasiad jest kierownikiem ds lokalizacja nadajnikow 4 opa na terenie Polski poludniowej ale i tak nic nie wie na ten temat albo moze nie chce powiedziec ;/

A ja gram w kosza Jordanem...

 

// I najpierw radzę poczytać P4 a potem się wypowiadać... :P

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm

fakt a spytam sie dokladnie informatykow ktorzy podlaczali lacza u nas ale niedam sobie reki uciac ze to jest ERA , polkmtel czy polska telefonia cyfrowa ;) kto by to rozruznial:)

fakt ze ruszaja pelna para i inwestuja w nowa technologie i mlodych ambitnych pracownikow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadajniki mają być z plusa a nie z ery, przynajmniej do tej pory cały czas tak miało być, wchodzi P4 na ryynek, korzystają z nadajników Plusa i w tym czasie budują swoje. Wątpie żeby coś się w tej sprawie zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj ludzie era ma najgorszy zasieg (przynajmniej na slasku i okolicy) co z tego, ze ma najwiecej % pokrycia obszaru polski jak te pokrycie jest slabe? Uzywam 3 telefonow i w kazdym mam abonament ery takze nie ma tu mowy o slabych telefonach - nokie, siemensy, sonyericssony, samsungi. Pokrycie ery jest duze ale slabe - gdy sie zejdzie do piwnicy to era gubi zasieg - orange trzyma dobrze, na jednej wsi obok zywca - tak samo era ma zasieg ale gubi po wejsciu do domku, orange trzyma bezproblemowo.

 

czesc 'ZNAWCY'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...