Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem testerem ale prawie na pewno ich zleję...

 

Czy ktoś z obecnych tu testerów miał już telefon w sprawie tej "super promocji" którą mamy otrzymać na PLAY'a??

 

Od kilku dni dzwoni do mnie krótki numer (na pewno od nich) i kur.... jedyne co słyszę to od razu muzyczka przez jakiś czas (po minucie lub krócej się rozłączam). Mogliby chociażby nagrać te parę słów, że zaraz nastąpi połączenie..... Jezzzu jacy ludzie tam pracują. Następny dowód że ZERO doświadczenia... :mur: Może za bardzo się denerwuję w niektórych sytuacjach, ale jak w pracy dzwoni do mnie telefon i słyszę kilka minut muzyczki to mnie szlag trafia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, dziś rano nawet mnie obudzili tym swoim telefonem.

Powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, bo:

1. Telefon jest jakimś nieporozumieniem.

2. Brak przenoszenia niewykorzystancyh złotówek na nast. miesiąc, co u innych obecnie jest standardem.

3. Brak możliwości przeniesienia numeru z innej sieci przy tym jak chciałbym skorzystać z oferty dla testerów.

4. Cena połączenia z internetem to jakiś nieudany żarcik z ich strony.

5. Każdy tester miał otrzymać osobną ofertę, a jak wiadomo wszyscy mają jedno i to samo.

6. Trzy telefony to już za dużo.

(kolejność przypadkowa)

 

Pani z którą rozmawiałem była w stanie odpowiedzieć jedynie na argument drugi, twierdząc że w zamian za brak tego "przenoszenia" dostajemy ektra bonus w postaci dodatkowych złotówek do wykorzystania. Natomiast na 4 odpowiedziała, że: "Sieć nie może od razu odkryć wszyskich kart" :lol:

Już czytałem, że szykują pakiety internetowe, ale co z tego skoro ja umowe miałbym podpisywać teraz.

 

Też do mnie dzwonił ten numer kilka dni temu raz i sama muzyczka była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie z tych samych powodów zrezygnuję, a dodatkowo mam 5 darmowych numerów w Idei. Z jednego z nich korzystam baaaardzo często :D I tu jest lipa, bo w Play nie ma darmowych numerów. I ogólnie wkurza mnie ta sieć, nawet porządnie nie umieją zadzwonić do klienta tylko automat dzwoni i czekaj sobie jak idiota aż jakaś panienka zauważy że odebrałem. Kretynizm! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze Ci wieczorem, bo siedze teraz na wykladzie.

 

 

 

 

--edit--

 

Można podpisać umowę na 24 miechy, i dostajesz co miesiąc 1000 minut do wykorzystania w ramach sieci. Z kolei nie wiem jak ma się to do tego, co przyszło jakiś czas temu meilem, gdzie była informacja, że niby mielibyśmy dostać 600minut + 2000 smsów. Być może jest to w jakiś sposób zamienne (z tego wynikałoby, że 1 min = 5 sms), ale nie powiedziała o tym przemiła pani- może dlatego, że byłem dość zdecydowany na zakończenie przygody z Playem na chwilę obecną i już nie widziała sensu w nakłanianiu mnie ;)

Jeśli nie zamierzasz kontynuować "współpracy" z Play, to może na wstępie powiedz, że znasz ofertę- zaoszczędzisz sobie i im trochę czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście oferta powalająca na kolana :D Jeszcze jakby to było do wszystkich sieci, a w PLAY'u nikogo nie znam... Niedawno jeszcze miałem darmowe wieczory i weekendy w Idei w ramach sieci i stacjonarnych a 80% ludzi w telefonie mam z Idei.

 

Następna rzecz- pewnie innego telefonu nie mogę wybrać. Dostałem [ciach!]ianego Samsunga i musiałbym z nim zostać. Mam Samsunga D820 i pod każdym względem jest lepszy.

 

Ciekawe ilu testerów podpisze umowy... Jestem tego baaaaardzo ciekaw :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejny operator aka Sami Swoi? Reklamy owszem, ale abonentów tyle co nic. I co miał zrewolucjonizować rynek, jak na razie jedna wielka kupa. I do tego te reklamy w tramwajach i autobusach na rączkach do trzymania aka "Kto ma seksowną bieliznę ręka do góry", "Kto na prezydenta, ręka do góry" etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze Ci wieczorem, bo siedze teraz na wykladzie.

 

 

 

 

--edit--

 

Można podpisać umowę na 24 miechy, i dostajesz co miesiąc 1000 minut do wykorzystania w ramach sieci. Z kolei nie wiem jak ma się to do tego, co przyszło jakiś czas temu meilem, gdzie była informacja, że niby mielibyśmy dostać 600minut + 2000 smsów. Być może jest to w jakiś sposób zamienne (z tego wynikałoby, że 1 min = 5 sms), ale nie powiedziała o tym przemiła pani- może dlatego, że byłem dość zdecydowany na zakończenie przygody z Playem na chwilę obecną i już nie widziała sensu w nakłanianiu mnie ;)

Jeśli nie zamierzasz kontynuować "współpracy" z Play, to może na wstępie powiedz, że znasz ofertę- zaoszczędzisz sobie i im trochę czasu ;)

Spoko, to ja im podziekuje od razu..

 

Chyba, ze... moglbym podpisac umowe na kogos innego. Mojej drugiej polowie bardzo podoba sie Motorolka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi gdzie zapowiadali rewolucję, bo do tej pory to rewolucję sobie jedynie ubzdurali ludzie. Rewolucja zapowiadana nie była.

No ale czyms trzeba ludzi do siebie przekonac pozatym nie wydaje mi sie aby na zwyklych ludziach robili interes bo chyba jednak musza miec jakas oferte dla firm czy cos ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam all.

Czy ktoś z was ma numer do Play'a? Najlepiej głównej firmy, by dowiedzieć się, gdzie w warszawie dokonam zakupu LG KU311... od tygodnia czekam w media na dostawę, dzisiaj była i słyszę taki tekst- Niestety zamówiliśmy tylko te droższe modele bla bla bla, a jak poprosiłem o telefon do nich, by sie dowiedzieć gdzie kupie ten telefon w warszawie to ta powiedziała że nie może podać o.0 no luuudzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też oddaję. Kobitka która dzwoniła do mnie nawet nie próbowała rozpoczynac rozmowy, tylko zapytała czy znam warunki i czy jestem zainteresowany. Rozmowa trwała niecałą minutę, wytłumaczyła tylko gdzie oddac telefon :D Ciekawe ile % testerów połakomiło się na tą extra promocję... B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kilka postów wcześniej ;]

W poście #158 coś o tym jest. Czyli 1000min wew. sieci do końca umowy z nimi. A reszta tak samo jak każdy inny pan Stasiu podpisujący umowę. I to jest właśnie ta indywidualna oferta, którą mieliśmy dostać, buehehe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kilka postów wcześniej ;]

W poście #158 coś o tym jest. Czyli 1000min wew. sieci do końca umowy z nimi. A reszta tak samo jak każdy inny pan Stasiu podpisujący umowę. I to jest właśnie ta indywidualna oferta, którą mieliśmy dostać, buehehe :lol:

Dla Stasia i tak oferta jest najlepsza na rynku ale faktycznie wewn. tak malo popularnej (narazie) sieci to nawet milion minut by mnie nie zwiodlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi o to czy to ma zwodzić czy nie, a o sam fakt, że w żaden sposób oferta ta nie jest indywidualna. Oczywistym jest, że nie można dla 20k testerów z osobna przygotowywać, ale jakieś "widełki" już by lepiej wyglądały.

 

Natomiast wygląda na to, że niewielu testerów postanowiło zostać w sieci, ponieważ możliwość popisywania umowy na specjalnych warunkach przedłużono z 15 do 28 kwietnia oraz zaproponowano dość istotne rzecz:

- możliwość przeniesienia numeru z innej sieci

- możliwość wyboru innego telefonu z oferty

Tylko, że nie łączy się to już z tym dodatkowym tysiącem minut wew. sieci.

 

Dla mnie ta oferta świadczy tylko o tym, że zawiedli się na ilości testerów która postanowiła pozostać w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co wystartowalo play a tu mamy kolejnego operatora, który ma niebawem wystartowac Nowy operator jak narazie niewiele wiadomo domena nalezy do McCann Erickson Polska Sp. z o.o. street: ul. Cybernetyki 19 city: 02-677 Warszawa location: PL z tym ze jest to miedzynarodowa firma reklamowa (robiła reklamy sokow Garden) takze nadal nic nie wiemy na stronie jest odliczanie do premiery ktora ma byc 19.IV o 10:00

Edytowane przez siwy05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu widziałem już to odliczanie i czasem zdarza się, że czas jest źle wyświetlany. Np. dziś rano było 4 min do premiery, więc poczekałem, a potem odliczanie zaczęło się od nowa.

Przypuszczam, że chodzi tu tylko o jakiegoś wirtualnego operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co wystartowalo play a tu mamy kolejnego operatora, który ma niebawem wystartowac Nowy operator jak narazie niewiele wiadomo domena nalezy do McCann Erickson Polska Sp. z o.o. street: ul. Cybernetyki 19 city: 02-677 Warszawa location: PL z tym ze jest to miedzynarodowa firma reklamowa (robiła reklamy sokow Garden) takze nadal nic nie wiemy na stronie jest odliczanie do premiery ktora ma byc 19.IV o 10:00

He ? Odsyla mnie do plus gsm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam mętlik w głowie...jak to w końcu jest.

4operator to play czy play to play a 4Op dopiero się ma pojawić? Ta strona też lewa bo odsyła do plusa.

http://rekrutacja.nadchodzi4.com/ może o to chodziło? Kiedyś była tu jakaś ankieta na testerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam mętlik w głowie...jak to w końcu jest.

4operator to play czy play to play a 4Op dopiero się ma pojawić? Ta strona też lewa bo odsyła do plusa.

http://rekrutacja.nadchodzi4.com/ może o to chodziło? Kiedyś była tu jakaś ankieta na testerów.

www.nadchodzi4.com odsyla na www.playmobile.pl

 

A z kolejnym operatorem to jakas sciema chyba ze strony plusgsm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...