Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Kupil nie w salonie tylko od jakiegos anonimowego kolesia, ktory mogl byc oszustem i sprzedaje nie wiadomo co.

Skoro mozna podrabiac niemal wszystko to PLAY wychodzi z zalozenia, ze czego oni nie sprzedali tym nie beda sie pozniej opiekowac.

I teraz PLAY ma za to odpowiadac ?

Tak! Play ma za to odpowiadać, bo sam rozpowszechnia swoje startery. Skoro potrafią rozdać kilka tysięcy starterów za friko, to niech będą konsekwentni i ponoszą odpowiedzialność wypuszczania wadliwych kart sim na rynek.

Starterów się nie podrabia. A większość, która obecnie znajduje się na allegro pochodzi chociażby z ostatniej onetowej akcji, gdzie sypnęli się tym dość bogato. I skąd sprzedawca ma wziąć paragon? Przecież, to jest wina opa, a nie sprzedawcy z allegro.

 

Ciekawy jestem jak to wyglada u innych opow.

Tak Tak.

W Simplusie jak miałem już wymieniać kartę, to chcieli 30ziko, ale zwrot kasy bym dostał w drodze reklamacji (oczywiście jeśli bym ją złożył).

Heyah

W Orange, wystarczy się udać do salonu, gdzie załatwi się całą sprawę, lecz jest opłata.

 

Tylko, że nikt nigdzie nie wymaga paragonu! Co najwyżej w przypadku pre- paid'u zarejstrowania się (chociaż i bez tego przechodzi) lub podanie PUK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narcyz, piszesz teorie czy wszystko sprawdzone ?

Jak widac w teorii PLAY rowniez wymienia te karty.

Wystarczy miec potwierdzenie, ze sie dostalo ja w salonie badz kopie e-maila iz wygralo w losowaniu (tak jak ja np.) i wymieniaja bez oplat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tak Taku potwierdzone. O Simplusie mówił mi kolega, który pracuje w salonie Plusa.

Nie szukaj dziury w całym, bo odnoszę wrażenie, że nie potrafisz podejśc obiektywnie do wejścia Play na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja szukam dziury tylko Wy. Ja probuje przeciwstawic sie postawie polakow, ktora jest...

...WSZYSTKO NA NIE !

Zero zmian, to byloby najlepsze dla polaka. Jezeli ktos ma lepiej to ja nie dąże do jego poziomu tylko sciagam go do swojego.

Kazdy op robi na nas kase i tylko w reklamach o nas dbaja.

W wolnym rynku KAZDY Cie dyma byleby tylko wytargac kase od Ciebie.

Cieszmy sie z tego co mamy/co daja i dazmy do lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Nikogo nie próbuje ściągnąć do swojego poziomu, chociażby dlatego że posiadany abonament/telefon nie jest dla mnie jakimkolwiek wyznacznikiem wartości człowieka.

Cieszę się, że wszedł czwarty operator (to plus dla każdego użytkownika komórki w kraju), cieszę się że mogłem uczestniczyć w testach, ale to nie znaczy, że od razu mam się zgadzać z całą polityką f-my oraz ich zagrywkami.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja szukam dziury tylko Wy. Ja probuje przeciwstawic sie postawie polakow, ktora jest...

...WSZYSTKO NA NIE !

Zero zmian, to byloby najlepsze dla polaka. Jezeli ktos ma lepiej to ja nie dąże do jego poziomu tylko sciagam go do swojego.

Kazdy op robi na nas kase i tylko w reklamach o nas dbaja.

W wolnym rynku KAZDY Cie dyma byleby tylko wytargac kase od Ciebie.

Cieszmy sie z tego co mamy/co daja i dazmy do lepszego.

Kaeres ...

Jesteś bardzo nieobiektywny. Bez obrazy, ale taki typowy fanboy z Ciebie - i to od lat.

Pamiętam najpierw jak byłeś bojownikiem intela, potem amd, teraz play, - to co masz jest najlepsze na świecie.

 

Ja nie jestem na nie - bo gdybym był to bym nie kupił startera Play.

Naprawdę się cieszyłem że będę miał taniej, jednak spotkała mnie niemiła niespodzianka.

Nie zamierzam rezygnować z tego operatora, chyba że mnie zmusi i się okaże że żadna karta z playa mi nie pójdzie.

 

Możliwe że wszystko się samo rozwiąże bo postanowiłem sprzedać moje w850i póki mogę na nim zarobić jakieś 300 zł ;].

Zresztą jak zwykle okazało się że starusieńki sl45i w moim przypadku na chwile obecną jest wystarczający :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, ale sie zrobilo goraco w te zimne dni:

 

1. Nigdy nie bylem fanboyem AMD tylko i wylacznie Intela (jezeli chodzi o procki). Posiadam AMD od ponad 2 lat - moze to jeszcze kogos bardziej rozsmieszy.

 

2. Mam karte PLAY ale nigdy w zyciu jej nie uzylem. Przynaleze do innej sieci. Ci co uwazaja wiedza do jakiej, a ci co nie, to szukajka.

 

Czy teraz jestem obiektywny ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, spokojnie i bez nerwów ;) O Intelu i AMD rozmawiać tu nie będziemy. Niech każdy ze swojej strony postara podejść obiektywnie do tematu i wszyscy unikniemy takich przepychanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok może trochę za ostro napisałem ;].

 

Napisałem zgłoszenie do play opisałem że kartę zakupiłem na allegro i dostałem odpowiedź :

 

Witaj Wiktorze,Dziękuję za zgłoszenie. Bardzo się cieszę, że chcesz należeć do naszej sieci. Proponuje, byś udał się do najbliższego Punktu Obsługi Klienta Play i opisałjeszcze raz  trudności, które napotkałeś, przy próbie aktywowania karty sim. Wierzę, że sytuacja ta szybko i pomyślnie się rozwiąże i będziesz mógł juzwkrótce korzystać z oferty Play.

 

Więc cyrk jednym słowem - i co mam znowu do tej siksy wracać żebym usłyszał to co poprzednio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok może trochę za ostro napisałem ;].

 

Napisałem zgłoszenie do play opisałem że kartę zakupiłem na allegro i dostałem odpowiedź :

 

Witaj Wiktorze,Dziękuję za zgłoszenie. Bardzo się cieszę, że chcesz należeć do naszej sieci. Proponuje, byś udał się do najbliższego Punktu Obsługi Klienta Play i opisałjeszcze raz  trudności, które napotkałeś, przy próbie aktywowania karty sim. Wierzę, że sytuacja ta szybko i pomyślnie się rozwiąże i będziesz mógł juzwkrótce korzystać z oferty Play.

 

Więc cyrk jednym słowem - i co mam znowu do tej siksy wracać żebym usłyszał to co poprzednio ?

Poprosisz imie i nazwisko tej pieknej Pani i sie skonczy dzien dziecka - przynajmniej dla niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczylem do Play'a ;] Opini o tej sieci na razie nie wydam, bo jestem jej uzytkownikiem dopiero od wczoraj. Zdecydowalem sie na pre-paid, bo abonament jest imo mniej atrakcyjny (przynajmniej ten ktory chcialem wziac 50-70PLN). W abonamencie telefony sa troche drogie (w tym co chcialem wybrac) i lepiej zainwestowac samemu w fon. Za nokie 6288 zaplacilem 650PLN (nowka) i dostalem w gratisie starter za 30PLN, a w abonamecie za 70PLN kosztuje ona 399PLN i wiazemy sie umowa na 2 lata co mnie srednio odpowiada. Poza tym wybierajac karte mamy jeszcze jeden plus w porownaniu z abonamentem. Doladowywujac telefon kwota 70PLN mamy bonus w wysokosci 30PLN, ktory jest wykorzystywany w pierwszej kolejnosci (wazny jest 30 dni), a dopiero pozniej leci 'wlasciwa' kasa z doladowania ;] W abonamencie mamy tylko jeden miesiac na zuzycie wszystkiego bo wiadomo, ze nic nie przechodzi na nastepny miesiac. No i byc moze w ciagu kilku miesiecy/roku stawki moga sie zmienic na atrakcyjniejsze w ofercie pre-paid, a w abonamencie sa od poczatku umowy do jej konca takie same. Jednym slowem precz z abonamentem i wybierzmy wolnosc ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLAY szaleje znow. Wprowadza abonament 30pln wraz z obnizkami cen telefonow Samsung oraz LG, nowe startery dla prepaidowcow 30pln i 9pln.

Now Motka sie pokazala ale w cenie takiej ze tynk leci.

 

Podpisali juz umowe z Sony Ericsson i narazie potwierdzony jest W880i (czyli pociagneli z grubiej rury). Narazie nie wiadomo czy ceny beda takie jak u Samsunga i LG czy Nokii i Motoroli ale raczej beda to drogie telefony.

 

Na dodatek wpieli taki roaming, ze PLUS, ERA i ORANGE juz chyba placza.

Gdy dzwonimy z kazdego kraju w Europie do Polski to placimy jak za polaczenie w Polsce czyli maksymalnie 0,49pln (w przypadku doladowania w prepaidzie za 30pln w ktorym nie mamy gratisow) !

SMS to samo 15gr!

Z Polski do kazdego kraju w Europie 1,99pln i to nie jest zalezne od operatora.

To jest kilkaktrotnie taniej niz pozostali operatorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek wpieli taki roaming, ze PLUS, ERA i ORANGE juz chyba placza.

Gdy dzwonimy z kazdego kraju w Europie do Polski to placimy jak za polaczenie w Polsce czyli maksymalnie 0,49pln (w przypadku doladowania w prepaidzie za 30pln w ktorym nie mamy gratisow) !

SMS to samo 15gr!

Z Polski do kazdego kraju w Europie 1,99pln i to nie jest zalezne od operatora.

To jest kilkaktrotnie taniej niz pozostali operatorzy.

Mhm..tylko, że wczoraj wyczytałem na jakiejś stronce iż jest to promocja wakacyjna - a więc po wakacjach ceny pójdą w górę.

Promocją dostępna jest tylko na dla abonamentu więc też bez żadnych fajerwerków dla nie których będzie.

Nie każdemu opłaca brać abonament.

Ale z drugiej strony rozumiem, że gdyby wprowadzili to w prepaid to mało kto na wakację podpisałby umowę.

 

P.S Jak znajdę tamtą stronke to wkleje.

Edytowane przez CosmiChild

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wklejac.

Tak faktycznie jest jak mowisz.

Kazdy by se kupil karte PLAY i po wakacjach wyrzucil do smieci.

Promocje dla nowych sa po to aby troche nalapac klientow.

PLAY chociaz zagrywa fair i wprowadza konkretne obnizki, a nie jak Orange ze swoim Nowym Planem zlodziejskim.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telekomunikacja Polska jest zainteresowana przejęciem komórkowej sieci Play - zadeklarował Maciej Witucki, prezes grupy TP.

 

Oprócz Playa, na celowniku TP znajduje się także MNI Telecom, z którym Centertel zawarł ostatnio umowę o udostępnieniu infrastruktury w celu świadczenia usług wirtualnego operatora komórkowego.

 

Islandzki fundusz inwestycyjny Novator (właściciel operatora P4) deklaruje, że związał się telekomem na długi okres czasu. Jeśli sieć odniesie sukces, jej sprzedaż może przynieść zysk - fundusz liczy na dużych, międzynarodowych operatorów nieobecnych na polskim rynku.

 

Agresywna polityka cenowa P4 może jednak zmusić do reakcji któregoś z zasiedziałych na rynku operatorów komórkowych, tak by w ramach ochrony własnych interesów wykupił sieć Play "psującą rynek".

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Samsunga Z400 w abonamencie 30 zł, będzie to moja pierwsza komórka na abonament. Po [ciach!]ianej heyah liczę, że będę zadowolony.

najbardziej w abonamencie opłaca sie brać z400 lub z370 bo ceny dobre przy abo za 30zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te 20gr to masz w orange i na stacjonarne, a to robi roznice prawda? W Play za 100zl masz ~33gr do wszystkich :]

 

EDIT

Po dwoch tygodniach uzytkowania Play'a moge stwierdzic jedno - jak na razie jestem zadowolony z tego operatora. Starter od razu po uaktywnieniu doladowalem kwota 70PLN i najpierw ladnie mi zeszly bonusowe pieniazki, a dopiero pozniej te 'wlasciwe' zaczely ubywac. Minuty, ktore otrzymujemy w bonusie od dzwoniacego sa wykorzystywane jako pierwsze. Gubienia zasiegu nie zauwazylem i jest ok. Nawiazalem tez kilka polaczen 3G na linii Lodz-Wroclaw i powiem wam, ze spoko bajer to jest, a te lepiej miec niz nie miec ;] Duzym plusem jest tez to, ze nie musze sie bawic w jakies pakiety itd., zawsze mnie to denerwowalo. Takze moge smialo polecic Play'a ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w popie wchodzą rozmowy za 20gr przy doładowaniu setką

 

chyba już sobie nie wezmę plaja

To jest wlasnie marketing Orange.

Nawet zdrowo myslacych robi w ch**.

 

 

T Nawiazalem tez kilka polaczen 3G na linii Lodz-Wroclaw i powiem wam, ze spoko bajer to jest, a te lepiej miec niz nie miec ;]

W Polsce to jest bajer.

A powinno to byc na codzien nawet we wsiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cennik Nowego Orange Go:

 

Połączenia poza Orange 0,60 zł

Połączenia do P4 0,75 zł

SMS wychodzący poza Orange 0,18 zł

SMS wychodzący do P4 0,20 zł

MMS wychodzący poza Orange 0,30 zł

MMS wychodzący do P4 0,40 zł

 

Czyż nie ciekawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, ze umieszczajac cennik Orżnij w temacie o Play kierowales sie wlasnie ta stawka do sieci spod znaku P4.

Żabojady probuja gnoic Play nawet tym iz na swojej konferencji gdzie chyba sobie nawzajem dogadzaja probuja szydzic z tego i spekulowac, ze P4 doplaca do interesu stosujac takie zagrywki jak chocby ostatni news o wprowadzeniu od jutra roamingu, ktory miazdzy wsio co widze w okolicach sieci komorkowych.

 

PS. Jezeli chodzi o nowy cennik Orżnij na karte to calkiem ciekawy przyznac musze. Jeszcze trzeba przypomniec, ze im wyzsza kwota doladujemy konto tym mniej zaplacimy za minute wew. sieci oraz na stacjo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, ze umieszczajac cennik Orżnij w temacie o Play kierowales sie wlasnie ta stawka do sieci spod znaku P4.

Skoro to temat o sieci Play, to chyba nie mogłem się kierować niczym innym :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma odstraszac od nabijania klientom Play tych doladowan za kazde 2 min.

Tylko jezeli ja mialbym podpisac umowe z operatorem, ktory ma w swoim cennik tak wyrozniona jedna firme to wyszedlbym obrazony.

To nie jest marzec gdzie w Play bylo 1000 klientow, na dzien dzisiejszy szacuja to na ponad 100.000 wiec nie wiem czy Orżnij sam na siebie bicza nie kreci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma odstraszac od nabijania klientom Play tych doladowan za kazde 2 min.

Tylko jezeli ja mialbym podpisac umowe z operatorem, ktory ma w swoim cennik tak wyrozniona jedna firme to wyszedlbym obrazony.

To nie jest marzec gdzie w Play bylo 1000 klientow, na dzien dzisiejszy szacuja to na ponad 100.000 wiec nie wiem czy Orżnij sam na siebie bicza nie kreci.

Właśnie to jest jeden z powodów dlaczego moja cała rodzinka przechodzi z Orżnąć do Play'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przechodze mixa do Playa a to z powodu tego, że w mixie są takie same telefony jak dwa lata temu właściwie i nie jest nawet złotówkę taniej dla przedłużających umowę.

 

Nie wiecie może ile dostaje się kasy do wykorzystania w abonamencie 30zł? Na stronie nie ma nic o tym abonamencie tylko o 50-150..

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przechodze mixa do Playa a to z powodu tego, że w mixie są takie same telefony jak dwa lata temu właściwie i nie jest nawet złotówkę taniej dla przedłużających umowę.

 

Nie wiecie może ile dostaje się kasy do wykorzystania w abonamencie 30zł? Na stronie nie ma nic o tym abonamencie tylko o 50-150..

 

Pozdro

W abo 30pln dostajesz do wykorzystania 40pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...