Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień użytkowania już za mną. Samsung Z400 sprawuje sie wyśmienicie, przegadane 25 minut, odebrane 90 w ciągu 6 dni. Bateria jak dla mnie daje rade. Co do Play'u - jestem bardzo zadowolony, zasięg w porządku, nie mam się do czego przyczepić.

 

Mam pytanko: czy jest możliwość sprawdzenia jaką kwotę straciłem na połączenia i sms-y oraz ile minut zostało mi dodanych? Coś na zasadzie sprawdzania stanu konta z Heyah...

 

 

Pozdrawiam

 

 

EDIT

 

*101# - stan konta

*102# - ilość przyznanych minut

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupuje starter Play'a.

 

Teraz mam Orżnij o coraz bardziej mi się to nie opłaca :|

Co z tego że mam esy po groszu jak to tylko do Orżnij.

 

A tak to do wszystkich w miarę tanio, a i za granice w tej samej cenie można dzwonić w wakacje. A to się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupuje starter Play'a.

 

Teraz mam Orżnij o coraz bardziej mi się to nie opłaca :|

Co z tego że mam esy po groszu jak to tylko do Orżnij.

 

A tak to do wszystkich w miarę tanio, a i za granice w tej samej cenie można dzwonić w wakacje. A to się przyda :)

Za granice nie kosztuje tyle samo co w PL.

Jedynie zzagranicy mozesz dzwonic w tej cenie co w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry. Poryło mi się i źle napisałem :mur:

 

W każdym razie kupiłem kartę za 30zł i mi nie działa :/ Na żadnym fonie.

 

Mam nadzieje że wymienią...

 

________________________________________________________

Wymienili, ale też nie działała. Na szczęście oddali kasę :)

 

I tak się skończyła moja przygoda z Play. Jak mi na fonie nie działa, a miła ale głupiutka pani na info mi nie może pomóc i w niczym nie jest zorientowana to ja dziękuje.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz zdjęty simlock??

:roll: Mam zdjętego.

 

Kaeres, w jakim salonie? U mnie na tym zadupiu zwanym Olkuszem nie ma żadnego salonu, a karty sprzedają w Plusie (market) i nikt nic nie wie. :mur:

 

Poza tym kartę mi wymienili na drugą, ale druga też na moich telefonach nie działała, ale miałem okazje sprawdzić na telefonie kolegi i o dziwo u niego zaskoczyła, ale nie było w ogóle zasięgu.

________________________________________________________

 

Poszukam na necie co może być nie tak że nie działa mi z moją N6600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLUS Discount

Aleja 1000-lecia 15

Już otwarte

Co kupisz? Play Karta

 

PLUS Discount

K.K. Wielkiego 65

Już otwarte

Co kupisz? Play Karta

 

PLUS Discount

Kościuszki 34

Już otwarte

Co kupisz? Play Karta

I to jest wszystko :|

Nie ma nawet jednej osoby która by wiedziała o co chodzi. W plusie tylko wiedzą ze sprzedają. Nawet kierowniczka nic nie wie :blink:

 

 

Coraz bardziej kocham ten kraj :|

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee to akurat nie winna Polski tylko Playa.

Tu bym się kłócił, ale mi się nie chce. W każdym razie i tak u nas dziadostwo jest i nikt nic nie wie :?

 

Santi, akurat 2 karty z rzędu takie były? Nie wiem. Będę miał kasę to spróbuje w innym Plusie kupić, bo w tamtym już mnie znają ;)

 

A na razie kupiłem sobie doładowanie do Orżnij. Chociaż może nie takie orżnij jak za esa do Włoch bierze 20gr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze maja tam ta wadliwa partie starterow. Za ile kupiles ten starter? Te nowe po 9PLN powinny byc juz calkowicie sprawne.

 

EDIT

Wakacyjna promocja roamingowa w Play dotyczy tylko abonamentu!!!!

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz abonament za 150pln.

W nim masz do wykorzystania minuty po 49gr.

Ale gratis dostajesz 150pln

Czyli defacto placisz 150pln ale masz do przegadania 300pln

300pln / 49gr = 612min.

Czyli minuta kosztuje Cie 25gr.

Analogicznie z SMS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej wizycie w salonie ery postanowiłem przejść na play'a bo gdy chciałem przedłużyć umowę i kupić jakiś telefon bez zmiany abonamentu miła pani mi powiedziała, ze nie mogę bo abonament który brałem był promocyjny. Tak więc właśnie napisałem wypowiedzenie umowy i przeglądam właśnie ofertę play'a. Interesuje mnie abo play lajt za 30zł z tego co wyczytałem jest 82 min i 267 sms'ów rozumiem, że smsy są wymienne na minuty tak? I jeszcze pytanko czy nie ma żadnych problemów z playem?

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemów - jestem w playu 2 tygodnie, przeniosłem swoj numer z orange na play light i jak na razie zero problemów. :razz: Procedura przeniesienia była bardzo sprawna. Złożyłem wniosek w czwartek wieczorem- w poniedziałek zostałem zaproszony do podpisania umowy - na przełomie srody i czwartu w nocy aktywowano mi numer w play. Dokladnie tak jak powiedziano mi w obsłudze klienta. Mało tego - wysiadło mi podswietlanie kawiatury w KU800, oddałem do serwisu i dostałem aparat zastępczy Z370 od ręki.

Dla zainteresowanych - dowiedziałem się od pracownika play, ze zapasy magazynowe Czekoladek się wyczerpały.

Edytowane przez Sołtys25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp ale z ich strony wynika ze tak samo jest z play karta, wnioskuje ze musilbym doladowywac za 150 zl miec premie zeby mnie tak wychodzilo...

Z karta jest o tyle lepiej, ze na wykorzystanie samego bonusu masz 30 dni ;]

 

Interesuje mnie abo play lajt za 30zł z tego co wyczytałem jest 82 min i 267 sms'ów rozumiem, że smsy są wymienne na minuty tak? I jeszcze pytanko czy nie ma żadnych problemów z playem?

Play abonament dziala podobnie jak pre-paid (masz stan swojego konta + bonus i pobiera Ci za kazda minute 45gr, a za sms 15gr), z ta roznica, ze po wykorzystaniu srodkow mozesz dalej dzwonic, smsowac itp. Ja jak na razie nie mialem zadnych problemow z play'em.

 

Podobno we wrzesniu ma byc jakas nowa promocja w pre-paid'zie ;] Fajnie by bylo gdyby internet byl troche tanszy, bo imo w tym momencie to najslabsza strona P4.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...