Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemów - jestem w playu 2 tygodnie, przeniosłem swoj numer z orange na play light i jak na razie zero problemów. :razz: Procedura przeniesienia była bardzo sprawna. Złożyłem wniosek w czwartek wieczorem- w poniedziałek zostałem zaproszony do podpisania umowy - na przełomie srody i czwartu w nocy aktywowano mi numer w play. Dokladnie tak jak powiedziano mi w obsłudze klienta.

Właśnie mnie również interesowało by przeniesienie numeru tylko nie z orange, a z ery. Orientuje się ktoś ile to kosztuje? I jak to wygląda? Abonament w erze mam do września i kilka dni temu wysłałem wypowiedzenie więc numer aktywny będę miał jeszcze do października. Jeśli teraz złoże wniosek o przeniesienie to od kiedy będe mógł korzystać z tego numeru w play?

 

Kurde właśnie doczytałem, że wniosek o przeniesienie trzeba złożyć razem z wnioskiem o wypowiedzenie umowy. Orientuje się ktoś może czy mogę jeszcze złożyć wniosek o przeniesienie jeśli już złożyłem wcześniej o wypowiedzenie umowy?

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie widzę tej rewolucji ale i tak jeszcze zaczekam do końca września w nadziei, że pojawią się jakieś nowe telefony bo dwa, dwa które najbardziej mi się podobały zostały podobno wycofane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie muszę czekać do końca września, jak będe w weekend w Play'u to obejże sobie Samsunga SGH-L760 i jak mi przypasi to chyba go sobie wezmę z abonamentem Play Lajt ;]

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Play jest lipa, poniewaz operator nie ma podpisanych umow z operatorami zagranicznymi (przynajmniej z o2) ;) Sms'y z Play'a do mnie nie dochodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie muszę czekać do końca września, jak będe w weekend w Play'u to obejże sobie Samsunga SGH-L760 i jak mi przypasi to chyba go sobie wezmę z abonamentem Play Lajt ;]

Od kiedy jest dostepny w Play bo nigdzie go nie widze ?

I w jakich cenach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres

http://www.gsmonline.pl/download/files/cen..._2007_08_31.pdf

 

Jutro Play szykuje jakas rewolucje najprawdopodobniej w multimediach.

Pewnie ceny GPRS beda szokujace.

Są jakieś szanse ze wraz z nowym cennikiem telefonów Play zmieni w koncu te kosmiczne ceny za GPRS, bo przez to multimedialny image tej sieci jest tragi-komiczny ? :) Edytowane przez gregor1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś szanse ze wraz z nowym cennikiem telefonów Play zmieni w koncu te kosmiczne ceny za GPRS, bo przez to multimedialny image tej sieci jest tragi-komiczny ? :)

Szanse pewnie jakies sa. ;] Ja tez czekam na obnizenie cen za net i chcialbym sie wreszcie doczekac. Zobaczymy jutro czy cos sie zmieni w tym elemencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz l760 w playu ;]

 

jak narazie telefon podoba mi sie, nie mam go do czego porownac, bo moj poprzedni telefon to jest 3 epoki wstecz ;]

 

jedyny problem mam z karta pamieci, nie lapie tego wcale, w instrukcji nic nie mam

 

gdy wkladam karte do telefon, nie chce ona wchodzic do konca tylko jest wypychana, a gdy przycisne ja ta mala klapka, telefon jej nie widzi (przynajmniej nie mozna zmienic zapisywania wideo na karte pamieci, inaczej jesczze nie doszlem gdzie mozna to sprawdzic, ustawic :] )

 

jak ktos wiec ocb to niech da znac ;]

 

EDIT

 

wystarczylo mocniej wcisnac :P

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta pamieci powinna odczuwalnie zaskoczyc.

Zaslepka jest tylko po to aby nie nalecial brud do srodka.

Musisz uzyc albo dlugiego paznokcia albo czegos innego co akurat masz pod reka aby ja popchnac glebiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten czas jestem juz troche wkur...

-sms'y pojaiwaja sie dopiero po ponownym uruchomieniu telefonu

-filmy 3gp przestaly dzialac, dzwiek jest, lecz obrazu nie ma (w pierwszych godzianch uzytkowania wszystko bylo OK, nie jestem pewny, ale zwalilo sie chyba po powrocie do ustawien fabrycznych)

 

w poniedzialek ide do salonu po zalegly paragon i jak sie nic nie zmieni w telefonie to go daje do reklamacji ...

 

I tak ogolnie o telefonie:

-wyglad: kolor jest jaki jest, innego wyboru nie bylo

-waga: odpowiednia

-aparat/wideo: na www jest informacja o flashu, lecz go nie ma, filmy w zaleznosci od jakosci maja limity czasowe, zdjecia przyzowite

-mp3: fajny odtwarzacz, mozliowsc minimalizacji, dobre sluchawki

-radio: bardzo fajna sprawa, oczywiscie musza byc sluchawki, lecz mozna przelaczyc na glosniki, RDS

-ogolna obsluga: pisanie smsow dosyc wygodne, jedyne co przeszkadza to przy "za wysoki prog" pomiedzy klawiszami numerycznymi a funkcyjnymi, poprostu palec zachacza o telefon jak sie go przesuwa w gore

- slider: bardzo przyjemny w obsludze, nic nie skrzypi jak narazie, obsluga jedna reka

-ekran: wielkosc ok, rozdzielczosc tak samo, jedyne to trcohe denerwuja odciski po dotknieciu palcami

 

zeby wydac lepsza ocene musze sie w nim jesczez bardziej zaglebic, zeby nie te 2 problemy(oby tylko) telefon bylby 9/10, a tak to jescze poczekam

 

jak cos wiecej chcecie to pisac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten czas jestem juz troche wkur...

-sms'y pojaiwaja sie dopiero po ponownym uruchomieniu telefonu

-filmy 3gp przestaly dzialac, dzwiek jest, lecz obrazu nie ma (w pierwszych godzianch uzytkowania wszystko bylo OK, nie jestem pewny, ale zwalilo sie chyba po powrocie do ustawien fabrycznych)

 

w poniedzialek ide do salonu po zalegly paragon i jak sie nic nie zmieni w telefonie to go daje do reklamacji ...

 

 

 

zeby wydac lepsza ocene musze sie w nim jesczez bardziej zaglebic, zeby nie te 2 problemy(oby tylko) telefon bylby 9/10, a tak to jescze poczekam

 

jak cos wiecej chcecie to pisac ;]

Byłem wczoraj w Playu w Bielsku Białej i koleś powiedział mi że wstrzymali sprzedaż Samsunga SGH-L760 z powodu problemów z softem, które objawiają się między innymi w sposób, który pogrubiłem.

Podobno mają to naprawić do przyszłego tygodnia. Gość robi zapisy na telefony... :) Kolory są dwa: czarny i ten niebieski. Żona chciała czekoladkę ale nie ma w całej okolicy... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekoladke wycofali bo podobno awaryjna była ale ile w tym prawdy to nie wiem, wiem tylko, że zarówno KU800 jak i SGH-Z400 nie będą już dostępne...

 

Dobrze, że nie chciało mi się czekać w niedziele w kolejce w Play'u poczekam aż naprawią soft w L760 ;]

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekoladke wycofali bo podobno awaryjna była ale ile w tym prawdy to nie wiem, wiem tylko, że zarówno KU800 jak i SGH-Z400 nie będą już dostępne...

 

Dobrze, że nie chciało mi się czekać w niedziele w kolejce w Play'u poczekam aż naprawią soft w L760 ;]

Mi też gość w salonie powiedział, że mieli sporo awarii KU800...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...