Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz wziac tylko 1 abonament na siebie. Detale w regulaminie na stronie play.

Oj to się zapędziłem myślałem, że jest tak jak u innych operatorów...

 

P.S Rachunek musi być wystawiony na osobę podpisującą umowę.

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj żona kupiła L-760 i sesemesy przychodzą bez problemu.

Całkiem przyjemny telefonik, nie powiem...

 

btw

Byłem w erze chcąc wypowiedzieć umowę i babka pyta "czemu? przecież mamy super ofertę dla stałych abonentów" :lol: Ta ich oferta to żenada, nie wspominając o cenach telefonów...

Czekam aż się skończy okres wypowiedzenia i przechodzę do play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ku800 jest naprawdę aż tak wadliwy, że musieli go wycofać? W sumie to to chyba najfajniejszy fon z tych tanich w Play Lajt. Pytam, bo średnio wierzę w te ich wałki i zamierzam jeszcze poszukać, a jak znajdę to kupić. Czy gdzieś w Warszawie go jeszcze dostanę?

Alternatywnie zamierzam wziąć tego L760, ale to tylko jeżeli nie będzie Czekoladki (czy źle myślę, może lepiej Samsunga?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ku800 jest naprawdę aż tak wadliwy, że musieli go wycofać? W sumie to to chyba najfajniejszy fon z tych tanich w Play Lajt. Pytam, bo średnio wierzę w te ich wałki i zamierzam jeszcze poszukać, a jak znajdę to kupić. Czy gdzieś w Warszawie go jeszcze dostanę?

Alternatywnie zamierzam wziąć tego L760, ale to tylko jeżeli nie będzie Czekoladki (czy źle myślę, może lepiej Samsunga?).

Pewna partia czekoladek, która trafiła do playa, miała problemy z podswietlaniem kawiaturki i czasami z baterią. Nie ma z tym większego problemu, serwis LG działa bardzo sprawie i nie robi problemów. Naprawiają telefon w ciągu 7 dni bez gadania. A telefony sie skonczyły, czemu trudno się dziwić - bo były bajeranckie, całkiem niezłe i w symbolicznej cenie. Taką informację miałem od przedstawiciela Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A telefony sie skonczyły, czemu trudno się dziwić - bo były bajeranckie, całkiem niezłe i w symbolicznej cenie. Taką informację miałem od przedstawiciela Play.

No właśnie dlatego się zastanawiam dlaczego ich już nie ma!? Przecież zdrowy rozsądek podpowiada, że jeżeli dany model dobrze się sprzedaje, to nie ma sensu kończyć jego sprzedaży. Rozumiem, że byłoby to wytłumaczalne, gdyby z telefonem było dużo problemów później, ale jeżeli jest tak jak mówisz, to przyczyn wycofania nie widzę. Zrozumiałe byłoby również ewentualne podwyższenie ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego się zastanawiam dlaczego ich już nie ma!? Przecież zdrowy rozsądek podpowiada, że jeżeli dany model dobrze się sprzedaje, to nie ma sensu kończyć jego sprzedaży. Rozumiem, że byłoby to wytłumaczalne, gdyby z telefonem było dużo problemów później, ale jeżeli jest tak jak mówisz, to przyczyn wycofania nie widzę. Zrozumiałe byłoby również ewentualne podwyższenie ceny...

Może wcale nie był taki tani dla Playa. W Plusie taryfa kubali 40, starszy model KG800, który nie ma co ukrywac, jest duzo gorszy, kosztuje 600 zł. Play sprzedawał nowszy model za 1 zł w abo. 30 zł. Zrobili sobie promocje, ale na dłuższą metę, nie za bardzo się im to opłacało i telefonu nie ma ;-).

Wiesz, to są juz wszystko spekulacje, bo na takie pytania raczej nie otrzymasz odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play poezja :D

 

Załadowałem 9 dni temu za 30zł. Dostałem 10zł gratis.

 

Przedzwoniłem masę czasu i wysłałem trochę esów. Wcięło do tej pory 12zł.

 

Jak bym miał Orange to bym już pewnie doładowanie kupił...

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bedziesz zgarnial minuty za to ze do Ciebie dzwonia :P

Jak ktos do Ciebie dzwonil togo przeciagaj chociaz do 2 min. :)

Mi babka w salonie mówiła, że czas jaki ktoś do nas dzwoni się sumuje i za każde 2minutki jest jedna gratis.

Czyli 2 rozmowy przychodzące po minucie i mamy minutkę za friko.

Może kotoś potwierdzić lub zaprzeczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura :D

 

sam sie o to pytalem jak bralem umowe, powiedzieli, ze musi to byc bite 2 min, nie ma czegos takiego jak sumowanie

 

naciagnac najlepiej te kilka sekund, powiedziec, ze brakuje kilku sekund 2 rozmowcy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura :D

 

sam sie o to pytalem jak bralem umowe, powiedzieli, ze musi to byc bite 2 min, nie ma czegos takiego jak sumowanie

 

naciagnac najlepiej te kilka sekund, powiedziec, ze brakuje kilku sekund 2 rozmowcy :D

A kłóciłem się z nią, a ona że nie bo się sumuje... cholera nic nie wiedzą ci sprzedawcy. Cokolwiek ich zapytałem to okazywało się, że wiem więcej z tego co sam wyczytałem, a jak chciałem się upewnić czy dowiedzieć dokładniej to robili wilekie oczy... :mur:

 

btw. Zawsze można w pracy wykręcić swój nr, słuchawka na biurko i minutki lecą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...