Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja wreszcie tydzień temu nabyłem l760 wraz z abo Pley Lajt, jak na razie jestem zadowolony jedyny minus to to, że miał przyjść sms konfiguracyjny, a jak zadzwoniłem po kilku dniach to okazało się, że nie ma auto-konfiguracji do tego modelu i muszę wszystkie ustawienia wklepać sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyszedł czas i na mnie, bym wziął sobie coś na abonament.

Chciałbym wziąć taryfę do 40 zł miesięcznie.

Telefon raczej mniej ważny.

SMS-ów mało wysyłam.

Głównie dzwonię.

 

Czy w Playu jest nadal najlepsza oferta od Plusa i Ery, bo już zgłupiałem z tymi taryfami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Play dzisiaj jest najlepszy jeżeli chodzi o cenę za minutę do wszystkich - SMS i MMS też.

Do tego tanie i fajne telefony.

Jeżeli bierzesz pierwszy raz abonament (tzn. nie kuszą Ci lojalkami) to tylko i wyłącznie Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, biorę pierwszy raz abonament.

Z drugiej strony trochę się boję, bo nie wiem jak to będzie po skończeniu się umowy w Playu (czy też będą tańsze telefony i inne profity jak u innych operatorów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy też będą tańsze telefony i inne profity jak u innych operatorów

Inni operatorzy w 95% przypadków niemaja zupełnie nic do zaoferowania na przedłużenie umowy, nawet przy dosć wysokich abonamentach i długim stażu. O wiele bardziej opłaca sie kupic nową aktywacje w jakiejs promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te oferty o [rzedluzenie umowy, w moim wypadku orange, sa wiecej niz smieszne, majac 4 lata u nich abonament dawali mi telefony drozsze niz w ich nowszej ofercie, co prawda rachunki mialem skape, no ale to jest przesada

 

na chwile obecna, tylko i wylacznie Play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpycha mnie jeszcze od nich jedno - niekompetencja pracowników w salonach Playa...

 

Dokładnie, dziś byłem w salonie i miałem kupić telefon, ale kobieta która tam obsługuje miała mnie głęboko w d... Powiedzieli że niema telefonów a zresztą jest sobota i wciskała mi jakieś dziadostwo. A jak zapytałem kiedy się spodziewają jakiejś dostawy to szybko dostałem odpowiedź NIE WIEM :)

 

Może i oferta spoko ale ja podziękuję......a byłem zdecydowany !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi więc na to, że albo brać playa, albo nic.

Odpycha mnie jeszcze od nich jedno - niekompetencja pracowników w salonach Playa...

A ile razy bedziesz tam jeszcze zagladal po podpisaniu umowy? Znasz warunki wiec idziesz podpisac umowe, a nie na negocjacje lub pogawedke. Przeciez nic innego co mozesz znalezc na stronie play'a Ci nie zaoferuja. Jak nie maja telefonu, ktory chcesz wziac to odwiedzasz inny salon, proste. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim miescie, obsluga typowo jak operator - 2 gosci i 1 klientka, wszyscy max 23 lat, na luzie z jajem no i znaja sie na rzeczy, nie jest tak sztucznie i "profesjonalnie" jak w orange, gdzie wszyscy koszule na kant, garnitury sluchawki BT itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończyła mi sie umowa w plusie. Zaoferowali mi w opcji bez telefonu za 40zł 60 min do wszystkich plus 100min do Plusa i stacjonarne. Opcja z telefonem poprostu 60 min do wszystkich za 40zł. Sory bardzo jak oni chcą żebym został i nic w sumie mi za to nie dają. Dodam że mam 2 abonamenty w plusie i do tego iPlusa. Fuck W playu za 50zł będę miał 142 min do wszystkich plus telefon. Coś mi sie wydaje że od jutra będę miał Playa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie jeśli masz dużo znajomych w erze, to za 40zł jest abo. 80 min do wszystkich + 80 do ery przez całą umowę.

To co Ci zaproponowali w plusie to "żenua" :/

Właśnie mnie denerwują te oferty " w sieci" i dlatego zrezygnowałem z ery. Nie mam głowy ani czasu do patrzenia czy dzwonię do ery, plusa, orange, czy play.

Wolę w play 140 minut do wszystkich + fajny telefonik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie sprawić telefon w Play Lajt i nie wiem co wybrać. Czy Samsung SGH-L760 (49 zł) będzie dobrym wyborem?

Jeden z najlepszych telefonów na rynku w tej cenie imo.

Moja żona ma taki i przyznam, że ja też chyba go sobie sprawię.

Na początku bateria bardzo słabo trzymała. Musze jej zapytać jak jest teraz po formatowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako już miesiąc minął odkąd zawarłem umowę z Playem (abonament 50 zł) i telefon Z370...

 

Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Wszystko działa jak należy, nie ma problemów większych z zasięgiem (na terenie Warszawy mam lepszy zasięg niż Era). Elegancko można kontrolować rachunki, a co najlepsze, jest naprawdę TANIO.

 

Zawierałem umowę w salonie Germanosa i trafiłem na bardzo kompetentnego ekspedienta, ale jak oddawałem telefon do serwisu (okazało się, że nie fon, a karta pamięci padła mi po tyg) to była bardzo nieuprzejma pani. Mam nadzieję, że więcej jej nie zobaczę na oczy ;-p

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zły :) chcę przejść do Playa z Ery 2 telefonami a tu U700 brak .. paranoja .... do tego ERa - jestem w niej od początku istnienia prawie nie ma nic ciekawego do zaoferowania , taryfy cienkie a fony do [gluteus maximus].poziomy abonamentów to 100 pln miesięcznie na jeden numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stalem sie posiadaczem L760 z abo play lajt. ogolnie jestem zadowolony. fajna sprawa z numerami w pleju, ze sam sobie go ukladasz. po przejsciu z ery zmienilo mi sie tylko poczatkowe 606 na 792. co do telefoniku to

1. szkoda ze aparat nie ma flesza

2. szkoda ze ekran nie jest 240x320

3. przy rozsuwaniu jest takie niemile szuranie

4. ahh te "zaslepki" w samsungach. przy podpietych sluchawkach i telefonie w kieszeni ta "zaslepka" mi sie na 100% predzej czy pozniej urwie

5. zeby wylaczyc dzwiek klawiszy trzeba wylaczyc dzwieki na powitanie i pozegnanie

 

ogolnie telefon fajniutki. gdyby wyswietlacz byl 240x320 bylby bardzo fajniutki. za 50zl w najtanszym abo z karta 1gb jestem zadowolony.

 

czy mi sie wydaje czy ten telefon nie ma ani jednej aplikacji java wgranej fabrycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho ten telefonik nie może mieć 240*320, bo byłby to nie pierwszy raz odgrzany kotlet: d600->z400->l760? tylko obudowa by się zmieniała (no i wideo rozmowy ;)). Imo z założenia nie miał być to telefon "biznesowy" i z górnej pułki, jakim swego czasu było d600, tylko telefon dla mas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stalem sie posiadaczem L760 z abo play lajt. ogolnie jestem zadowolony. fajna sprawa z numerami w pleju, ze sam sobie go ukladasz. po przejsciu z ery zmienilo mi sie tylko poczatkowe 606 na 792. co do telefoniku to

 

 

 

ogolnie telefon fajniutki. gdyby wyswietlacz byl 240x320 bylby bardzo fajniutki. za 50zl w najtanszym abo z karta 1gb jestem zadowolony.

 

czy mi sie wydaje czy ten telefon nie ma ani jednej aplikacji java wgranej fabrycznie?

 

Również stałem się posiadaczem L760, Play lajt ofkoz. Czekam na aktywacyjnego sms'a. Jak dostanę stałą umowę o pracę, to wezmę taki mamie ;). Nie ma żadnej aplikacji java defaultowo, dobrze ci się wydaje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wolno przez kabel na kartę SD mp3 lecą, właśnie sobie testuję i jest nieciekawy transfer. Korzystam z defaultowego, dołączonego na CD softa Samsung PC Studio 3.

 

BTW może to tak ma być, sam nie wiem. Samsung L760 to mój drugi telefon w życiu ;). Wcześniej miałem i mam nadal Nokię 3510i (już 3 latka ma). Telefony nigdy mnie nie interesowały, ale teraz podążając za dzisiejszymi 'trendami' wypadało zmienić staruszka na coś innego i padło na tego Samsunga.

 

EDIT

Kaeres pamięc telefonu to dokładnie 43298K

 

EDIT 2

 

Jak ustawić mp3 jako dzwonek? Nie da się? Chyba, że zacofany jestem technologicznie. A dźwięku sms'a jako mp3 nie da się ustawić już w ogóle. Nie wiem czy to ja jestem głupi, czy ludzie odpowiedzialni za pisanie tego softa.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...