Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

mi się też zdaje że od Ery podnajmują ;)

 

 

******Edit******

 

właśnie zanabyłem dla siebie L760 w kolorze "Copper Gold", i wbrew słowu 'koper' nie jest zielony,a miedziany ;)

 

baj de łej, nowa seria ma z tyłu na obudowie, małe logo play

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, tam gdzie Play swoimi przekaźnikami nie sięga tam jedzie na zasięgu ERY z tego co mi wiadomo. Więc nie powinniśmy mieć się o co martwić ;)

Play ma roamig z Plusem i tam gdzie nie sięga jadą na Plusie.

co do jakosci usług nie mogę nic złego powiedzieć , mam play od 3 miechów a drugi tel od 2 oba zero problemów , wideo rozmowy działają fajnie.co do roamingu międzynarodowego , to i w Finlandi i Niemczech nie miałem problemu.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Od 3 godzin mam Play'a i widzę własnie po samym logo że leci z Plusa.

 

A teraz pytanko, bo nie wiem czy w tym dziale czy w "kupujemy telefon", ale niech będzie tutaj ;]

 

W sklepie wisiał plakat w880i z głośnikami jako gratis, zapytałem między wierszami o to, powiedziano mi, żeby do nich napisać, że kupiło się ten telefon i chce głośniki...idiotyzm sam sprzedawca przyznał :D

Z pośpiechu zapomniałem zapytać konkretnie jak i co....pytanie do Was czy coś wiecie na ten temat. Takie głośniczki fajny bajer a skoro za free, to dlaczego by nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Sony ericsson można wypełnić podobno jakiś formularz i się czeka.

Podobno można to nawet zrobić przez telefon.

A najlepiej to wziąć do ręki karteczkę, którą powinieneś dostać razem z telefonem i tam jest wszystko opisane.

Wygląda to mniej więcej tak - http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b9704a7d1e607f74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym wziąć Samsunga L760 w najtańszym abonamencie(light).

Mam pytanie : czy poczekać parę dni do końca roku, żeby inne telefony potaniały czy mogę brać już teraz telefon,bo zasadniczo nie zmieni się nic w nowym cenniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się dowiadywałem na początku miesiąca to 'plej' nie przewiduje jakiś promocji/obniżek cen, bo aktualnie próbuje się przebić z ofertą biznesową i na nią kładą nacisk. Ja mam l760 od niecałego miesiąca - zero rysek + zero zwiech + mocna bateria (4 dni to normalka) = zero problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się dowiadywałem na początku miesiąca to 'plej' nie przewiduje jakiś promocji/obniżek cen, bo aktualnie próbuje się przebić z ofertą biznesową i na nią kładą nacisk. Ja mam l760 od niecałego miesiąca - zero rysek + zero zwiech + mocna bateria (4 dni to normalka) = zero problemów

Jest oferta na fony za 3 grosze , ale abonament 70, 100 , 150 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym wziąć Samsunga L760 w najtańszym abonamencie(light).

Mam pytanie : czy poczekać parę dni do końca roku, żeby inne telefony potaniały czy mogę brać już teraz telefon,bo zasadniczo nie zmieni się nic w nowym cenniku?

Bierz tego samsunga, moja rodzicielka zakupiła go z 1,5 tygodnia temu i jest bardzo zadowolona. Moje zdanie - telefon bardzo dobry, w tym przedziale cenowym nie dostaniesz niczego lepszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dostałem starter play dzisiaj, wkładam do telefonu (nokia 1600) i co? I nie ma zasięgu :damage_wall: Nie mam na razie na jakim telefonie sprawdzić a zależy mi na tym żeby szybko zaczął działać. Da sie coś z tym zrobić? :/

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, dzisiaj dostalem starter z play'a. aktualnie mam heyah i chcilabym sie od Was do wiedziec czy sie oplaca przesiadac ?? :) interesuje mnie pare informacji - cena smsa do swojej/ do innych (sieci), cena minuty i jak to jest gdy waznosc konta sie konczy, czy jezeli nie doladuje w odpowiednim czasie to

trace co mialem na koncie. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wejdziesz na strone play'a i sobie sprawdzisz cennik? Wszystko jest tam napisane. Ceny sms'ow i rozmow sa dla wszystkich takie same i wynosza 15gr za sms'a i 49gr za minute polaczenia. Jest jeszcze wazna promocja 200 sms'ow co miesiac do wszystkich przez rok za darmo. Jezeli na czas nie doladujesz konta to kasa nie przepada. A czy warto sie przesiadac to sam sobie musisz odpowiedziec, bo to juz jest bardzo indywidualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 9 starterów :lol: Pewnie nawet połowy nie wykorzystam.

 

 

 

--edit--

@grzechu, poczekaj chwile. Powinineś dostać wiadomość z prośbą o zaakceptowanie autoryzacji, czy coś w tym stylu i dopiero wtedy pojawia się zasięg, dostajesz sesemesa z ustawieniami. Czekałem ~5-10min.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990
narcyz czekam już ponad 12 godzin i nadal nic. Czy może to być spowodowane starym telefonem (Nokia 6150)? A może karta jest uwalona tak jak to było pisane na początku że ludzie kupują karty i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wszystko wyjaśniło sie-włożyłem to starego Samsunga, wykryło zasięg i sieć żeby zaraz pokazać "Uszkodzona karta SIM". Wygrałem wreszcie coś i to coś okazuje sie padnięte :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończy mi się umowa w erze i już postanowiłem że przechodzę do sieci play.

Z racji że wiele nie rozmawiam, rozważam abonament za 30zł ale jedno mnie zastanawia.

Mianowicie czy przy abonamencie mam jakąś możliwość kontroli stanu konta?

Wole unikać przykrych niespodzianek na początku miesiąca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

Tak w ogóle to jest jakiś haczyk w abonamencie za 30ziko? Bo to wszystko wygląda jakoś za pięknie :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem starter play dzisiaj, wkładam do telefonu (nokia 1600) i co? I nie ma zasięgu :damage_wall: Nie mam na razie na jakim telefonie sprawdzić a zależy mi na tym żeby szybko zaczął działać. Da sie coś z tym zrobić? :/

jezeli dostales z grona to masz info z forum:

"@ Gronowicze, którym nie działa starter Play:

 

Play prosi o numery SERYJNE niedziałających starterów.

Wyślijcie je proszę na mój adres mailowy:

mikolaj@grono.net

 

Dziękuję!

Mikołaj

Grono.net"

 

tez mi nie dzialalo, napisalem i w ciagu 48h bylo wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończy mi się umowa w erze i już postanowiłem że przechodzę do sieci play.

Z racji że wiele nie rozmawiam, rozważam abonament za 30zł ale jedno mnie zastanawia.

Mianowicie czy przy abonamencie mam jakąś możliwość kontroli stanu konta?

Wole unikać przykrych niespodzianek na początku miesiąca :lol:

Pod tym względem play wygląda najlepiej , sprawdzisz bez problemu , duzym plusem jest też to że masz kwotę i czy używasz fona , czy GPRS to ci odejmuje kasę od twojego limitu . Do tego wideorozmowy , mi akurat się przydają , mam u nich już 2 numery od września i jest ok , też z Ery ucieklem , tak jak powyżej sprawdzenie konta podaje dokładne dane ile zostało ci kasy oraz ile masz do zaplaty poza abonamentem , np; jakieś płatne wapy czy roaming.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie numeru z Ery-50zł

Opłata aktywacyjna - 50zł

Mam sie niby pojawić w lutym żeby podpisać papiery, play potem zrywa za mnie umowę w erze.

 

W przypadku podpisywania normalnej umowy (i otrzymaniu nowego numeru) też trzeba zapłacić za aktywację?

Zapomniałem spytać a na stronie ciężko coś znaleźć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w 'plej lajt' (30zł) musisz płacić za aktywację 50zł, przy pozostałych abonamentach aktywacja jest darmowa*

 

 

 

*a może 1zł

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może, czy w Playu na abonament lub kartę można wybrać jeden numer, żebym miał do niego tańsze smsy lub rozmowy?

 

Z tego co wiem to nie, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...