Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie ze ostatnimi czasy wzbogacil się nam rynek MVNO o mobilkinga, oferta ciekawa ale co najważniejsze kazde doładowanie przedluza numer o 3 miechy, z tego co się orientuje pod tym względem sa bezkonkurencyjni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np Samsung L760 cały czas był za 49 zł, a od niedawna za 149 zł K530i z 99 na 149 zł telefony w Play Lajt zamiast tanieć drożeją. Co innego abo za 50 zł ale nie każdy ma ochotę i potrzebę płacić tyle za abonament. Jeszcze jakby minuty przechodziły na nastepny miesiąc, a niestety w Play cofamy się o ładnych parę lat wstecz bo niewykorzystane przepadają po miesiącu.

Na razie zostaje w Erze zobaczymy może na lato jakies promo będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie , zdecydowalem sie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> cos na abonament , jest promocja po przejscu numeru jeszcze abonamentu za 40zł+U700 za 1zł , mam czas do 6kwietnia !!!!

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie masz racej że ten samsung podrożał. Z tymi minutami nie przechodzącymi na następny miesiąc to pewnie coś zmienią w końcu.

A co właśnie powiecie na temat tego U700? Bardziej się opłaca brać k800i czy może coś innego w abo za 50zł? Głównie patrzę na tel po 1zł no chyba że za 50 zł trafi się coś wartego,ale głównie te dwa mnie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co właśnie powiecie na temat tego U700? Bardziej się opłaca brać k800i czy może coś innego w abo za 50zł? Głównie patrzę na tel po 1zł no chyba że za 50 zł trafi się coś wartego,ale głównie te dwa mnie interesują.

Co do K800i to powiem Ci że jakis czas go miałem i sprzedałem niedawno koledze (sam wziąłem przejściowo K550i) , strasznie gruby kloc jest ten telefon tylko dlatego sprzedałem , ale zdj. robił dobre szczególnie w nocy. Wyswietlacz niestety starego typu (wyblakłe kolory jak w K750). Jak za 1 zł to sie opłaca jak chcesz mieć dobre zdjęcia. U700 bardziej sie opłaca cenowo. Samsungi to dobre telefony. Ja bym Ci jednak radził kupić U700 sprzedać i dołożyć do K810i. Sam na takiego poluje właśnie. :rolleyes: Nowy wyswietlacz nowa obudowa , telefon bardzo dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam rowniez przymierzam sie do plejaka...

dylemat podobny - k800i czy u700...

u700 troche gejowski z wygladu, zas do SE przyzwyczailem sie i pewnie na niego postawie, mimo starszej konstrukcji i nizszej wartosci na rynku.

Ciekawi mnie jak sobie radzi mp3 playerek w u700. Musze poczytac o nim jeszcze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U700 ;)

 

jeśli mp3 w u700 gra tak jak w l760 (a pewnie tak) to na kolana nie powala, zwłaszcza na tych pseudo słuchawkach dołączonych do zestawu, na innych może być znośnie jednak nikt nic takiego do l760 nie wymyślił (nie chodzi mi o samoróbkę od chińczyków) więc nie było mi dane testować.

 

Mazzi a tam zaraz gejowski ;) ja latam z l760 "copper gold" (coś a'la stare, brudne złoto) i jeszcze nie spotkałem osoby której by się ten kolor nie podobał ;) jak to mówią - do odważnych świat należy :)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przeady nie mam zamiaru szaleć z telefonami ,chce wybrac z tego co jest aż tak już mnie to nie kręci żeby mieć najnowszy i najlepszy:P Co do wielkości SE to mnie to nie przeraż bo wygodnie mi w ręku lezy(a dłoni małej nie mam:P). Za to Sasmung nowocześniej wygląda. Zobacze jak będę miał brać telefon pewnie za miesiąc albo góra dwa i nie będą mieli nowych tel w promocji jakiś fajnych to pomacam sobie obydwa i gitara zobacze któy mi bardziej leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przeady nie mam zamiaru szaleć z telefonami ,chce wybrac z tego co jest aż tak już mnie to nie kręci żeby mieć najnowszy i najlepszy:P Co do wielkości SE to mnie to nie przeraż bo wygodnie mi w ręku lezy(a dłoni małej nie mam:P). Za to Sasmung nowocześniej wygląda. Zobacze jak będę miał brać telefon pewnie za miesiąc albo góra dwa i nie będą mieli nowych tel w promocji jakiś fajnych to pomacam sobie obydwa i gitara zobacze któy mi bardziej leży.

za miesiac albo 2 k800i moze juz nie byc :)

zas jesli chodzi o wyglad u700 to kwestia subiektywna zapewne, mi srednio podoba sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak niby Noki 6288 wycofali a do tej pory w prawie każdym salonie jest:P Może akurat k810i bedzie w dobrej cenie za ten czas. Człowiek napewno nie straci:P

Tak na marginesie ten U700 to ma dotykow klawisze tam pod wyświetlaczem? Wygodne to to czy nie bardzo? Pierwszy raz jak miaęłm w reku telefon z takimi przyciskami to ledwo co dotknałem a on już dzwonił do kogoś:P Idzie się do tego przyzwyczaić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak napisałem będę musiał sobie u znajomych zobaczyć albo w salonie się pobawić. A nie da się zmienić jakoś tego klawisza? Pamietam że w SE można było sobie przerobić na klawisz do sms-ów chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te klawisze dotykowe sa b.czule i jak ktos jest "nerwowy" to nie polecam U700 tym bardziej ze w Play z defaulta pod jednym z tych klawiszy podpiete jest wejscie do netu..

wejście na playnet jest bezplatne

 

Jak wyłączyć pocztę głosową w Play ;)?

http://web.playmobile.pl/pl/uslugi/polacze...poczta-glosowa/

 

 

Jak zrezygnować z Poczty głosowej?

 

Wystarczy w swoim telefonie wybrać kod: ##002# i zatwierdzić zielona słuchawką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądaliście się w Play za Nokią E51? Są jeszcze czy też je wycofują albo wycofali?

 

UP: Zastanawiam się jeszcze co będzie lepszym rozwiązaniem. Zwykły abo czy na firmę brac bo mam też taka możliwość(starsi nie wiedzą jeszcze czy zostaną w plusie czy przejść do play). Jak sądzicie co jest bardziej opłacalne zwykly play czy dla firm? Może ktoś takowy posiada i by się z chęcią wypowiedział?

Edytowane przez mlun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ponownie.

Jak to teraz jest z Play ?

Ostatnio się tym interesowałem sporo miesięcy temu i nie wiem jak to teraz wygląda.

Zawsze mieli minutę po 49gr ale to poza abonamentem. Wiem, że w abo doliczali jeszcze pakiet złotówek i minuta wychodziła w zależności od abonamentu nawet 25gr.

Jak to dzisiaj wygląda w postaci abonamentu 30zł bo tylko taki mnie interesuje ?

Widzę na stronie, że za 30zł mamy tylko 50 minut więc minuta wychodzi 60gr czyli katastrofa. Kiedyś jeżeli mnie pamięć nie myli wychodziło 82 minuty w tym abo.

Coś słyszałem w reklamach i na stronie, że mają abonament do końca roku za darmo.

Moja maksyma brzmi, że za darmo nawet wpier*** nie dostaniesz więc gdzie haczyk (czas umowy, ceny aparatów, itp).

Jakie telefony teraz u nich są chodliwe i co się brać opłaca ?

I co z przeniesieniem numeru ?

Kiedyś dawali 3 miechy po 1zł

Dzięki.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer musisz wykupić u operatora (chyba ~50zł, ale mogę się mylić), a w pleyu jeszcze go aktywować (chyba kolejne ~50zł w opcji najtańszego abonamentu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PLEJA i muszę przyznać, że oferta na kartę jest fajna, często jakieś promocje, np. 10min do wszystkich sieci za 1zł ;). SMS 18gr (trochę dużo, ale jest pakiet do kupienia 30sms za 3zł i wychodzi wtedy 1sms = 10gr), minuta 49gr (wszędzie, cała Polska i Shengen).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...