Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

czesc 'ZNAWCY'

Oj drogi znawca sie znalazl ktory to trzepie "milyjony" na telefonach.

Jedz do lasu, albo w szczere pole i sobie zobacz jaki GIGANTYCZNY zasieg ma orange :lol:

EOT

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj drogi znawca sie znalazl ktory to trzepie "milyjony" na telefonach.

Jedz do lasu, albo w szczere pole i sobie zobacz jaki GIGANTYCZNY zasieg ma orange :lol:

EOT

KaZi ma rację co do zasięgu Ery. W karkonoszach i okolicach najlepszy zasięg ma akurat Orange. Era często gubi zasięg (przed moim blokiem ma czasem problemy), już nie wspomne, że w lesie albo wioskach okolicznych plus i era wymięka a orange ledwo bo ledwo ale trzyma sieć. W zeszłym roku jak nocowałem z paroma osobami przy granicy z niemcami to plus i era nie miały zasięgu i leciały w roamingu a orange sie twardo trzymał. Nie twierdzę oczywiście, że orange jest najlepszy, ale zasięg w każdym miejscu jest inny i jak widać rożne sieci różnie się sprawdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

era ma najgorszy zasieg czy to w miastach czy na wsiach niestety

Co do śląska to sie zgodze. W niektórych "dziurach" na śląsku trzeba sie ładnie nachodzić żeby sygnał złapać. Ale to nie znaczy że ERA ma najgorszy zasięg, być może tylko niektóre regiony są zaniedbane zasięgiem i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, mój tata był ostatnio brał udział w nagraniach do reklamy tej właśnie sieci więc już niedługo pewnie czegoś więcej się dowiemy ;) xD cytat z reklamy "ostatni będą pierwszymi"(czy jakoś tak) xD ale pss... ja nic nie mówiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja babcia mieszka 103km od Wawy i trzeba z domu wychodzić, żeby Orange miał zasięg i dało porozmawiać bez lagów i trzasków. Z Plusem nie ma problemu :wink:

Za to w Pilchach koło jeziora Roś (Mazury) bardzo dobry zasięg miał tylko Orange :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, mój tata był ostatnio brał udział w nagraniach do reklamy tej właśnie sieci więc już niedługo pewnie czegoś więcej się dowiemy ;) xD cytat z reklamy "ostatni będą pierwszymi"(czy jakoś tak) xD ale pss... ja nic nie mówiłem

A co Twój staruszek to Lucjan Szołajski że podkłada głos do reklam? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do śląska to sie zgodze. W niektórych "dziurach" na śląsku trzeba sie ładnie nachodzić żeby sygnał złapać. Ale to nie znaczy że ERA ma najgorszy zasięg, być może tylko niektóre regiony są zaniedbane zasięgiem i tyle.

Orange tez tak ma w firmie u kumpla musieli zrezygnować z ich usług bo nie mieli zasięgu w biurach i to przy autostradzie w Gliwicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero dziś się zarejestrowałem, pewno już za późno no ale co mi tam... :D

 

Btw. Jestem w Erze już ładnych kilka lat i jeszcze nigdy nie miałem jakichś specjalnych problemów więc nie narzekam(wręcz przeciwnie) ale czemu by nie przejść do lepszego operatora... pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wawie era ma kiepski zasieg to fakt.Na pradze i targówku to jest duzy problem z rozmowami w bloku.Trzeba sie tulić do okna.Mam tez karte plusa(bardzo dobry na tych dzielnicach) i orange.Najlepiej wychodzi plus w wawce gdzie daleko jest do nadajników.Potem orange i era.Jestem z giżycka i najlepszy zasieg ma tam orange.Era zalezy od lokalizacji ale czasem tez trzeba sie tulić do okna(miasto ma około 40k ludnosci)

 

czesc znawcy :]

 

Ps.duzo jezdza po polsce wiec moge sie klucić o te zasiegi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

ja mieszkam 20km od wawy i zasię w erze cieniutki (mam tela) a w piwnicach niestety gubi :( u mnie w mieście rządzi plus ;) mieszkam na 5 piątrze więc nie rozumiem jak mogę mieć trzaski i lagi w rozmowie <_< ee jak na targówku też tak jest (przecież ile to bliżej) to współczuje szczerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma się co zachwycać zasięgiem, ilościa kresek itp ;) duzo żalezy od telefonu. Na dobrym aparacie da sie rozmawiać majac nawet jedną kreske zasiegu. Druga sprawa to ten wszech obecny zasięg Orange :lol: tam gdzie nie ma już innych sieci , co z tego ze jest jak jest zupełnie bezużyteczny :]

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

$migacz

a po jakim czasie od zarejestrowania sie zadzwonili?

Ciężko wyczuć. Pare razy dzwonili. Wcześniej nie mogłem odebrać. Teraz była okazja. Myślę że 1,5 tygodnia od zarejestrowania do pierwszego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo tego zasiegu, u mnie w domu z każdej sieci jest cieżko zasieg złapać a to dlatego, że mam dom obłożony styropianem i siatką metalową (powstaje tzw. klatka Farraday'a) na której trzyma sie tynk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...