Skocz do zawartości
kuki1989

Play. Czwarty Operator Komórkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

zazdroscisz bo telefonu nie dostales [;

Ni! ;]

 

Właśnie chyba odwrotnie skoro Ty się nie zakwalfikowałeś, pokemonie.

Wybacz ze nie sciagam xx dzwonków britnej z wapstera ;] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję byś się nie wypowiadał w tym temacie skoro kompletnie nie masz pojęcia o P4. :)

Łał, a ty dostales telefon i juz wszystko wiesz? :lol: Juz wiadomo skąd potem na necie tyle "obiektywnych" opinii itd...;]

Eot, bo nie czaisz o co kaman ;] Jestem po prostu ze wsi i nie wykorzystam nawet w 10% mozliwosci P4 ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumieja przez zloty numer ? czy naprawde jest taki prosty czy go tak tylko nazywaja x)?

losowy z puli:

79001xxxx

79002xxxx

 

takze to nie jest zloty :P nawet nie miedziany... :damage_wall:

 

yy czy trzeba miec 18 lat by sie zarejestrowac? bo nie widze tam takiego wymogu...

trzeba, bo jesli zostajesz Testerem to musisz podpisac umowe z P4, a do tego wymagany jest dowod osobisty oraz konstytucyjna pelnoletnosc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś informację jak prezentuje się mapa zasięgu mBank mobile? Pisałem maila do nich i nie odpisali.

Sam sobie odpowiem bo jednak odesłali maila. Może komuś ta informacja się przyda.

W odpowiedzi na przeslana wiadomosc uprzejmie informuje,iz usluga mBnak mobile korzysta z zasiegu firmy Polkomtel S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 3 W nawiazaniu do dalszej czesci Pana pytania pragne poinformowac, iz w dniu 13 grudnia 2006 r. rozpoczęliśmy negocjacje z krajowymi operatorami publicznych sieci ruchomych. Ich celem jest umożliwienie klientom przenoszenie numerów do i z mBank mobile. Usługa będzie dostępna od momentu podpisania stosownych umów.

Obecnie przyjmujemy jedynie wnioski o przeniesienie numeru, składane osobiście w siedzibie:

emFinanse Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 3 IV p.

90-368 Łódź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że pytam, ale z waszych rozmów nie wywnioskowałem, co też P4 ma do zaoferowania czego inni operatorzy by nie mieli? Oprócz braku doświadczenia na naszym rynku? Możecie mi wytłumaczyć? W czym się przejawia jego atrakcyjność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjność się przejawia w "darmości" :lol:

 

Dziś odebrałem tego Samsung i podpisałem umowę.

To co przez niektórych było tak szumnie nazwywane szkoleniem, okazało się zwykłą krótką prezentacją.

 

Telefon mi nie przypadł do gustu, nie jest szczególnie poręczny. Wyboru multimediów nie ma praktycznie wcale, więc nie wiem jak oni chcą żeby coś ściągać.

 

Jedyne co mnie cieszy, to że nie muszę się wreszcie ograniczać z odbieraniem maili i uruchamianiem opery w telefonie. Bo tak poza tym to trochę głupio nosić trzeci telefon przy d...pie ;]

 

Ciekawe czy będą wyciągać jakieś konsekwencje z nie wywiązywania się z warunków umowy, co już planuje robić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3) Wykorzystanie limitu określonego powyżej w ust. 1a rozliczane jest zgodnie ze stawkami zawartymi w załączniku nr 1 do niniejszego dokumentu.

Jakie są ceny za smsa/mmsa po przekroczeniu tych 100 darmowych?? Bo nie mogę tego znaleźć ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ceny za smsa/mmsa po przekroczeniu tych 100 darmowych?? Bo nie mogę tego znaleźć ;).

20gr/40gr, coś koło tego.

 

Dziwi mnie że wszyscy porównują cennik P4 z cennikami Orange/Era/Plus. Przecież nawet w umowie jasno jest napisane że "zł" w cenniku to wartość umowna i nie odzwierciedla prawdziwej wartości. Te ceny specjalnie są na takim samym poziomie jak w innych sieciach, żeby się nie odsłaniać jeszcze przed startem. Wszyscy sobie chyba zdają sprawę że z takimi cenami nie mają szans... Wszystko okaże się w maju chyba :wink:

 

A tak w ogóle skąd tyle złości w niektórych co do tej sieci? Bo się nie załapali? Nie widzę innego powodu. Jak dla mnie świetny pomysł na promocję i przy okazji przetestowanie sieci. Mam już dość tych "promocji" w Orange i Era, bo takie same promocje były x lat temu i nic się nie zmienia. Standardowa stawka 65gr/min utrzymuje się od dawna. Może w końcu będzie prawdziwa konkurencja na polskim rynku...

 

Co do telefonu Samsung Z370 to nawet niezły jest. Cienki, lekki, ma wszystkie potrzebne funkcje. Co prawda mój prywatny Samsung D820 ma większy wyświetlacz, więcej pamięci itp. ale jest większy i nie ma 3G.

 

I jeszcze jedno - w niedzielę wyjeżdżam do Francji i już martwiłem się o rachunek w Idei za połączenia roamingowe... :sad: A tu taki prezent :wink: B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Project4, czwarty operator komórkowy w Polsce, przedstawił w piątkowy wieczór oficjalną nazwę nowej sieci. Niemal do końca udało się zachować ją w tajemnicy. Wybór P4 padł na nazwę Play, co zapewne ma przemawiać do grupy docelowej operatora - młodych, otwartych na nowości ludzi czerpiących radość z życia z zabaw i komunikacji z przyjaciółmi.W zabawowym, karnawałowym stylu odbyła się także prezentacja marki - obok dziennikarzy i przedstawicieli branży telekomunikacyjnej w warszawskim klubie Bedroom znaleźli się także miłośnicy (i miłośniczki) tańca i zabawy. Ta druga grupa zreszta wydawała się mieć obiekcje co do obecności tych pierwszych - podczas przemykania się korytarzami klubu usłyszeliśmy retoryczne pytanie: "Kiedy w końcu pójdą sobie ci dzienikarze, przyszliśmy się tu bawić".Nie obyło się też bez złośliwości wygłaszanych po cichu przez zaproszoną przez P4 konkurencję, a nawet... firmę ochroniarską strzegącą porządku. Z przedstawicielami tej ostatniej mieliśmy nawet okazję porozmawiać przez chwilę, czekając kilka chwil na wpuszczenie do wnętrza. Okazało się, że P4 zaprosił do lokalu zdolnego pomieścić 500 osób... 1300 gości.Zamieszanie "na bramce" stała się pożywką dla konkurencji, która głosiła przy drinku, że jeśli P4 będzie w takim sam sposób planować pojemność i rozwój swojej sieci, to "nie ma się czego bać".Nie udało się nam zweryfikować informacji o rychłym - zapowiadanym na pierwsze 10 dni lutego - starcie komercyjnym operatora.Podczas rozmowy z przedstawicielem jednego z działających już operatorów usłyszeliśmy opinię, że fundusz Novator - właściciel udziałów zarówno w P4, jak i w Netii - szuka już sposobów na wyjście z inwestycji i realizację zysków. Ponieważ dla funduszy inwestycyjnych liczy się głównie zysk osiągany z inwestycji, konkurencja nie obawia się działań P4 ze względu na ograniczenia finansowe nowego rynku na gracza.Naprawdę ciekawie zrobiłoby się, gdyby Novator zdecydował się na odstąpienie udziałów chińskiemu Hutchison (który swoją drogą był zainteresowany wejściem na polski rynek) - usłyszeliśmy od przedstawiciela konkurencji.Oficjalną witryną nowego operatora jest strona www.playmobile.pl.

ITbiznes.pl

Edytowane przez kuki1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doczekalismy sie wreszcie-Play juz jutro ogłosi swoje oferte cenowa.Rozpoczela sie na dobre kampania reklamowa-billboardy,spot telewizyjny(według mnie bardzo ciekawie zrobiony),wlepki,balony.Niezle ruszyli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatornia z naszego serwisu zalapala sie na testy, wiec wie co i jak ;]

Taak?! :blink:

To dziwne, bo ja jestem testerem, mój brat też, kolega z bloku również i nikt z nas nie wie nic konkretnego na temat oferty abonamentowej/cen. Pokuszę się o stwierdzenie, że ŻADEN z testerów nie posiada tych informacji.

 

Także nie wprowadzaj użytkowników forum w błąd kolego... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest az tak wspaniale :blink:? Ja mam w plusie 55 zl, 1,5 h za free, 400 esow. I jak narazie jest mi z tym dobrze... A w pay, hm zasieg? Punkty sprzedazy, rozwoj, stabilizacja :roll: :|. Moim zdaniem musimy troche poczekac, zanim sie zdecydujemy na przejscie do tej siecie. Jak narazie to by byly pewnie same problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest az tak wspaniale :blink:? Ja mam w plusie 55 zl, 1,5 h za free, 400 esow. I jak narazie jest mi z tym dobrze... A w pay, hm zasieg? Punkty sprzedazy, rozwoj, stabilizacja :roll: :|. Moim zdaniem musimy troche poczekac, zanim sie zdecydujemy na przejscie do tej siecie. Jak narazie to by byly pewnie same problemy...

Zasieg plusa, punty sprzedarzy - empik,kioski ruchu itp...

 

 

- wideorozmowy w cennie rozmow.

 

W przypadku wyboru opcji bez umowy terminowej i bez telefonu, dostępny jest tylko Play Abonament 50 zł (dający 70 zł na usługi).

 

Na razie na rynku znajdzie się jeden starter prepaid - za 30 zł. Na rynku, w formie zdrapki, dostępny będzie tylko jeden nominał doładowania - również za 30 zł (przedłuża rozmowy wychodzące o miesiąc). Pozostałe będą dostępne tylko w formie elektronicznej, także w tradycyjnych punktach sprzedaży. Ich wielkość, jak i dodatkowy bonus za doładowanie, jest identyczny jak w wypadku usług abonamentowych (czyli 70 zł za 50 zł, 100 zł za 70 zł, 150 zł za 100 zł oraz 300 zł za 150 zł).

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasieg plusa, punty sprzedarzy - empik,kioski ruchu itp...

Kioski Ruchu to raczej tylko ze starterami. Ale warto dodać Germanos (!) i MediaMarkt, gdzie widziałem że też już się ogłaszają ze sprzedażą ich telefonów.

 

O stabilność bym się nie martwił. Bo jedyna poważna awaria, że nie mogłem wykonywać połączeń była w Warszawie jakoś pod koniec stycznia.

Zdażyło się, że kilka razy internet nie działał, ale to też było tylko na początku testów, więc tak bardzo o stabilność teraz bym się nie martwił.

 

Ich oferta mogłaby być rzeczywiście atrakcyjna, gdyby była możliwość podpisania umowy na 12 mies.

 

 

Poważny minus na starcie, że póki co jedynie można będzie wykorzystywać wap do połączenia z internetem.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje,ze oferta jest ok. MMS-y w cenie SMS-ów, videorozmowy w cenie rozmów to tez fajne:)A cenniki sa tak skonstruowane,ze zaleznie od tego ile masz kasy cos dla siebie znajdziesz.Mi chyba najbardziej pasowałby abonament.

Testowałam ta siec i nie miałam problemów ani z zasiegiem,ani tez usługami,wiec raczej zostane z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie jakiegos uderzenia a tu kasiana szkoda ze ten chinczyk nie wygral tego przetargu ;x:(

Czego sie spodziewales? Ze wszystko bedzie po 1gr a za dzwonienie czy smsowanie beda Ci nawet doplacac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...