Skocz do zawartości
Koowi

Kurtka Na Zime :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zaproponujcie jakieś kurtki właśnie w stylu narciarskich, Swego czasu kupiłem narciarska kurtkę reeboka przez przypadek( nic innego nie było) zapłaciłem okolo 450 zl, kurtka cienka, wydawało sie ze zmarznę, a tu takie mile zaskoczenie. Dla mnie rewelacja, przemyślane kieszenie, kurtka jako priorytet ma ergonomie, a nie wygląd. Od 2-3 lat niestety nosze jakieś pseudo modne nic nie warte wyroby z reserved, house itd. I mam już dość, wole wydać 2x więcej i mieć święty spokój.

 

Bedzie używana głównie w zimie, kolorystyka jak najbardziej stonowana. Do campusa nie mam przekonania (2 plecaki i jeden śpiwór i wiem ze za taka sama cenę kupił bym cos lepszego).

 

Ale skoro polecacie to może warto rozważyć ta firmę, w tej dziedzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reserved etc. to szmaty ;)

 

Polecam Salewe, ladne i niezle robia rzeczy. Z Peak Performance jestem super zadowolony, ale to juz drooogie. Chyba, ze w outlecie jakims sie dorwie stare modele na przecenie (jakis czas temu kupilem spodnie po 80pln - prawie darmocha). Zona ma Goretexa od PP jakies 10 lat i ladnie sie trzyma (kupiony za jakies 150pln jak pamietam, ale tylko S-ki byly ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze szmacianki, dlatego nawracam sie:) Anie cieplo ani wygodnie.

 

A mozna prosic jakies konkretne modele, i jak sprawdzic czy dana kurtka bedzie odpowiednia na zimowe warunki. W opisach same parametry i patentowe technoloie ktore nic mi nie mowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem ostatnio kurtkę Reeboka. Nie za gruba, ale dość ciepła. Cała czarna i matowa. Do tego niewielki napis na lewej piersi i dwie ukryte kieszenie na dole + jedna wewnętrzna. Prosta, wygodna z ograniczoną ilością kieszeni. Czyli tak jak lubię. Przypomina wyglądem troszkę kurtkę bejsbolową czyli nie jest za długa i dosyć wąska w pasie. Takiej właśnie szukałem i taką kupiłem . Nie ma kaptura rzecz jasna. Jak komuś zależy to mogę pstryknąć fotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawa sprawa, wchodzę na allegro i widzę że pod logiem firmy Wrangler sprzedawane są kurtki skórzane oraz z innych materiałów jak jeans, a przecież Wrangler ma w swojej ofercie tylko kurtki jeansowe. Był ktoś może ostatnio a USA i widział tam jakieś inne kurtki Wranglera niż jeansowe ?.

 

Poniżej linki o czym mowa :

 

Wrangler Mens Jackets | Denim, Fleece, Camo

 

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...