Skocz do zawartości
THEJAJO

Ile To Mogloby Pojsc?

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mi ktos powiedziec ile dalbym rade wycisnac z tego proca bez vmod?

 

Poprzednio mialem Celerona 1000/128/100/1,75 i udalo mi sie stabilnie z nim pracowac @1210 i wcale bardzo sie nie grzal. Przy wiekszym FSB komp nie wstawal.

 

Z gory dzX za odp. :)

 

PZDR.

Edytowane przez THEJAJO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omfg

Idź do wróżki to będziesz wiedział :mur: :!:

Jak ja kocham takie pytania :ph34r: :wacko:

Edytowane przez DiMaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie smiejesz... ale ja zauwazylem, ze jest spore zapotrzebowanie na uslugi wróżbitów w tej dziedzinie - mozna by na tym zrobic niezly interes!!! Np. uruchomic numer 0700...... (4,5/min+vat) - "wrózenie OC procow - szybko i sprawnie - wróżka Klaudia przepowiada" ;) :D

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Zapomnialem o wrozce. Powininem byl najpierw zadzwonic do niej zanim zaczalem ten temat. :mur:

 

A teraz na powaznie.

Jak macie zamiar takie glupoty pisac idzcie sobie do dzialu 'Humor' (lub ppodobnego jesli istnieje takowy) a nie zasmiecajcie mi temat. Nikt was o to nie prosil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz na powaznie.

Jak macie zamiar takie glupoty pisac idzcie sobie do dzialu 'Humor' (lub ppodobnego jesli istnieje takowy) a nie zasmiecajcie mi temat. Nikt was o to nie prosil.

słuchaj, nikt Ci tego nie powie i bedą tylko takie odpowiedzi, były już setki wątków na ten temat i zawsze jest jedna odpowiedz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze sie tak cyliwy.... cylizy... (kar.. ale trudne slowo) zapytam - dlaczego zamiast pytac - "ile z niego wycisne" sam go nie pocisniesz?

i wtedy - jezeli w czasie owego "cisniecia" pojawia sie jakies problemy - pytaj smialo a na pewno znajdziesz odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym uniknac spalenia ale w sumie masz racje - znalazlem podobny temat gdzie pewien forumwicz krecil identycznego porca jak ja na chyba nawet identycznej MoBo. Poza tym moje chlodzenie chyba mi go nie przepali.

 

W 'default' (bez krecenia) SuperPI nie podnosi mi temp. CPU powyzej 35 *C przy 2500 obr./min. Tt V 12 Xt. :D To bardzo obiecujace.

 

Ale pojawil sie problem. Moj brat grajac w FiFe 2007 zglupial gdy komp sie tak poprostu zrestartowal. Nie dostalem minidump'a ani nawet BSOD'a (pomimo odchaczonej jednej z Zaawansowanych opcji Uruchamiania i odzyskiwania we Wlasc. Mojego kompa). Dziwne. Moze to przez grafe (PowerColor Evil Master II R8500 250/250 128bit 128 MB) i jej niewydajne chlodzenie - kupilem niedawno i musze je wymienic bo dziwnie piszczy. Mniejsza o to.

 

CPU bede krecil jak czas pozwoli.

 

Tymczasem...

 

edit:

No i jest nowa zasilla.

Ale problem pozostal. Wiem ze to off-topic ale sprawa jest powazna chyba. Moze powiem ok kiedy sie zaczelo.

Po zmianie CPU na P3 komp czasem sie restartowal. Tak poprostu. Podobne do HardReset ale XP nie uruchamial ScanDisca. Poprostu sie restartowal. Czarny ekran i restart.

Pomyslalem ze to RAMy nie wyrabiaja. Powinny chodzic na magistrali 133 ale moze jednak nie chodza.

Zapuscilem na noc memtest86 i... ku mojemu zdziwieniu rano jak spojrzalem na ekran test tak jakby stanal na nieco ponad 5h. Poprostu nic. Komp nie reagowal na klawiature.

Oczywiscie okazaly sie bledy i byly glownie <256MB.

Postanowilem podmienic kosci tzn. zamienic miejscami bo mam 2x 256. Komp wstawal ale XP sypnal jakims bledem a w trybie awaryjnym zaladowal stery do chyba 10 linijki i stanal.

Memetest z koleji sypal bledami na okraglo i caly czas tymi samymi.

Zamienilem kosci spowrtotem i... mam problem.

Chyba bede musial kupic nowe RAMy.

Ale pojawia sie pyt. - czy takie JAJA moga byc spowodowane CPU czy to tylko i wlacznie wina RAMu? Nic nie jest podkrecone. Wszystko na ustawieniach fabrycznych.

Z gory dzX za pomoc.

Edytowane przez THEJAJO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...