Skocz do zawartości
Emilopez

NAUCZYCIELE OD INFY

Rekomendowane odpowiedzi

Co z waszymi nauczycielami od informatyki bo mój to taka [gluteus maximus] że musiałem mu pokazać jak skonfigurować Outlooka, a poza tym to on uważa że P500 z Rivą M64 bez problemu starczy do najnowszych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w podstawówce miałem najpierw babkę, która nauczyła mnie nienawidzić AC Logo :P

Rok później przyszedł wporzo gość, przezwiska nie potrzebował bo nazywał się Bury ;), ale był naprawdę niezły, choć na jego programie autorskim nauczyłem się nienawidzić wszelkie programy spod logo wielkiego Billa :D

W I klasie LO (i teraz w III na faku) miałem (i mam) niezłą kobitkę, która się całkiem na sprzęcie zna, a do tego gra w Half-Life'a (oh yeah :twisted:).

Osbno pozostawiam klasę II, w której (na szczęście rok tylko jeden) miałem inną babkę (hmm... czy to była babka? wyglądała jak chłop :P). Nazywaliśmy ją 'Terminator' ze względu na wyraz twarzy i kompletną ignorancję naszych pytań :D Ona nauczyła mnie nienawidzić Powerpointa i przełącznika od sieci, którym nam perfidnie LAN'a wyłączała podczas gry w CS'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja nauczycielka od informatyki spelniala sie w tej roli doskonale.

znala sie na sofcie kazdego rodzaju, sprzet miala w nosie,

nie obchodzily ja osiagi ale sprawnosc i dzialanie.

ale ona to informatyk z zamilowania i hobby, ma swoja

firme informatyczna,a uczy bo lubi. awiec to nie byla

jakas baba po przeszkoleniu tylko full wypas spec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

- podstawowka ja malo wiedzialem nauczycielka jeszcze mniej :?

- szkola srednia juz mialem kompa uczylem sie sam nauczycielka taka sobie (ale lepsza niz ta z pedalbudy) :?

- politechnika ja expert nauczyciel katuje nas matcadem :?

- akademia ekonomiczna nauczycielka katuje nas wordem :?

- .... (dobisze za pare lat bo narazie jestem na specjalnosci "informatyka w zarzadzaniu i marketingu" podobno beda jakies bazy danych :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasz facet od informy myśli ze pozjadał wszystkie rozumy np. o WINDOWSIE ze ja np. mówie ze tak a on mowi ze inaczej ale słyszałem jak moj nauczyciel informy gadał z drugim i mówił:

WIESZ JA NA XP-ku sie za bardzo nie znam wiec zostaniemy prz 95:))))

a on uwaza ze najlpeszy windows to.................................3.11:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosia rulez. po co przepłacać?

 

tak poważnie - ja studiowłem architekturę, jakieś 5 lat temu, wiecie ile miałem godzin autocada w ciągu studiów ? - 16. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam starego pedała od informatyki jest alkocholikiem, prawie zawsze jak mam z nim infe to jest naje***y, daje nam bezsęsowne zadania, i co najlebsze molestuje mojego kumpla tzn klepie go po tyłku obamcuje go itp. (poważnie!!!)

 

i czegosz chcieć więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to mój nauczyciel z infy niewiedział co ma zrobić jak robiliśmy stronki WWW na infie. Pomyliliśmy się z qmplem i zamiast "font color" napisalismy "text color". Gostek się paczy, robi oczy wielkie i nie wie czemu u nas nie widać białego textu (bo chcieliśmy zrobić białe napisy na czarnym tle) Koleś skoro uczy infy to powinien odrazu zauważyć błąd jak czyta po kolei co popisaliśmy. ale on zamiast tego powiedział - "Panowie! Tu GDZIEŚ jest błąd" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to mój nauczyciel z infy niewiedział co ma zrobić jak robiliśmy stronki WWW na infie. Pomyliliśmy się z qmplem i zamiast "font color" napisalismy "text color". Gostek się paczy, robi oczy wielkie i nie wie czemu u nas nie widać białego textu (bo chcieliśmy zrobić białe napisy na czarnym tle) Koleś skoro uczy infy to powinien odrazu zauważyć błąd jak czyta po kolei co popisaliśmy. ale on zamiast tego powiedział - "Panowie! Tu GDZIEŚ jest błąd" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh u nas pani powiedziala ze nie oplaca sie pakowac i dzielic plikof programami ala winrar bo sie psuja 0_0 :). Tez jestesmy katowani wordami html'ami itd ;). Pani jest z LPR wiec to jeszcze bardczije poteguje moja niechec do tej glupiej ci** :D. A jak to gdzies mowilem mam lewe poglady i sie z tym raczje nie kryje :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam starego pedała od informatyki jest alkocholikiem, prawie zawsze jak mam z nim infe to jest naje***y, daje nam bezsęsowne zadania, i co najlebsze molestuje mojego kumpla tzn klepie go po tyłku obamcuje go itp. (poważnie!!!)

 

i czegosz chcieć więcej.

W pysk i do kuratorium.

W kuratorium sa calkiem mili ludzie, na prawde potrafia pomoc ...udupic nauczycieli:) [tested 8)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam starego pedała od informatyki jest alkocholikiem, prawie zawsze jak mam z nim infe to jest naje***y, daje nam bezsęsowne zadania, i co najlebsze molestuje mojego kumpla tzn klepie go po tyłku obamcuje go itp. (poważnie!!!)

 

i czegosz chcieć więcej.

W pysk i do kuratorium.

W kuratorium sa calkiem mili ludzie, na prawde potrafia pomoc ...udupic nauczycieli:) [tested 8)]

Bezapelacyjnie! Udupic gnoja :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a on uwaza ze najlpeszy windows to.................................3.11:))

Bo tak jest :D

a nie bo lepszy jest 3.1 :P
nie pamietam albo za jednego albo za drugiego microsoft oficjalnie oddawal kase dla firm za szkody wywołane przez system... ale jak bylo w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ogolnie nauczyciele to glupie cioly z papierkiem i mgr przed nazwiskiem.

Zebys sie nie zdziwil z tym papierkiem i mgr :wink:

Zeby oni sie niezdziwili moim DR przed nazwiskiem :D :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w podstawowce mialem coolbabke jak bokazalem jej ze umiem wiecej nirz ona to w pracowni mialem wieksze prawa niz nauczycielka a w gim. mat kaiego patafiana co karze przepisywac ksizecze od winxp i stawia 5 temu kto pierwszy skonczy wiecie co bylo jak dosiadlem sie do jego kompa i looknolem do histori ie wiekszosc stron bola typu www.katarynka.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...