Skocz do zawartości
kamilo23

FAQ - najczęściej zadawane pytania w tym dziale

Rekomendowane odpowiedzi

Q: Data ostatniej akcji w temacie (utworzenie, odpowiedź) jest wyświatlana z błędem. Wiadomo, że listopad jest tylko jeden, a prawidłowa forma to '16 listopada 2006'. Dlaczego nie jest to poprawione?

A: Jest to błąd IPB, który nie został naprawiony z braku chęci twórców IPB.

 

Q: Co zrobić żeby zmniejszyć poziom ostrzeżeń?

A: Napisać FAQ lub w inny sposób przysłużyć się PurePC (wysyłając raporty kiedy widzisz łamanie regulaminu, etc). Nie wiesz na jaki temat napisać artykuł / FAQ? Zapytaj moderatorów.

 

Q: Czy moge mieć rangę inną nie związaną z serwisami komputerowymi?

A: Raczej nie, choć czasem romek może ci przyznać inną rangę.

 

Q: Jak zostać redaktorem PurePC.pl?

A: Sprawa nie jest prosta. Najlepiej przeczytaj ten wątek.

 

Q: Gdzie zgłaszać błędy typu coś nie działa, czcionka do poprawki, etc?

A: Najlepiej na trackerze lub w stosownym wątku.

 

Q: Dlaczego źle wyświetla mi czas na forum?

A: Związane jest to z ustawieniami forum w twoim Panelu kontrolnym.

 

Q: Dlaczego nie mogę dodać wyników 3dmarka do profilu?

A: Jeżeli chcesz poprawnie wprowadzić wynik, to pamiętaj, że musi być on w formie pięciocyfrowej. Zatem wynik np. 456 należy z uzupełnić zerami tak, by było pięć cyfr, w tym przypadku 00456. Pod avatarem tych zer nie będzie widać.

 

Q: Napisałem FAQ / artykuł. Co dalej?

A: Zamieść na forum testowym lub wyślij moderatorowi.

 

Q: Nie chcę, by mój nick widniał na liście aktualnie zalogowanych użytkowników. Jak być ukrytym na forum?

A: W trakcie logowania należy zaznaczyć opcję "ukryj moją obecność na forum".

 

Q: Jak zmienić nick?

A: Poprzez stosowną funkcję w panelu kontrolnym. Zmienia to nazwę WYŚWIETLANĄ, logowanie przeprowadzane jest za pomocą starego loginu.

 

Q: Forum wygląda inaczej. Jak zmienić wyświetlanie postów?

A: Ustawienia - Forum - Preferencje przeglądania - Sposób wyświetlania tematu - STANDARDOWY

 

Q: Zmieniłem avatar na nowy, a pojawia mi się stary. Co zrobić?

A: Naciśnij F5 lub Ctrl + F5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q: Całe forum jest biało-czarno-niebieskie. Jak to naprawić?

A: Włączyłeś wersję "Lo-Fi". Wyłącz ją klikając TUTAJ.

 

Q: Dlaczego tylko ja dostałem procenty?

A: Widocznie Twój post był wybitnie niezgodny z regulaminem, Twój post zapoczątkował rzucanie mięsem/wojnę/łamanie regulaminu lub do Twojego posta prowadził link w raporcie.

 

Q: Czy procenty ulegają przedawnieniu?

A: Nie. Zazwyczaj aby mieć miej procentów trzeba się wykazać. Napisać FAQ lub przynajmniej pomóc komuś rzeczową odpowiedzią rozwiązującą jego problem.

 

Q: Dlaczego nie mogę wypowiadać się w dziale "Karty Graficzne"? Mam brak dostępu/uprawnień.

A: Cytując napis nad tym działem: "Forum zablokowane - nowy podział

Pytania dotyczące konkretnych modeli kart/chipsetów czy też uwagi na temat produktów danego producenta należy kierować do odpowiedniego działu ATI/nVidia w zależności od procenta układu karty."

 

Q: Jak dodaje się sygnaturkę i zdjęcie pod nazwą użytkownika ?

A: W ustawieniach, zakładka 'profil'.

 

Q: Mam uzasadnione podejrzenia, że forum PPC przetwarza i udostępnia moje dane osobowe. Zgodnie z ustawą (tu dowolne paragrafy) chcę usunąć konto i dane. Co zrobić?

A: Cytując romka: Ktoś powołuje się na ustawę, której nie rozumie i straszy GIODO, które sprawdzało już nam bazę i wg ich ekspertyzy nie posiadamy i nie przetwarzamy danych osobowych. Ergo: Nie usuniemy konta. Poza tym takie działanie może spowodować problemy w działaniu forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...