Skocz do zawartości
Nicolass

Obudowa Poszukiwana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów, mam pytanie odnośnie obudów Chieftec, gdyz chcę sobie taką kupić, ich elegancki, prosty wygląd bardzo do mnie przemawia. Otóż: Czy Chieftec ma w swojej ofercie obudowy midi-tower z dwoma koszykami na dwa 80 mm wiatraki z tyłu? Na allegro widziałem tylko takiego typu rozwiązanie w Big-towerach, midi miały miejsce na większy wentyk mocowany na śrubki. Zalezy mi, zeby byla to obudowa Chieftecka ze wszystkimi ulatwieniami + dwa koszyki na tyl + rozmiar midi. Czy takie modele wogole istneiją? Jezeli tak proszę o namiary.

 

PS: Czy jest jeszcze coś godnego polecenia w cenie do 250 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można te starsze obudowy jeszcze jako nówki kupić? Czy nowe modele mają coś lepszego od swoich starszych braci? A może jest jakaś alternatywa dla Chiecteca do 250 zł ? Pytania banalne, ale od dwóch lat męczę się tracerem za 130 zł (oczywiście z zasilaczem w zestawie). Zasilacz zmieniłem, buda została, ale teraz jak składać będę config pod AM2 to w życiu już nie kupie obudowy z niższej półki, bo to porażka, gwinty na śruby się porozkręcały, blacha się pokrzywiła, tak cienka... brr :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu, idę przekopywać sklepy internetowe, może ktoś używke wystawi jednak na allegro, lub jakieś resztki magazynowe :)

Dlaczego sie tak uparles na 2x80 na tyle ? Sam posiadam takiego Dragona i tylko fakt, iz mam go juz zmodyfikowanego na moje potrzeby sprawia, ze nie wymieniam go na wersje z 1x120 (co jest sensowniejszym rozwiazaniem moim zdaniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sie tak uparles na 2x80 na tyle ? Sam posiadam takiego Dragona i tylko fakt, iz mam go juz zmodyfikowanego na moje potrzeby sprawia, ze nie wymieniam go na wersje z 1x120 (co jest sensowniejszym rozwiazaniem moim zdaniem)

Nie lubię śrubek :) Czy zawsze te nowe MIDI Chieftecki wpadają w rezonans przez HDD? Bo wydać 250 zł na buczącą obudowę trochę nie ten teges :P Te starsze mają normalne wnęki HDD :) A że ja lubię w nocy używać komputer, obawiam się o ciszę i komfort mojego snu :) W sumie sam nie wiem, może nową kupię, tyle że boję się wlaśnie o te rezonanse.

 

Nikt nie poleci nic w cenie do 250 zł? Chiectec Rulez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...