Skocz do zawartości
djsilence

Emigracja Do Londynu / Uk / Ue

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do osob ktore dluzej siedza juz w uk:

czy zawsze na wakacje funt tak spada, akurat mam niedlugo jechac do pl na kilkanascie dni i chcialem odlozyc troche grosza na czarna godzine ale jak na zlosc spadlo juz do 4.93, a miesiac temu bylo ponad 5.2,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się naszej opinii nie dziwię, co drugie słowo naszych podczas przerwy to "[ciach!]a", ""[ciach!]" i wycie i śmiech na cały głos.

nie tylko polacy sie tak zachowuja, w uk na przerwie angole rowniez wyja ze smiechu i co drugie slowo to fucking, fuck off itd.

albo wzajemnie sie wyzywaja od wankerow,

juz tak nie przesadzajcie z tymi polakami, ludzie ktorzy sie tak zachowuja to zapewne jakis odlam patologiczny ktorzy nic soba nie reprezentuja, sugerujac sie taka holota uwazam ze wcale to nie rzutuje na opinie calej polskiej ludnosci,

przeciez sa rowniez ludzie normalni

 

 

djsilence, no nie cieszy mnie to,

Edytowane przez ayabrea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znikające pieniążki nikogo nie cieszą. Niestety inaczej nie juz bedzie. UK stracilo twarz będąc pupilkiem Stanów, a i w recesji wyszły na jaw machlojki jakich dopuszcza sie Goldman Sucks i inni jemu podobni.

 

Powodzenia zycze tym co wracaja z USA, gdzie cale miesiace pracy poszly na marne dzieki kiepskiemu kursowi. Juz przy $40k niezle sie traci, w porownaniu z 2006r.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki jeśli pozwolicie wtrącić.

Czy ktoś z Londynu, nie ma na sprzedaż jakiegoś kompa stacjonarnego? Mój brat tam siedzi i wreszcie się czegoś dorobił, czas żeby się do netu podłączył na stałe :) Może ktoś byłby chętny pomóc? Problem jest taki że on sam raczej tego nie poskłada do kupy jeśli nawet kupi gdzieś graty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania DFI Lanparty S939, AMD Venice, 4x512 BH-5, Zasilacz Tagana 380W.

 

Chętnie pomogę poskładać. Grafikę i budę nie będzie trudno znaleźć. Kwestia jedynie monitora.

 

Grafa: jakiś palit 9600gt

 

 

No chyba, ze chce strzelic jakiegos quada wypaśnego :)

 

Też pomogę poskładać, a co! :)

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem, w regulaminie Centralwings było to zamotane, dzwoniłem, mówili jedno, na lotnisku drugie.

Laptop w torbie to na 95% Twój bagaż podręczny. Myślałem, że mogę mieć bagaż podręczny + torbę, ale nie. Po krótkiej

rozmowie pozwolili mi dołożyć bagaż podręczny do zwykłego bagażu bez dopłaty. Laptopa wziąłem na pokład.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce wysłać mamuśkę i może i siebie do brata na kilka dni. Gdzie i jak kupić bilet lotniczy? Jakie linie najtańsze? Brat mówi że poda swój numer karty i można będzie tak zapłacić, tj. ja tu u siebie wszystko załatwiam z jego nr karty. Prawda to? (on zawsze miał troszkę inne spojrzenie na świat i bywa że myli się w takich sprawach ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zabrać głos - wolałbym być nieszanowany jako polak niż szanowany jako jakaś inna narodowość. Rozumiem, że kolega, który legitymuje się różnymi paszportami w zależności od sytuacji i tego, kiedy "wygodniej" to w razie wojny polska-niemcy będzie udawał niemca, bo łatwiej i większe szanse?

+1

A jak juz ktos tak bardzo sie wstydzi bycia Polakiem, niech się zrzecze obywatelstwa i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.skyscanner.com pomoze Ci znalezc bilet. Pamietaj jednak, ze Ryanair doklada przynajmniej 20 funtow do transakcji, bo trzeba zaplacic za to ze placisz. Ot, takie w zywe oczy (pier&^%&^e) zdzierstwo.

 

Enjoy the flight :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce wysłać mamuśkę i może i siebie do brata na kilka dni. Gdzie i jak kupić bilet lotniczy? Jakie linie najtańsze? Brat mówi że poda swój numer karty i można będzie tak zapłacić, tj. ja tu u siebie wszystko załatwiam z jego nr karty. Prawda to? (on zawsze miał troszkę inne spojrzenie na świat i bywa że myli się w takich sprawach ;) )

Wszystko da radę, bo niby kto będzie sprawdzał, że bilet kupiony z polskiego IP :D Pamiętaj, że numer karty nie wystarczy, ale już brat powinien podać co trzeba do sfinalizowania transakcji :)

 

Maryair nie dokłada 2 dych tylko 5 funtów na łeb w jedną stronę (wychodzi 2 dychy jak lecisz z drugą połową i zamierzasz wracać), a jak płacisz Visa Electron to nic nie zdziera :D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama poleci sama. Ja raczej zostaje karmić kota i pracować ;)

Brat siedzi tam rok, a konto w banku ma może od 2m-cy. Więc nie wiem dokładnie jak to z tymi kartami ale zapytam co ma. I jeżeli sam numer nie wystarczy to co jeszcze, bo tak jak mówiłem wątpię żeby sam wiedział co potrzebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto teraz (po latach w UK) ma electrona ?

(...)

Never known :wink: Może znajdzie się ktoś kto jeszcze posiada coś takiego, osobiście nie mam (w sumie mam w polskim banku :D ) , ale jak już napisałem nie można być pewnym.

 

Ogólnie co potrzeba, to numer karty, start/expiry dates, pełne imię nadrukowane na karcie, issue number (niektóre Maestro to mają), security code (trzy ostatnie cyferki z paska na odwrocie), zależy od konta, ale u siebie muszę wpisać hasło, bo każda (prawie) transakcja idzie przez stronę rbs. Na koniec musisz znać dokładny adres brata, a przynajmniej ten który podał w banku :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doła to ja mam jak się nasłucham jakie prawa ma pracownik w Polsce :sad: I jak podle traktuję się ludzi, a raczej jak nisko niektórzy mogą upaść, aby tylko zostać na stanowisku :blink: W szczególności w okresie "kryzysu" :angry: A tak btw. nie róbmy tutaj czata w stylu onetu :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...