Skocz do zawartości
Misyo

Konfiguracja Netu Po Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Myślałem ze bedzie takich opisów tona.. i oczywiście jest ale pod linuxa i PDA.

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnij jak ustawić laptopa bym mógł łączyć sie z internetem poprzez telefon?

Dokładnie nokia6230i.

 

Mam dołączanego bluetootha. Zainstalowałem do niego soft. Widzi on telefon. Ale co dalej?

Pani w BOKu powiedziała mi... ze dział transmisji pracuje do 18... i ze dzisiaj nic nie zdziałam. A za chwile wyjeżdzam i musze to zrobić.

 

Sieć plusgsm.

 

Pozdrawiam

 

EDIT: No niby wszystko powinno być ok. Połączenie dial up skonfigurowane. Łączy sie z telefonem, podaje kody, i od razu sie rozłącza... pisze ze RAS failed... o co chodzi?

Edytowane przez Misyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też to przechodziłem.

Sporo pomogły same stery do BT, a konkretnie panel sterujący który po wykryciu telefonu pozwalał załączyć połączenie DIAL-UP.

U mnie to wyglądało tak, że po utworzeniu połaczenia Dial-up (normalnie przez kreator połączeń w XP) i wybraniu połączenia Dial-up w panelu BT to otwierało się połaczenie i wystarczyło kliknąć Połącz (chyba że dasz opcje w kreatorze połącz automatycznie). Telefon otwierał sesje GPRS i i net zaczął działać.

Jedyne co musiałem poszukać to numer z którym się ma łaczyć fon, nazwa i hasło (to zależy od operatora oczywiście).

Mam nadzieję że choć trochę pomogłem.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...