Skocz do zawartości
Gość majkel84

Mobo East Oc Team Ln2 Session

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

A ja dla odmiany powiem że ładny wynik i życzę dalszych sukcesów. A te teksty niepotrzebne były ;).

 

BTW też wolę "West". [;

East side :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: sorry ze sie wtracam ale to juz kolejny topic gdzie ludzie sie licytuja kto ma wiecej :) Niektórzy licytuja sie ile ich samochody maja koni mechaniczynych jak widac w Polsce na komputerach sie poruszaja :)

Dokładnie :)

Jeżeli o mnie chodzi to uważam iż zabawa była przednia :D

Procek pociągnał by więcej, ale COŚ go blokowało

zrobiliśmy 6,15Ghz na 1,71v - kolejne zwiększanie napięcia aż do 2v nie dało wiele, bo ustawienie CG wartości powyżej 6418Mhz cały czas powodowało zwieche :)

 

Celek niebawem widzie na sell - gdyby był ktoś chętny - walić śmiało na PW :)

 

@culmen - ty pochwal się jeszcze tym, co potrafisz w ustach rozmrozić :P

@majkel - cuś mało tych zdjęć, pajdi więcej ci nie dosłał?

 

P.S

Dopiero przed chwilą kompa po niedzieli poskładałem do kupska :D

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość master_virus

koledzy powiedzcie mi ponieważ punkt dystrybucyjny BOC znajduje sie nie daleko mnie, tylko czy na LN2 trzeba specjalne zezwolenie czy trzeba prowadzić określoną działalność państwową czy wystarczy najzwyklejsza firma. Nie chce pytać sie na miejscu bo moge podpaść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skladasz u nich 3 dokumenty, zaswiadczenie o prowadzeniu dzialnosci gospodarczej, dokument nadania nipu i regonu, dzwonisz i dobie przywoza do domku za odpowiednia cene :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość master_virus

no a ja nie mam takiego kursu i co najmniej nie mam zamiaru specjalnie go kończyć, jeśli nie da sie w inny sposób to trudno :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja nie mam takiego kursu i co najmniej nie mam zamiaru specjalnie go kończyć, jeśli nie da sie w inny sposób to trudno :(

Nie trzeba miec skonczonego zadnego szkolenia/kursu! nawet zoltych papierow na to nie trzeba miec :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...