Skocz do zawartości
pmp

Panoramy LCD 26" / 27"

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was takie pytanko odnosnie tego Acera wspominanego przez kilka osob.

http://www.agito.pl/powyzej_19/acer_26_lcd...352.328041.html to jest ten o ktorym mowa? Cena jakas niska w opisie wspomniane ze to PVA na stronie Acera ze jest na Sips. Ale odnosnie matrycy juz wczesniej sobie ludzie zadawali pytania.

Inaczej czym jest ta literka "s" dla Acera. Skoro juz mam wydac 2 k na 24 z lepsza matryca to moze i wydac 2,2 na tego Acera. Wogole rozrzut na skapcu to chyba z 30%

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to s oznacza ze kolor niby silver, ale monitor z kolorem srebrnym ma malo wspolnego. Martyca napewno nie jest na PVA. Katy super a smuzenie mozna zauwazyc tylko w programach testowych. Gry jak i filmy wygladają świetnie. Przesiadłem sie 22" CRT i się nie zawiodłem.

 

Poza tym ten rozmiar rozpier....:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG jakoś znowu do mnie najlepiej przemawia wyglądem i sprawdzoną jakością :)

już się zastanawiałem nad belineą 26" dziś sobie obadałem w MM (tak tylko co i jak bo o jakimkolwiek sprawdzeniu nie ma tam mowy)

ale widzę że TN i taki rozmiar to nieporozumienie

dobrze że coś się zaczyna dziać - trzymam kciuki za konkurencję wtedy to ceny spadną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra wstepnie sie zdecydowalem na Acera ;) W tym tygodniu kupie i postaram sie porobic testy. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie. Co bedzie jak np. po kilku dniach (odpukac w niemalowane) wyskoczy jakis martwiak? Mozna zapakowac to wszystko i odeslac z powrotem w ramach 10 dniowego zwrotu? Zadalem to pytanie poprzez maila Agito. Facet tak sprytnie odpowiedzial ze nie dowiedzialem sie nic. Widac ze wkurzyli by sie z deczka jak by ktos im monitor z jednym pixelem odeslal w ramach "zakupow na odleglosc" :D Natomiat w innym sklepie bardzo mila pani powiedziala mi prawde. Mozliowsc istnieje jednak otwarcie przyznala ze byla by to spora strata dla sklepu ale chyba mozna :)

Wlasnie przez te pixele biore pod uwage jeszcze LG 245wp - 30 dni na wymiane zacheca. Podejrzewam ze decyzja to bedzie spontan ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra wstepnie sie zdecydowalem na Acera ;) W tym tygodniu kupie i postaram sie porobic testy. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie. Co bedzie jak np. po kilku dniach (odpukac w niemalowane) wyskoczy jakis martwiak? Mozna zapakowac to wszystko i odeslac z powrotem w ramach 10 dniowego zwrotu? Zadalem to pytanie poprzez maila Agito. Facet tak sprytnie odpowiedzial ze nie dowiedzialem sie nic. Widac ze wkurzyli by sie z deczka jak by ktos im monitor z jednym pixelem odeslal w ramach "zakupow na odleglosc" :D Natomiat w innym sklepie bardzo mila pani powiedziala mi prawde. Mozliowsc istnieje jednak otwarcie przyznala ze byla by to spora strata dla sklepu ale chyba mozna :)

Wlasnie przez te pixele biore pod uwage jeszcze LG 245wp - 30 dni na wymiane zacheca. Podejrzewam ze decyzja to bedzie spontan ^^

 

Masz prawo zwrotu w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru. Możesz odesłać nawet jaki Ci się nie spodoba kolor ramki obudowy :lol: a tym bardziej jak wyskoczy zdechlak.

Nawet nie musisz im wcześniej nic oznajmiać. Wysyłasz monita kurierem razem z oświadczeniem odstąpienia od umowy i luz. Wiem, bo przerabiałem to 2 razy w ostatnich miesiącach.

 

Zamawiaj i testuj. Inaczej ciężko dorwać dobrego monita. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo zwrotu w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru. Możesz odesłać nawet jaki Ci się nie spodoba kolor ramki obudowy :lol: a tym bardziej jak wyskoczy zdechlak.

Nawet nie musisz im wcześniej nic oznajmiać. Wysyłasz monita kurierem razem z oświadczeniem odstąpienia od umowy i luz. Wiem, bo przerabiałem to 2 razy w ostatnich miesiącach.

 

Zamawiaj i testuj. Inaczej ciężko dorwać dobrego monita. B-)

Dzieki mistrzu ;) masz u mnie piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem z tymi zwrotami są problemy - ja mam problem z monitorami tyle że audio ... firma "fabryka dźwięku" aby ich nie przyjąć posunęła się do ich uszkodzenia !!!. Sprawa jest teraz u rzecznika.

 

Kilka razy zwracałem różne sprzęta do innych firm i nie było problemów ... ale kiedyś każdy trafi na firmę cwaniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może się zdarzyć jakiś problem. Ale w większości przypadków jest ok.

 

Czasem z tymi zwrotami są problemy - ja mam problem z monitorami tyle że audio ... firma "fabryka dźwięku" aby ich nie przyjąć posunęła się do ich uszkodzenia !!!. Sprawa jest teraz u rzecznika.

 

Kilka razy zwracałem różne sprzęta do innych firm i nie było problemów ... ale kiedyś każdy trafi na firmę cwaniaków.

 

Ale to już hamstwo niesamowite. :mur:

Oby wszystko poszło ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczące monitora tak naprawde jest to tv) samsung LE26R82B (link do specyfikacji na stronie samsunga http://www.samsung.com/pl/products/televis...tv/le26r82b.asp ) Jest to lcd z rozdzielczością 1366 x 768 (wg specyfikacji)

Wiec jak to jest mozliwe ze moge na tym lcd ustawic rodzielczosc full hd (na hdmi) 1920x1280 ,zarowno na pc jak i na konsoli??

Jaką matryce posiada ten monitor (tn czy pva czy inna )

 

@Kolos thx za info o skalowaniu, niestety nie znalazlem na stronie producenta info o matrycy, wiec zamiast posądzać mnie o lenistwo mógłbyś to sprawdzić :P z góry dziękuję

Edytowane przez Abaddon+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczące monitora tak naprawde jest to tv) samsung LE26R82B (link do specyfikacji na stronie samsunga http://www.samsung.com/pl/products/televis...tv/le26r82b.asp ) Jest to lcd z rozdzielczością 1366 x 768 (wg specyfikacji)

Wiec jak to jest mozliwe ze moge na tym lcd ustawic rodzielczosc full hd (na hdmi) 1920x1280 ,zarowno na pc jak i na konsoli??

Jaką matryce posiada ten monitor (tn czy pva czy inna )

Ale co z tego że ustawisz rozdzielczość Full HD jak i tak ten telewizor wyświetli tylko nomianlną swoją rozdzielczość 1366x768 przy czym nawet obraz zamiast być lepszy będzie wyświetlony gorzej w zależności jakiej jakości ma wbudowany w sobie skaler. A co do matrycy to tak trudno wejść na strone producenta i zobaczyć w specyfikacji :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego że ustawisz rozdzielczość Full HD jak i tak ten telewizor wyświetli tylko nomianlną swoją rozdzielczość 1366x768 przy czym nawet obraz zamiast być lepszy będzie wyświetlony gorzej w zależności jakiej jakości ma wbudowany w sobie skaler. A co do matrycy to tak trudno wejść na strone producenta i zobaczyć w specyfikacji :blink: .

Nominalna rozdzielczość jak napisałeś jest 1366 x768 więc 1920x1080 przeskalowane na 1366x768 będzie wyglądać lepiej niż 1280x720 przeskalowane na 1366x768. Generalnie jakość skalowania w dół zwykle dobrze wychodzi wyświetlaczom.

 

ps. oczywiście na PC najlepiej ustawić nominalną czyli 1360-1366x768

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko ogólne ale zwłaszcza do posiadaczy Acer 2623W.

Monitor oficjalnie obsługuje tylko kilka rozdzielczości. Nie ma np. 1680x1050, 1280x1024. Czy da się jakoś wymusić ( programem albo jakoś inaczej ) te ww rozdzielczości? Chodzi mi o rozdzielczość bez skalowania ( 1:1 ) np. ustawienie rozdzielczości 1280x1024 z czarnymi pasami ze wszystkich stron.

 

Jak ktoś z posiadaczy tego Acera może sprawdzić byłbym wdzięczny. :rolleyes:

Edytowane przez toms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko ogólne ale zwłaszcza do posiadaczy Acer 2623W.

Monitor oficjalnie obsługuje tylko kilka rozdzielczości. Nie ma np. 1680x1050, 1280x1024. Czy da się jakoś wymusić ( programem albo jakoś inaczej ) te ww rozdzielczości? Chodzi mi o rozdzielczość bez skalowania ( 1:1 ) np. ustawienie rozdzielczości 1280x1024 z czarnymi pasami ze wszystkich stron.

 

Jak ktoś z posiadaczy tego Acera może sprawdzić byłbym wdzięczny. :rolleyes:

 

Jeśli sam monitor nie ma opcji 1:1 to zawsze w sterach do grafy da się ustawić...

Edytowane przez rambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam monitor nie ma opcji 1:1 to zawsze w sterach do grafy da się ustawić...

O opcjach skalowania w sterach od grafiki to wiem.

 

Nie dokładnie o to mi chodzi. W ustawieniach odnośnie monitora gdy jest zaptaszkowany "Ukryj tryby, których ten monitor nie może wyświetlić" dostępnych jest tylko kilka rozdzielczości: 1920x1200, 1280x960 i tak jakieś inne. Nie ma rozdziałek 1680x1050, 1280x1024.

Jak odznaczę "Ukryj tryby..." to wtedy wszystkie rozdzielczości są dostępne, ale np ustawienie 1280x1024 powodowało rozciągnięcie obrazu na cały ekran. Nie mam dostępu do monitora, dlatego też pytam posiadaczy. Czy idzie ustawić rozdzielczość w windzie np 1680x1050, 1280x1024 tak, żeby były paski po odpowiednich stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak sie juz pojawia, to nie bede sie zastanawial...przesiadka z 15 CRT na 26"(25,5?) to bedzie cos :D Jeszcze tylko wczesniej gdzies obejze ta "plamke" i bede wiedzial

ja się przesiadłem z 17" CRT na 22" lcd wide i dostaje zeza rozbieżnego więc ostrożnie :D natomiast do filmów rewelacja w porównaniu z tym co miałem, co dopiero na 26" <wow> Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos moze doswiadczenia z wykorzystaniem TV LCD czysto jako monitor?

Jak to by sie sprawowalo?

Np. ten model LE32A551 mozna wyrwac juz za 2500..katy 178..wiec chyba panel leprzy inz TN.

 

Tylko czy obraz na podobnym poziomie jak monitory dedykowane do komputera.

 

ps.czytalem na innym forum opinie osoby dzialajacej na takim sprzecie,i byla zadowolona.

Pisala o porownywaniu z 24" monitorem samsunga i nie widziala róznic w graniu np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Benq T261W

czyli 26" TN w cenie 1600 zł (podobno)

 

brzydki nie jest i jak taka wielkość to można się zastanawiać

tyle dałem na samym początku za 22"

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Kolor Produktu Czarny błyszczący

Matryca 26" Wide

Maksymalna rozdzielczość WUXGA (1920x1200)

Obszar widzialny 550.08 x 343.8 mm

Wielkość piksela 0.28 mm

Jasność 450 cd/m2

Kontrast 750:1

Kontrast 2500:1

Kąt widoczności (L/P; G/D) 170/150

Czas reakcji (czas rozjaśnienia/czas ściemnienia) 5 ms / 2 ms (GTG)

Kolory 16.7 miliona

Częstotliwość pozioma kHz 31 - 81 kHz

Częstotliwość pionowa Hz 40 ~ 63Hz

Szerokość pasma wideo (MHz) 162

Sygnał wejściowy D-Sub / DVI-D/HDMI/ Audio in

Zasilanie Zasilacz wbudowany

Pobór mocy 70W (max.)

Wymiary (WxHxD) 613.2 x 472.5 x 218.9 mm

Waga 8.6 kg (Net)

10.3 kg (brutto)

Temperatura kolorów Czerwony/sRGB/Niebieski + tryb użytkownika

Akcesoria kabel VGA/kabel DVI-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku z tym, iż we wtorek stałem się posiadaczem monitora Samsung T260HD ( z tunerem TV) chciałbym go Wam w skrócie zaprezentować.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Całość ukryta w spoilerze(dużo zdjęć)."

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 25,5" Panoramiczny

Rozdzielczość: 1920 x 1200

Jasność (cd/m2): 300

Kontrast: DC 10000:1 (1000:1)

Czas reakcji (ms): 5

Kąty widoczności (poziomo/pionowo): 170˚ / 160˚ (CR>10)

Kolor obrazu: 16,7 mln

Sygnał wejściowy: Analogowy RGB, DVI, HDMI, komponentowy, TV (Digital TV / Analogowy TV)

Typ synchronizacji: Separate H / V, Composite, SOG

Gniazda wejściowe: 15 pinowy D-sub, DVI-D, HDMI, CVBS, S-Video, komponentowy, DTV Tuner, Optical Out, Scart, Cl Slot

Pobór prądu Włączony: 70 W

Tryb czuwania (DPMS) : < 2W

Rodzaj zasilacza: Wbudowany

Właściwości Plug & Play: DDC 2B

Głośniki multimedialne: 3W x 2 (SRS TruSurround XT)

Inne (w tym akcesoria): Pilot, przewód D-Sub oraz DVI-D, antena

Funkcje dodatkowe: Wbudowany DTV (DVB) Tuner, SRS TruSurround XT, Optical digital sound (SPDIF), Component, 2 x HDMI, Supporting 1080P Input, CI Slot

USB: Nie

Kompatybilność z komputerami Mac: Tak

Montaż na ścianie : Nie

TCO: brak danych

Dostępne kolory: Rose Black

Wymiary Z podstawką w mm (SxWxG): 610 x 502,5 x 245mm

Bez podstawki w mm (SxWxG): 610 x 435 x 86mm

Opakowanie w mm (SxWxG): 702 x 185 x 567mm

Waga Netto (kg): 8,6

Brutto (kg) : 11,1

Podstawa Funkcje: Pochylenie moniotora, obracana podstawa

 

Tak prezentuje się monitor w całej okazałości:

Dołączona grafika

 

Liczne gniazda:

Dołączona grafika

 

Pod klapką z boku gniazdo słuchawkowe, drugie gniazdo HDMI oraz miejsce na cyfrowy tuner:

Dołączona grafika

 

Naklejka z oznaczeniami:

Dołączona grafika

 

Nokia monitor test:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Czerń pulpitu od przodu:

Dołączona grafika

 

Czerń od dołu:

Dołączona grafika

 

Czerń od prawej:

Dołączona grafika

 

Pulpit:

Dołączona grafika

 

Strona internetowa:

Dołączona grafika

 

The Cloverfiled divx:

Dołączona grafika

 

Piraci z Karaibów HD 720p:

Dołączona grafika

 

Piraci z Karaibów HD 720p:

Dołączona grafika

 

Piraci z Karaibów HD 720p:

Dołączona grafika

 

The Living Sea by M$ 1080p:

Dołączona grafika

 

Polsat Cyfrowy SD;

Reklama @ Discovery:

Dołączona grafika

 

Reklama @ BBC:

Dołączona grafika

 

TVN Turbo:

Dołączona grafika

 

 

W rzeczywistości obraz filmów czy też TV jest dużo lepsza, ale mój aparat nie potrafił tego odzwierciedlić, postaram się zrobić lepsze zdjęcia i dodać je tutaj.

Co do gier to na PC nie mam żadnych. Jak PS3 wróci z gwary to dodam co nieco. Piszcie jakie testy, zdjęcia jeszcze wykonać. Wiem, że dodać powinienem jakieś foty menu, ale to jak ogarnę to wszystko dopiero.

Ogólnie po przesiadce z SM 2232BW jestem bardzo zadowolony. Na początku wielkość mnie przeraziła, ale już się przyzwyczaiłem. Divx oglądane po ciemku z odległości 3m (łóżko) wyglądają dobrze. Filmy HD cud, miód, orzeszki... Telewizja przy sygnale analogowym przeciętnie, ale i tak jej nie oglądam, więc mi nie zależy. W/w zdjęcia zrobione były przy ustawieniach dynamicznych, tj. automatycznie zmieniała się jasność i kontrast względem wyświetlanego obrazu (jasne klimaty duża jasność, dużo czerni, mniejsza jasność - ciekawa rzecz).

Edytowane przez matiz__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje monitora, tak gdzies zeby mial 26-28" najchetniej (obecnie siedze na telewizorze 32", nie najnowszym samsung le32m71b i jednak to nie jest to, co tygrysy lubia najbardziej) ze wszlekimi wejsciami typu scart, aby mogl sluzyc rowniez jako telewizor, ktorego uzywam glownie do konsoli, wiec osobny ekran by mi tylko niepotrzebnie zajmowal miejsce w pokoju...

 

ogolnie moje kryteria to:

- wielkosc - przywyklem juz do 32", wiec by bylo milo, aby mial przynajmniej z 26" (chociaz to juz i malawy)

- rozdzielczosc 1920x1200 - monitory sa 16:10, wiec w sam raz bedzie pasowac do fullHD 16:9 1920x1080..nie wspominajac o tym, ze nie znalazlem jeszcze sterow nvidii do mojego 8800GT, ktore by sie nie krzaczyly przy proporcjach 16:9 (w moim przypadku 1366x768) na windzie, a o linuksie juz nie wspomne...

- chocby namiastke zalet telewizora - nie musi miec koniecznie tunera (choc jest mile widziany), ale chce zeby mial SCARTa i jemu podobne + glosniki (a w zasadzie wyjscie sluchawkowe :) ) - bo giercuje sporo tez na starych konsolach - wtedy podlaczam jako TV do moich glosnikow i nie musze sie babrac z przejsciowkami z chincha do nich osobno, s-video do ekranu osobno itp

- wszelkie zalety monitora, bo glownie jako monitor ma mi on sluzyc, do multimediow generalnie, chociaz na pc czasem tez zdarza mi sie pograc w cos - ale zwykle w jakies oldskule, wiec byloby tez dobrze, aby chociazby jako tako dawal rade z niskimi rozdzialkami przy emulacji itp...no i najchetniej matryca s-pva, no ale cena, cena, cena

- no wlasnie...cena, chocby w miare osiagalna dla przecietnego smiertelnika

 

zastanawiam sie nad wspomnianym powyzej samsungu , ale on wlasnie przymalawy nieco jest, cena od biedy znosna (tak, zdaje sobie sprawe, ze to nie sa tanie rzeczy i tylko dlatego znosna, bo inaczej - DROGO) no i obudowa ma paskudny kolor :) ale jak narazie robie rekonesans (bo zakup pewnie bedzie dpiero po remoncie w domu, a ten chwile potrwa i moze na rynku jeszcze cos sie pojawi - tylko musze wiedziec czego szukac...) to on wydaje sie byc mimo wszystko najciekawszy...

 

ludzie mi tez polecaja jakiegos getawaya 24", ale on nie ma potrzebnych dla mnie wejsc, ma maly ekran i ponoc w polsce jest kaszana, zeby dostac cos, co nie pochodzi z reklamacji, czy polek wystawowych (dzieki czemu maja taka fajna cene)...

 

jakies podpowiedzi?

Edytowane przez sylkis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO pewnie dla Ciebie za drogo, choć monitor całkiem przyzwoity. Inne monitory, które przejrzałem na alledrogo nie mają odpowiednich złącz.

 

Ja zamiast w/w monitora miałem mieć TV LCD lecz trochę za duży jak na moje pomieszczenie. Ma fHD i wszystkie potrzebne złącza, może to byłoby wyjście dla CIebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten dell fakt, drogi i nie ma tych zlacz(archaicznych), na ktorych mi zalezy...

 

co do telewizora jako monitor - wiem, ze 1360x768 to dosc...egzotyczna rozdzialka czego by nie wymyslil i pewnie 1080p nie robiloby takich problemow, ale jednak to ma mi glownie do pc sluzyc i dopiero na tv poczulem, jak ogromna roznice robia rozne wydania sterownikow od roznych grup (podczas gdy na CRT to bylo co najwyzej kilka ptk w 3Dsmarku).

kazde stery to zupelnie inne generowanie kolorow i ogarnianie wszystkiego na nowo i przy kazdych sterach przeskalowanie obrazu wyglada zupelnie inaczej - czasem nie trafia w ekran i nie moge tego przesunac, bo nie ma opcji jak monitor...

i w tym momencje jak emuluje gry z playstation 1 musze grac na minimum 800x600 (co nie wyglada za dobrze), bo przy 640x480 na obecnych sterach obraz jest za wysoko i przesuniety w lewo...a z kolei inne stery potrafia byc bardzo niestabilne przy customowych rozdzielczosciach - gdyby ktos mi to powiedzial, nie uwierzylbym, ale mialem juz nie jednego crasha (zwlaszcza w nowszych grach, o wiedzminie to zdazylem jzu zapomniec, ze wywalilem na niego kase..)...

 

tego typu niedogonosci przy tv zawsze bedzie sporo, dlatego szukalem monitora, ktory bedzie mogl za (pseudo)tv posluzyc...

 

edit: jaka jest roznica miedzy wspomnianym TV LCD, a tym TV LCD? poza kolorem i duzo nizsza cena, jedyne co w specyfikacji znalazlem, to technologia "clear panel" zamiast "ultra clear panel" - ma ktos moze pojecie, czym to sie rozni, ze roznica cen az taka?

Edytowane przez sylkis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie w czerwonym jedno HDMI wiecej.

w sumie to widzialem na necie na konkurencyjnym serwisie arta, na ktorym (czarnego) ktos przetestowal i zachwalal, ze dobrze daje rade jako monitor, specjalnie dedykowane HDMI i te klimaty (nie to co w moim staruszku, gdzie musze sie na D-SUBie meczyc)...moze jednak warto sie skusic? pewnie jak bede kupowal to za jakies pol roku to (czarny) spadnie do ~2k...lub pojawi sie cos na serio fajniejszego...

w sumie nawet jesli w tym drozszym jest lepsza matryca, to przy takiej roznicy cenowej nie zalezy mi na niej tak bardzo, skoro ludzie zachwalaja tanszego...ktory przy okazji ze wzgledow estetycznych (te czewone obudowy sa imo paskudne, ale to imo jakby co) mi sie bardziej podoba ;)

no nic, trzeba bedzie rozwazyc to na powaznie...

 

edit: roznica w matrycy miedzy nimi to minimalnie krotsze opoznienie (4ms zamiast 5ms) i oslawione tryb 100Hz lub jego brak itp, czyli eyecandies, ktorych w zasadzie sie nie widzi...no i chyba tuner DVB-T, jedyna naprawde wazna rzecz. wiec jesli nie wyjdzie czarna wersja A656 to wole taniej brac A551...chyba, ze pojawi sie cos jeszcze innego, co zmiazdzy obie opcje (jak np A656 w czarnej wersji i 28" i nizszej cenie :D) ;>

Edytowane przez sylkis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w posiadaniu monitora Samsung LCD LE26A451? Albo czy ktoś o nim coś wie. Niestety pokój mam 9m2 więc nic innego jak 26' nie wchodzi w grę. A tv będzie pełnił funkcję monitora/tv/i gł działal w tandemie z PS3/XBOX360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...