Skocz do zawartości
pmp

Panoramy LCD 26" / 27"

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad monitorem Dell U2417h a u2715h. Czy oprócz rodzielczości i 3 cali są jakieś większe różnice? U2515h rozmiarowo najlepszy ale rozmiar plamki za mały a skalowania nie bede zmieniall.

Znalazłem jeszcze taki AOC Q2781PQ. Ktoś znalazł może profesjonalne testy tego monitora? 

Edytowane przez djpawelus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dell u2417, a u 2715 - różnica między nimi jest nie tylko w rozmiarze. Przede wszystkim u27 ma pełną, 8-bitową paletę barw, podczas gdy u24 tylko 6bit z przeplotem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
U2515h czy plamka nie za mała

Nie jest ale jak ktoś ma wadę wzroku to lepiej większy, zwykle wystarczy troszkę przysunąć jeśli masz bardzo szerokie (nie długie) biurko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy 55cm u2515H się sprawdzi. To dość mała odległość od monitora.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam jak na żywo zobaczyć tego U2515h czy plamka nie za mała. Odległośc od monitora to jakies 55cm

W nowoczesnych systemach i programach mała plamka nie stanowi problemu, bo dzięki funkcji skalowania (systemowe dpi) możesz ustawić praktycznie dowolną (do chyba 500%) wielkość interface'u. Jedyny problem jest w przestarzałych technologicznie programach, które nie chcą się prawidłowo skalować. Tak czy inaczej w popularnych programach problemów ze skalowaniem nie mam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miał ktoś do czynienia z u2718q? Czy warto dopłacać zamiast u2715h? Mam lekkie obawy, że 4k to za duża rozdziałka na 27 cali.

Edytowane przez Jacka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

Aktualności

Artykuły