Skocz do zawartości
romek

[artykuł]: Teoria Overclockingu – Część Pierwsza

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko "wykorzystać" Wasze informacje, ponieważ, właśnie się nawiązał mały OT i nie wiem, czy wszyscy wiedzą lepiej niż Wikipedia czy inne całkiem mądre strony, z pomocy których korzystałam...

Edytowane przez eMJotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko "wykorzystać" Wasze informacje, ponieważ, właśnie się nawiązał mały OT i nie wiem, czy wszyscy wiedzą lepiej niż Wikipedia czy inne całkiem mądre strony, z pomocy których korzystałam...

Ja bynajmniej nie chciałem podważać Twojego autorytetu i zasobu Twojej wiedzy. Uważam jednak, że jeśli ktoś fascynuje się overclockingiem nie koniecznie musi znać się na elektronice, czy technologiach wykorzystywanych do projektowania i wytwarzania układów scalonych. Wiadomo, że przy ekstremalnym overclockingu z taką wiedzą mamy większe prawdopodobieństwo uzyskania pożądanych rezultatów, ale nie sadze, żeby początkowemu overclockerowi taka wiedza była potrzebna. Po co więc przytłaczać potencjalnego amatora overclockigu (a do takich kierowany jest ten artykuł) zbędnymi informacjami, które w dodatku nie są prawdziwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, brakowało tego typu opracowania tutaj. Popieram i myślę, że każda uwaga tu się przyda a temat bedzie żywy przez modyfikacje i uzupełnianie. ...

Tylko gdzie ten ciąg dalszy ??

Edytowane przez Ryba1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dobre, brakowało tego typu opracowania tutaj. Popieram i myślę, że każda uwaga tu się przyda a temat bedzie żywy przez modyfikacje i uzupełnianie. ...

Tylko gdzie ten ciąg dalszy ??

Nie ma to jak odkopać temat po prawie roku [;

 

Właśnie drodzy panowie, co jest z drugą częścią? Trochę czasu mineło, a ta część mogła by wisieć na serwisie jakimiś dużymi literami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

chyba powinno byc heatsink :P

 

radiator to po angielsku chlodnica :D

Tudzież kaloryfer :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt ;]

 

 

Właśnie drodzy panowie, co jest z drugą częścią? Trochę czasu mineło, a ta część mogła by wisieć na serwisie jakimiś dużymi literami.

1. Nie tylko panowie ;p

2. Przecie wyszlo o FC, gorzej z kolejnymi czesciami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...