Skocz do zawartości
pastor

****czy ktos mial juz taki blok ?? prosze o opinie?****

Rekomendowane odpowiedzi

black box jest frezowany..... to chyba lepszy......... choc nie jestem pewnien,  w dodatku tanszy, i taki fany kolor....... :)

ladnie by sie prezentowal....

Zaje....fajnie obrzygany na 3 kolorki , ROTFL , chyba lepszym wyjsciem byloby wypolerowanie dokladne bloku i prysniecie go lakierem bezbarwnym.

IMHO do doopy wygladaja te bloczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

black box jest frezowany..... to chyba lepszy......... choc nie jestem pewnien,  w dodatku tanszy, i taki fany kolor....... :)

ladnie by sie prezentowal....

Zaje....fajnie obrzygany na 3 kolorki , ROTFL , chyba lepszym wyjsciem byloby wypolerowanie dokladne bloku i prysniecie go lakierem bezbarwnym.

IMHO do doopy wygladaja te bloczki.

reed wszyscy znamy twoje zdanie na temat bloków miko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

black box jest frezowany..... to chyba lepszy......... choc nie jestem pewnien,  w dodatku tanszy, i taki fany kolor....... :)

ladnie by sie prezentowal....

Zaje....fajnie obrzygany na 3 kolorki , ROTFL , chyba lepszym wyjsciem byloby wypolerowanie dokladne bloku i prysniecie go lakierem bezbarwnym.

IMHO do doopy wygladaja te bloczki.

reed wszyscy znamy twoje zdanie na temat bloków miko.

Nie mam do nich zbyt wiele , ale przyjrzyj sie dokladnie fotkom bloczkow na stronie MIKO , moze zauwazysz o co mi chodzi.

BTW wole bardziej zaawansowane boczki :wink:

Konstrukcja MIKO to dla mnie prehistoria :o

(jak na razie niezle wychodze na swoich upodobaniach 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

black box jest frezowany..... to chyba lepszy......... choc nie jestem pewnien,  w dodatku tanszy, i taki fany kolor....... :)

ladnie by sie prezentowal....

Zaje....fajnie obrzygany na 3 kolorki , ROTFL , chyba lepszym wyjsciem byloby wypolerowanie dokladne bloku i prysniecie go lakierem bezbarwnym.

IMHO do doopy wygladaja te bloczki.

Popieram reed'a, te kolorki są paskudne, lepiej by wyglądały gdyby nie były malowane, albo chociaż lakierem ale bezbarwnym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiecie, miko, to dresiarskie bloki :P

 

takie kolorowe ;)

 

eee, a moze mi ktos wytlumaczyc twierdzenie, ktore padlo kilka postow wczesniej, o wyzszosci blokow frezowanych nad wierconymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez nie obchodzi jak wygląda blok hehe a te z miko nie wyglądają najlepiej :P:P Ja bym wolał lev3... :?

 

deczklav tak OT : masz zaczepisty podpis :P 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyznaje zasade że raczej nikt nie bedzie oglądał wnętrz mojego kompa, wiec wisi mi jak on tam sobie wygląda, ma być cichy, szybki, niezawdny. ale prawdą jest że moze poza tm czarnym to estetyką one nie grzeszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale zamieszanie hehe doslownie dziekuje bardzo za tyle odpowiedzi ale i tak nie wiem ktory wybrac . Mam do wyboru trzy bloki juz pisze jakie:

 

1. CPU (LEv2)

2. CPU (LEv3)

3. Black Box

 

jaki mi polecacie ja w tej dziedzinie sie nie znam dlatego chcem miec dobry blok . ten Black Box od Mika wyglada na bardzo dobry ale co o nim sadzicie. jaki pomocy bo tylko mi bloku i zapinki brakuje popmke mam juz Hagem PowerHead 802 i chlodnica all jest zostal blok.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mial juz ktos Black Box??? prosze o opinie na temat tych bloczkow!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze mam takie pytanko czy ta plytka shim w moim przypadku do bloku by mi duzo pomogla... rzeczywiscie ona lepiej pozwoli oddac cieplo blokowi czy tez moze przez ta plytke miec wyzsza temperature, moze ona jest zbedna.??? jak przyczepiacie blok do procesora to pasta smarujecie tylko same jadra tak jak przy zakladaniu coolera??? dzieki jeszcze all za odpowiedzi bardzo

pozdrawiam pastorr !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E :? to jak wkońcu jest bo ja robie na cpu blok wiercony ala LEV 3 troche bardziej skomplikowany a na grafe i chipset frezowany ala miko

na cpu będzie peltek 70 Wat.i czy to ma znaczenie jeśli pompa ma duży przepływ i ciśnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...