Skocz do zawartości
thermalfake

Do Pierdla Za Fragowanie ?

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie spokój ... szwabki myślą że się przymilą reszcie świata tymi akcjami? ... niech mi wpierw powiedzą w jakie gry grał Hitler i Stalin że wyrośli na takich a nie innych ludzi.. jak dla mnie to gry mają tyle wspólnego z przemocą w rzeczywistości co nic.. ale cóż .. kozła ofiarnego znaleźć trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie moda usuwajacego swastyke: gdyby to bylo w USA, to zaraz jakis przedstawiciel srodowisk hindistycznych wyskoczylby z pozwem o naruszenie dobr osobistych lub obraze uczuc religijnych (swastyka wywodzi sie z hinduskiej symboliki religijnej) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie moda usuwajacego swastyke: gdyby to bylo w USA, to zaraz jakis przedstawiciel srodowisk hindistycznych wyskoczylby z pozwem o naruszenie dobr osobistych lub obraze uczuc religijnych (swastyka wywodzi sie z hinduskiej symboliki religijnej) :)

Z tego co wiem to nasi przodkowie również używali tego symbolu jako ezoteryczny coś na kształt dzisiejszego pentagramu, a politycznie był nawet wcześniej użyty przez polską endecje (ta cześć neopogańska, trudno to sobie wyobrazić ale do 1925 roku większość narodowców nie utożsamiała sie z katolicyzmem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RepsOn: masz 18 lat a takie głupoty gadasz? "W jaki gry grał Hitler i Stalin" weź chłopie przemyśl co piszesz

Tutaj chodzi o to, że nie było gier, a oni i tak mieli nasr[ciach!]e we łbach

Sa po[ciach!]e kraje pod tym wzgledem. We wloszech zabroniono sprzedawac gry MAFIA bo jest ona.....instrukcja prowadzenia organizacji przestepczej potocznie zwana mafią :D

Padłem :lol: Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o to, że nie było gier, a oni i tak mieli nasr[ciach!]e we łbach

 

Padłem :lol:

A wdg mnie taka mini cenzura wgrach to dobry pomysł, jak jesteś pełnoletni to graj se w to co chesz, ale wdg mnie np 12 latek nie powinien mieć dostępu do określonych treści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot]

Z tego co wiem to nasi przodkowie również używali tego symbolu jako ezoteryczny

Był to symbol solarny u Słowian, tak samo zresztą u German (zresztą występował/występuje na całym świecie ) i od germańskiego symbolu A.H. wziął swoją symbolikę.

W dalszym ciągu istnieją patriotyczne ruchy neopogańskie w PL (nie mówię o jakimś nazisyfie).

 

[/ot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wypuszczą patche ver. paintball...wróg dostanie z farbki,podniesie ręce i wyjdzie z etapu heheh

Też nie przejdzie, zawsze jak grałem w paintball'a to jak podniosłeś rękę to jeszcze dostałeś w nią 10 kulek zanim "zauważyli", że zostałeś trafiony :lol:

 

Zeby tylko z przedzialem wiekowym... na wszystkich pudelkach sa oznaczenia PEGI, dodatkowo np. w Empiku w widocznych miejscach wisza informacje o tym, na ktore znaczki szczegolnie wzracac uwage kupujac gre dziecku.

Taaa oznaczenia to są, informacje też, ale co z tego jak sprzedawcy nie zwracają uwagi na okładki gier, sam jeszcze kilka lat temu nie miałem problemu z kupnem w Empiku Mafii czy też GTA. IMHO powinno być tak jak z alkoholem "dowodzik proszę" albo przynajmniej legitymację jeśli gra jest np. od 16 lat. Tak, wiem, że jak ktoś chce to i bez dowodu kupi alkohol tyle tylko, że w większości sklepów sprzedawca jednak prosi o dowód z czym się jeszcze nigdy nie spotkałem kupując grę w Empiku, MM itp. sklepach... Tak BTW kiedyś w jakimś czasopiśmie był artykuł o sprzedawcach, w którym jeden z nich polecał właśnie Mafię jako świetny prezent na pierwszą komunię święta :lol: jak znajdę to zrobię skana i wkleję...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech zakaza programow pokroju teletubisow bo one chyba bardziej wplywaja na psychike czlowieka ;).

Na mnie takie programy dzialaja jak plachta na byka i wzmagaja we mnie wiecej agresji niz miesiac gry w Q3 non stop ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nu tak :] cieszę się że nie wychowałem się na żadnych pokemnach, teletubisiach, itp itd :] stare transformery rullz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech zakaza programow pokroju teletubisow bo one chyba bardziej wplywaja na psychike czlowieka ;).

Na mnie takie programy dzialaja jak plachta na byka i wzmagaja we mnie wiecej agresji niz miesiac gry w Q3 non stop ;)

E tam Pi i Sigma z Matplanety rulez :D starsi powinni skojarzyć ocb Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 16 słyszałem w wiadomościach rmf, że Niemcy jako przewodniczący UE chcą wprowadzić czarna listę gier w których będzie występowała przemoc. I te gry maja być zabronione.

 

Jak czytałem jakiś artykuł na necie, to podobnie nawet taki Tomb Raider ma się znaleźć na tej liście. Bo występuje przemoc.

 

Moim zdaniem jest to wielka głupota. Dojdzie do tego że nawet w warcaby nie będzie można grać, bo przeciwnik stanie się wulgarny i będzie zdolny do morderstwa. Jednym słowem: GŁUPOTA :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RepsOn: masz 18 lat a takie głupoty gadasz? "W jaki gry grał Hitler i Stalin" weź chłopie przemyśl co piszesz

a ty nie rozumiesz koncepcji pytania...i mam 19 lat dla scislosci :lol:

ku ścisłości chodziło mi o to że jeśli ktoś ma normalną psychikę to czy będzie dziennie mordował 200 innych graczy w WoWie, Q3, CS'ie itp czy nie to i tak pozostanie normalny.. a jak ktoś jest podatny to obejrzy reklame w TV, wyjdzie na ulice.. zabije 4 ludzi..a media zwalą wszystko na gry komputerowe bo akurat koleś miał komputer w domu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...