Skocz do zawartości
fipa

Zgadywanka

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Zasad tematu chyba tłumaczyć nie trzeba?

 

--

A jednak trzeba.. :/

 

ZASADY ZGADYWANKI

:arrow: Kto zgadnie, ten daje zagadkę.

:arrow: Nie dajemy nowych zagadek dopóki się nie zgadnie poprzedniej, zgadniesz to zadajesz. Jeśli ktoś kto zgadł napisze, żeby dać za niego to wkleja ten kto pierwszy.

:arrow: Fotki wrzucać na Imageshack.us, Fotosik.pl, aby nie bylo mozna poznać autka po nazwie zdjęcia oraz by zbyt szybko nie znikły z sieci.

:arrow: Można dawać tylko kawałek samochodu, ale też akceptujemy pełne ujęcia.

:arrow: należy starać sie zadawać tylko zagadki dotyczace samochodów seryjnych, nie prototypów, tuning też odpada.

:arrow: W przypadku nie odgadniecia zagadki, po kilku dniach warto by było podać rozwiazanie, zeby zabawa nie utknęła w martwym punkcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem powodzenia? [;

Excostam jest seryjne? [;

Dobra mozecie tego nie liczyc - Vector M12 ;]

Miałem własnie pytać czy jakaś Acura posiada drzwi nożycówki ... miałem na myśli Lambo ale jak widać też bym się pomylił ... ot ludzka rzecz.

 

A co to jest ?

 

Dołączona grafika

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Varrol mam na koncu jezyka nazwe tego samochodu.... hmmm nosz nie umiem se przypomniec ;/ EDIT: Acura NSX :-P :-P :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...