Skocz do zawartości
ndx

Powalony Tweak

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm Co za gowno na maxa nie pozwolili mi tzrymac linku w podpisie na dodatek zablokowli to zasrany tweak tak sie boja konkurencji lol !! w [gluteus maximus] to mam niech mnie z banuja to zmienie ip !! niech zbanuja hosta :lol:

ehh juz wiem czemu tak wypisywali na tweak :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam o co Ci chodzi?

o zablokowanie linku w podpisie !! o to chodzi :lol:

I juz sie sprawa wyjasnila, bo widze ze link w podpisie jest. Gratuluje i zycze wysokich wygranych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam o co Ci chodzi?

o zablokowanie linku w podpisie !! o to chodzi :lol:

I juz sie sprawa wyjasnila, bo widze ze link w podpisie jest. Gratuluje i zycze wysokich wygranych :lol:

nie bardzo oni zablokowali ocmaster com nazwe wiec ja dlaem inna i dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo: zanim zaczniesz drzec pysk i na mnie przeklinac skontaktuj sie zemna to porozmawiamy a nie robisz szczeniackie szopki

Secundo: przepraszam jesli komus wywalilo linki z podpisow, eksperymentuje z wymuszaniem zmian opisanych na http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=21651

Obawiam sie ze ktos z was umiescil ten link o wielkosci > 12 i narazie calosc dziala na zasadzie cenzury slowa globalnie - bede musial to w inny sposob rozwiazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo: zanim zaczniesz drzec pysk i na mnie przeklinac skontaktuj sie zemna to porozmawiamy a nie robisz szczeniackie szopki

Secundo: przepraszam jesli komus wywalilo linki z podpisow, eksperymentuje z wymuszaniem zmian opisanych na http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=21651

Obawiam sie ze ktos z was umiescil ten link o wielkosci > 12 i narazie calosc dziala na zasadzie cenzury slowa globalnie - bede musial to w inny sposob rozwiazac

marco sorryyy nei czy talem posta ryja nie mam moze ty masz !! zwaz sobei pozatym nie dziala tylko nazwa ocmaster.com a kazda inaa mi dziala wiec ?? ciekawa sytuacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ndx: dostosowalem sie do Twojego poziomu:

"gwono zasrany [ciach!]"

Gratuluje poziomu.

 

Co do argumentu merytorycznego przeczytaj co napisalem zastanow sie i przeczytaj jeszcze raz jesli nie dotarlo. Jak ktos walil czcionke duza to sami jestescie sobie winni. Nie lubie reklam innych serwisow ktore zeruja na niezadowoleniu i podbieraja innym czytelnika ale napewno nie mialem i nie mam na celu wycinania takowych jako czynnosci totalnie pozbawionej sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ndx: dostosowalem sie do Twojego poziomu:

"gwono zasrany  [ciach!]"

Gratuluje poziomu.

 

Co do argumentu merytorycznego przeczytaj co napisalem zastanow sie i przeczytaj jeszcze raz jesli nie dotarlo. Jak ktos walil czcionke duza to sami jestescie sobie winni. Nie lubie reklam innych serwisow ktore zeruja na niezadowoleniu i podbieraja innym czytelnika ale napewno nie mialem i nie mam na celu wycinania takowych jako czynnosci totalnie pozbawionej sensu

 

no jestm o opiiom wyszy o ciebie w 100% nei martw sie o muj oka ??

wielki napis hmm mialem tak uzgodnione z liskiem o co ci chodzi ??

i 12 = sie wielka to ty mas zjakies problemy stary moze ci pozycze na okuliste co :D

a co do moich literowek mam problem z polskim ale logiczne ze wiekszosc czasu pisze po angielsku zeganam paan i glupie docinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak piszesz to staraj sie trafiac w klawisze bo wychodzi belkot - to nie ma nic wspolnego w jakim jezyku piszesz czesciej tylko jak piszesz na klawiaturze. Sam pisze i mowie generalnie lepiej po francusku niz polsku co nie zmienia faktu ze jesli z kims rozmawiam to okazuje mu te minimum szacunku i staram sie pisac poprawnie w sensie literowek - na ortografie juz nie poradze

Nie mam zamiaru sie wdawac w spor czy 12 to duzo czy malo, faktem jest ze bylo ogloszenie ze max to 12 i kazde wieksze bedzie wycinane. Ktos z Was sie nie dostosowal - nie wiem kto mam w tej chwili wazniejsze problemy na glowie niz szukanie komu mozecie sobie to zawdzieczac. Co nie zmienia faktu ze zamiast sie drzec wystarczylo napisac do mnie maila naprawil bym blad w ciagu 2 minut ale nie niektorzy uwielbiaja robic publiczna sensacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu kompletnie nie wiem o co ci chodzi. Coś mnie straszysz na GG że (tutaj cytuje zeby nie bylo ze znow jestem chytry, zaklamany i be...):

 

dzikei za linka w podpisie teraz ja zagram inaczej adwokat firmy mojego ojca wystosowuje pismo do urzedu patentowego o zastzenie nazwy tweak wlacznie z domena internetowa ! pozdrawiam !

 

Linki pozwolilem trzymac, marco mowi ze to z powodow czysto technicznych coś sie chwilowo wysypalo, a ty zamiast spokojnie wyjasnic robisz tutaj zadyme? Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam... co za ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ndx wyluj troche, przecierz takie sprawy mogles zalatwic z marco na priv i tyle a tak zaraz kolejna woja wisi w powietrzy i sie posypia bany :evil:

Hmm nie wiedzialem ze to ON !! pozatym ja chcialem wyrazic swoje zdanie na temat tego od tego jest forum kqrcze jak dostane bana to dostane :D jest taka mozliwosc ze wejde spowrotem bo banow sie nie boje :P ale mysle ze nei bedzie potrzeby hmm ja juz wiem sowje 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu kompletnie nie wiem o co ci chodzi. Coś mnie straszysz na GG że (tutaj cytuje zeby nie bylo ze znow jestem chytry, zaklamany i be...):

 

dzikei za linka  w podpisie teraz ja zagram inaczej adwokat firmy mojego ojca wystosowuje pismo do urzedu patentowego  o zastzenie nazwy  tweak wlacznie z domena internetowa ! pozdrawiam !

 

Linki pozwolilem trzymac, marco mowi ze to z powodow czysto technicznych coś sie chwilowo wysypalo, a ty zamiast spokojnie wyjasnic robisz tutaj zadyme? Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam... co za ludzie.

 

Lisek ja nie strasze obiecuje ,,,, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek ja nie strasze obiecuje ,,,, :D

Czekam zniecierpliwiony. Nie dość że wszyscy na ocmaster to ludzie podebrani z tweak.pl, ja przymykalem na to oko. Ale teraz zaczynasz odstawiac szopki i mnie juz szlag trafia. Przyjmij do wiadomosci ze od tej pory ocmaster zostanie USUNIETY z kazdego podpisu. Chcialem po dobroci, nie mam nic przeciwko wspolpracy - ale ty przeginasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dostane bana to dostane :D jest taka mozliwosc ze wejde spowrotem bo banow sie nie boje :P  ale mysle ze nei bedzie potrzeby hmm ja juz wiem sowje  8)

nie strasz czesiu, nie strasz :twisted: :evil:

 

bana mu!!!!!

 

niech pyszczy i drze ryja na ocmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Co za  gowno na maxa nie pozwolili mi tzrymac linku w podpisie na dodatek zablokowli to zasrany tweak tak sie boja konkurencji lol !! w <font color="#FF0000">[ciach!]</font> to mam niech mnie z banuja to zmienie ip !! niech zbanuja hosta :lol: 

ehh juz wiem czemu tak wypisywali na  tweak :lol:  8)

zjeżdzaj baranie na to swoje ciach!owe forum tam sie podrzyj i obrażaj innych psia końcówko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...