Skocz do zawartości
Hanu

Zarobki, praca

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Załączam mojego cv ;) CV1.0.pdf

 

Zaczynam szukać pracy na stałe. Oczywiście uzupełnię ją sobie tym co robię obecnie. Dodatkowo staram się o pracę przy szkoleniach finansowanych z unii => zajęcia z neta/office/bezpieczeństwo w sieci/telepraca w weekendy, dobrze to płatne ;)

 

wróćmy jednak do szukania etatu

 

Tu moje pytania -

Co powinienem robić gdzie się kierunkować tak żeby nie zarabiać teraz mało i mieć odpowiednią opcję na przyszłość,, uczyć się i uczyć. Jakiej pracy szukać,, liczę na złote rady i total offtopy też ;)

 

Jak myślę - w stronę biznes nie hdesk/serwis - bo tam są pieniądze ;) i tam się można wyżyć :)

O zarobkach możemy rozmawiać śmiało i otwarcie ;) wypada.

 

Radźcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale chyba w tym CV brakuje kilku istotnych informacji :? Piszesz, że czymś się zajmujesz (zajmowałeś), co? gdzie? kiedy? adresy? nazwiska? telefony? Jak ja pisałem CV to wyglądało to podobnie jak u Ciebie tylko w historii zatrudnienia było stanowisko, gdzie to było i w referencjach numer telefonu, e-mail do osoby która może coś więcej o mnie powiedzieć :) Może jeszcze nie skończyłeś pisać, a może w PL takie informacje są zbędne, tego nie wiem :wink: pzdr

 

EDIT

No niezłe studia sobie wybrałeś :D Nie wiem jak patrzą pracodawcy w Polsce na to, ale zwróć uwagę, że, po prostu nie masz "kwitów" :-| Ja może bym Cię zatrudnił, bo dla mnie istotne jest to co ktoś potrafi, ale różni ludzie różnie patrzą :?

 

EDIT2

@odbytorq o imieniu i nazwisku nie zapomniał i potrafił wykropkować :wink: Nie no spoko, po prostu wygląda to tak jakby te informacje pominięto, sekcji referencje również nie ma :sad:

 

EDIT3

Może wrzucę coś swojego :wink: Niestety po angielsku, ale co i jak można zobaczyć. Jak szukałem roboty to coś takiego rozsyłałem i nawet działało :)

document.pdf

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chemiczny

moze po prostu nie chcial podawac? :)

 

@forest

exp dosc imponujacy, ale studia rzeczywiscie troche z [gluteus maximus] :) pierwsze pytanie jest ile wyciagasz z tego co masz teraz, bo moze po prostu nie warto zmieniac, a wrecz probowac rozszerzac dzialalnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała uwaga z mojej strony do Twojego CV @forest ... w historii (co lepiej tytułować jako "Doświadczenie Zawodowe") staraj się zachować chronologię ;] uporządkuj wg dat malejąco, sam sposób podziału również mało poprawny.

Ważne by takie CV było poprawnie przygotowane ponieważ pracodawca patrząc na Twoje doświadczenie, umiejętności i oceniając dokument który zawiera podstawowe błędy może mieć mieszane uczucia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oko chronologia do poprawy, nazwy firm wywaliłem specjalnie ;) to wersja przedpremierowa ;)

 

właśnie się zastanawiałem jest gdzie wstawić referencje i chyba forma z tym na dole będzie okej

 

to co robię obecnie będę robił dalej ;] dywersyfikuje rynek,, to już wiek kiedy potrzeba dużo pracy i stabilizacji finansowej a ja mam bardzo różne miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest tez wlasnie szukam pracy, co prawca w Anglii ale mysle ze CV pisze sie podobnie.

Moje uwagi:

Curriculum Vitae - raczej wszyscy wiedza co to za dokument, zamiast tego zatytuluj go swoim imieniem i nazwiskiem..

Najpierw doswiadczenie zawodowe - pozniej uniwersytety. Szczegolnie ze masz duze doswiadczenie. Odpowiednia chronologia. Podoba mi sie, ze wymieniasz w punktach czym sie zajmowales w poszczegolnych firmach.

Zainteresowania - czy na pewno chcesz mowic o tym, ze interesujesz sie wywieraniem wplywu na ludzi ? to fajnie wyglada na forum NLP, ale nie koniecznie w CV... Dales "Sport:" i jazda na rowerze - to albo wymien wiecej sportow, albo nie grupuj - zainteresowania kazdy przeglada, ale bez przesady

Dobrze by bylo zmiescic to CV na dwoch stronach wypelniajac je do konca - nie tak jak teraz masz 3 strony, z czego na 3 znajduja sie tylko zainteresowania.

Jaka czcionke uzyles ?

 

 

 

A tak pytania ode mnie - ktos moze pracuje jako software developer/engineer (c#, java), jakie zarobi, jakie doswiadczenie ?

Jesli o mnie chodzi to 1200 funtow, rok doswiadczenia, Anglia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja 2.0

 

mojecv_V2.0x.pdf

 

co do technik wywierania wpływu - tomi się przyda bo startuję na różne stanowiska w tym handlowca a tam to jest b pożądane ;] upatrzone mam koordynator it,, coś się otwiera w lublinie,, tworzą się od nowa :] atakujemy :)

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atakuj Forest trzymamy kciuki :D Z takim cv powinni Cię wziąć z pocałowaniem ręki :wink:

 

(...)

A tak pytania ode mnie - ktos moze pracuje jako software developer/engineer (c#, java), jakie zarobi, jakie doswiadczenie ?

Jesli o mnie chodzi to 1200 funtow, rok doswiadczenia, Anglia

A te 1200 to rozumiem, że netto? I praca full time? Ja niestety nie robię w branży IT, ale z tego co wiem to zarobki kształtują się na poziomie 20-40k rocznie w zależności pewnie od doświadczenia i umiejętności :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak pytania ode mnie - ktos moze pracuje jako software developer/engineer (c#, java), jakie zarobi, jakie doswiadczenie ?

Jesli o mnie chodzi to 1200 funtow, rok doswiadczenia, Anglia

Oczywiście tygodniowo? Bo inaczej to zarabiasz tyle co kelner ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to są dwie różne prace. Praca jako kelner to za przeproszeniem zapieprzanie po kilkaset godzin tygodniowo (pewnie nie przez cały tydzień, ale zawsze weekend'y masz wyjęte z życiorysu) i trzaskanie napiwków, a praca jako programista to relaks przez maks osiem godzin dziennie (o pracy w weekendy nie ma mowy) :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw doswiadczenie zawodowe - pozniej uniwersytety. Szczegolnie ze masz duze doswiadczenie. Odpowiednia chronologia. Podoba mi sie, ze wymieniasz w punktach czym sie zajmowales w poszczegolnych firmach.

Mnie uczyli, ze wyksztalcenie podaje sie na poczatku, zaraz po danych osobowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowo zatrudnionym pracownikiem na stanowisku 'specjalista ds. informatyki' :). Pracuję już parę dni, jest dobrze. Jednak przyszedł czas wykonać badania lekarskie. Jutro po zjawieniu się w firmie mam podobno dostać papierek ze skierowaniem na badania. Nie dopytałem się co lekarz będzie chciał sprawdzić. Z czystej formalności pytam, bo mam się stawić o 12:00 w firmie, a badania mam chwilę później.

 

Sądzę, że nie muszę być na czczo, ale wolę się upewnić. Nie będą mi chyba krwi pobierać, ponieważ moją pracą jest informatyka, a nie stanowisko sprzedawcy.

 

Ma ktoś jakieś doświadczenie w sprawie co to mogą być za badania? :) Wolałbym je odwalić jutro, a nie czekać 2 dni bo zjem śniadanie, a będą chcieli mi krew pobierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowo zatrudnionym pracownikiem na stanowisku 'specjalista ds. informatyki' :). Pracuję już parę dni, jest dobrze. Jednak przyszedł czas wykonać badania lekarskie.

Ty, a co to za dziwna firma jest, że pracujesz zanim lekarz pozwoli? :) Napewno prywatna jakaś. Ehh ten pogmatwany kapitalizm... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o pracę biurową badanie kończy się na wywiadzie na temat przebytych chorób, dolegliwości, sprawdzeniu czy oddychasz [; i badanie wzroku... wszystko trwa najwyżej 10 minut...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli pracujesz przy kompie jako jedynym "urządzeniu szkodliwym" (dokładniej to chodzi o monitor :wink:) badanie ogranicza się do tego co wymienił HiS. Tak było w moim przypadku.

 

@HiS badanie trwa 10min, ale w kolejce to i można czekać 3h :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, a co to za dziwna firma jest, że pracujesz zanim lekarz pozwoli? :) Napewno prywatna jakaś. Ehh ten pogmatwany kapitalizm... :rolleyes:

Ja pracowalem w duzym szpitalu w lodzi, przez 3 dni w kuchni zanim zrobili mi badania... :razz:

 

Oczywiscie byl wywiad na poczatku i bhp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli pracujesz przy kompie jako jedynym "urządzeniu szkodliwym" (dokładniej to chodzi o monitor :wink:) badanie ogranicza się do tego co wymienił HiS. Tak było w moim przypadku.

 

@HiS badanie trwa 10min, ale w kolejce to i można czekać 3h :P

Chyba, że firma wykupiła dla pracowników pakiet medyczny w prywatnych klinikach- wtedy tylko sms z konkretną godziną, miejsce na parkingu i miła pani w gabinecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd sie przyznawac ale osobiscie nigdy nie mialem zadnych badan, wywiadu czy szkolenia bhp a pracuje od okolo 6 lat. Dobrze, ze fundusze emerytalne sa losowane bo bym do dzisiaj pewnie zadnego nie mial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie lajw umówiliśmy się na kontakt telefoniczny i tu niespodzianka mniej miła do ostatniego etapu nie przeszedłem. Teraz napiszę o co chodziło - starałem się o posadę koordynatora (w sumie managera) it w dużym centrum finansowo-księgowym,, widełki up to 8k brutto ;) jak atakować to szczyty :P odpadłem ze względu na zbyt słaby angielski - szukają osoby z perfekt a mój jest ostatnio średnio używany ;] szukam czegoś ciekawszego :P doświadczenie zdobyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=2...amp;v=2&s=0

możesz sobie poczytać ale oczywiście nie każda wypowiedź jest wiarygodna, lecz jak to w marketach bywa, różowo na pewno nie jest... myślę jednak że robota dla studenta na okres wakacyjny w sam raz

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=2...amp;v=2&s=0

możesz sobie poczytać ale oczywiście nie każda wypowiedź jest wiarygodna, lecz jak to w marketach bywa, różowo na pewno nie jest... myślę jednak że robota dla studenta na okres wakacyjny w sam raz

Tak, tak, z wyszukiwarki juz korzystalem ;) Mialem jednak nadzieje, ze ktos stad mial jakies doswiadczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od miasta.

W Olsztynie kadra bardzo dynamicznie się zmienia :lol: A opinie znajomych którzy tam się przewinęli, są bardzo podobne do tych opisanych w necie.

 

Sam kiedyś "pracowałem" w tesco i raczej dobrze tego nie wspominam. "Pracowałem" bo długo nie wytrzymałem. I to bynajmniej nie dlatego, że praca była ciężka (bo tak ogólnie to było w miarę normalnie) a z powodu debili na stanowiskach kierowniczych, którzy wciąż mieli pretensję do wszystkich (omfg, typiara się do mnie przyczepiła, że za szybko rozładowałem paletę i teraz nie wie co ze mną zrobić :lol: ). Chrzanię taką robotę, wolę zarobić mniej w jakiejś małej firmie niż dostać jakiś wyrok za morderstwo...:lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie praca w MM niczym się nie różni jak w innych marketach, równie mało płacą i są podobne warunki, na pewno masz znajomych którzy robią w takich sklepach, ja np mam koleżankę z serwisu w Realu, oszczędzają na kadrach więc musi robić wiele rzeczy jednocześnie, obsługiwać klientów(przyjmować reklamacje) wysyłać listy, obsługiwać faks, w święta można zajoba dostać i płaca marna jak to w każdym markecie.

nie sugeruj się marką firmy bo Tesco Real Auchan to też wielkie sieci [; i wszędzie jest tak samo...

najlepiej iść i samemu się przekonać, na początku zawsze podpisują umowę na miesiąc, nie spodoba się, rezygnujesz ale masz już jakieś doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...