Skocz do zawartości
Yzbuzz

Ale Czad! "laptokomp"! :) Co Państwo Na To? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie! Co prawda bywam tu okazjonalnie - ale staram się trzymać rękę na pulsie... Wszystkich oczywiście pozdrawiam i zachęcam do zerknięcia TU

 

Niezly pomysł! :-P Prosty, ale jakże skuteczny! Jednak to prawda, że najprostsze innowacje są najlepsze....

 

N

 

PS Sorry, jeśli temat ten już gdzieś się zabłąkał - ale nie znalazłem. W każdym razie - co Wy na to? :blink:

Edytowane przez Neuron_Yzbuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chłyt maketinowy". Ekran prawie włazi w gębę, skutkiem czego klawikord głęboko schowany i pisanie na tym może przypominać zabawę w proktologa-amatora. Poza tym konstrukcja wygląda na nieco rachityczną.

Fakt, tego jeszcze nie było, ale żeby zaraz "czad"? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba. Pomysł jest ciekawy szczególnie dla tych, którzy nad lapem ciągle garbią plecy :) (sam się do nich zaliczam). I warto jeszcze zaznaczyć, że ten wysuwany w górę ekran to opcja . I powiem jeszcze, że jak w pracy siedzę przy kompie to klawiaturę mam pod monitorem, więc chyba nie właziłby mi taki ekran specjalnie w gębę - jestem przyzwyczajony (notabene, położenie tego laptopowego ekranu można przecież regulować...). O gustach się rzecz jasna nie dysktutuje.... cóż, jak dla mnie - bomba :)

Edytowane przez Neuron_Yzbuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego zdania co jonas - ladnie to wyglada, ale nic poza tym. Matryca za bardzo nachodzi na klawiaturke, a jesli nie bedzie nachodzic to nie bedzie sie roznic od normalnego laptopa, wiec po co sie ladowac w takie wynalazki. Poza tym od kiedy to Medion!! jest pionierem w tej branzy? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matryca za bardzo nachodzi na klawiaturke

Dziwny argument, na zdjęciach są przecież pokazane 3 różne pozycje matrycy, 1 jak w normalny laptopie, 2 bardzo fajnie wysunięta i symulująca normalny monitor LCD i trzecia najbliższa użytkownika, nachodząca na klawiaturę, tylko w czym to nachodzenie przeszkadza? Moim zdaniem, jest tam wystrczająca ilość miejsca by pod monitorem zmieściły się swobodnie dłonie, czegóż więcej trzeba?

 

Zresztą, każdy użytkownik będzie miał możliwość ustawienai wg swoich potrzeb, zachcianek więc w czym problem? Moim zdaniem ów ekran jest bardzo ciekawy i napewno w pewnym sensie innowacyjny.

 

EDIT: Zajrzałem na stronę produktu i tam widać, że podstawka ma o wiele szerszy zakres położeń, wydaje mi się, że te najbardziej zakrywające klawiaturę mają na celu być może wygodniejszego używania laptopa podczas oglądania video?

Edytowane przez Dzakart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeszkadza wlasnie w pisaniu, bo mimo ze pisze bezwzrokowo to czasami patrze na klawiature. Mi to po prostu przypomina troche wymyslanie na nowo kola. Notebook jest wzorowany, jak sama nazwa wskazuje, na ksiazce i z jakis wzgledow praktycznie od poczatku idea konstrukcji pozostala niezmieniona. Nie mowie ze nie jest to oryginalne, ale czy inni producenci pojda tym sladem to mam watpliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO ten Dell ładnie wygląda ale szczerze to nie wiem czy chciałbym go mieć jako mobilną maszynę ale jako komp stacjonarny domowy to czemu nie :-)

Jest fajny, ale ten pomysł z robieniem z niego na siłę walizeczki... Musiałby być na niego jakiś pokrowiec - ja bałbym się, że się porysuje... :) Sprytne ale z racji ryzyka porysowania - raczej niepraktyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...