Jump to content
Yzbuzz

Ale Czad! "laptokomp"! :) Co Państwo Na To? :)

Recommended Posts

Panie i Panowie! Co prawda bywam tu okazjonalnie - ale staram się trzymać rękę na pulsie... Wszystkich oczywiście pozdrawiam i zachęcam do zerknięcia TU

 

Niezly pomysł! :-P Prosty, ale jakże skuteczny! Jednak to prawda, że najprostsze innowacje są najlepsze....

 

N

 

PS Sorry, jeśli temat ten już gdzieś się zabłąkał - ale nie znalazłem. W każdym razie - co Wy na to? :blink:

Edited by Neuron_Yzbuzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Chłyt maketinowy". Ekran prawie włazi w gębę, skutkiem czego klawikord głęboko schowany i pisanie na tym może przypominać zabawę w proktologa-amatora. Poza tym konstrukcja wygląda na nieco rachityczną.

Fakt, tego jeszcze nie było, ale żeby zaraz "czad"? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się podoba. Pomysł jest ciekawy szczególnie dla tych, którzy nad lapem ciągle garbią plecy :) (sam się do nich zaliczam). I warto jeszcze zaznaczyć, że ten wysuwany w górę ekran to opcja . I powiem jeszcze, że jak w pracy siedzę przy kompie to klawiaturę mam pod monitorem, więc chyba nie właziłby mi taki ekran specjalnie w gębę - jestem przyzwyczajony (notabene, położenie tego laptopowego ekranu można przecież regulować...). O gustach się rzecz jasna nie dysktutuje.... cóż, jak dla mnie - bomba :)

Edited by Neuron_Yzbuzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem tego zdania co jonas - ladnie to wyglada, ale nic poza tym. Matryca za bardzo nachodzi na klawiaturke, a jesli nie bedzie nachodzic to nie bedzie sie roznic od normalnego laptopa, wiec po co sie ladowac w takie wynalazki. Poza tym od kiedy to Medion!! jest pionierem w tej branzy? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matryca za bardzo nachodzi na klawiaturke

Dziwny argument, na zdjęciach są przecież pokazane 3 różne pozycje matrycy, 1 jak w normalny laptopie, 2 bardzo fajnie wysunięta i symulująca normalny monitor LCD i trzecia najbliższa użytkownika, nachodząca na klawiaturę, tylko w czym to nachodzenie przeszkadza? Moim zdaniem, jest tam wystrczająca ilość miejsca by pod monitorem zmieściły się swobodnie dłonie, czegóż więcej trzeba?

 

Zresztą, każdy użytkownik będzie miał możliwość ustawienai wg swoich potrzeb, zachcianek więc w czym problem? Moim zdaniem ów ekran jest bardzo ciekawy i napewno w pewnym sensie innowacyjny.

 

EDIT: Zajrzałem na stronę produktu i tam widać, że podstawka ma o wiele szerszy zakres położeń, wydaje mi się, że te najbardziej zakrywające klawiaturę mają na celu być może wygodniejszego używania laptopa podczas oglądania video?

Edited by Dzakart

Share this post


Link to post
Share on other sites

No przeszkadza wlasnie w pisaniu, bo mimo ze pisze bezwzrokowo to czasami patrze na klawiature. Mi to po prostu przypomina troche wymyslanie na nowo kola. Notebook jest wzorowany, jak sama nazwa wskazuje, na ksiazce i z jakis wzgledow praktycznie od poczatku idea konstrukcji pozostala niezmieniona. Nie mowie ze nie jest to oryginalne, ale czy inni producenci pojda tym sladem to mam watpliwosci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NO ten Dell ładnie wygląda ale szczerze to nie wiem czy chciałbym go mieć jako mobilną maszynę ale jako komp stacjonarny domowy to czemu nie :-)

Jest fajny, ale ten pomysł z robieniem z niego na siłę walizeczki... Musiałby być na niego jakiś pokrowiec - ja bałbym się, że się porysuje... :) Sprytne ale z racji ryzyka porysowania - raczej niepraktyczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.