Skocz do zawartości
adamek@

Tani Zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wstępnie to coś taiego:

1.

Płyta główna Asus M2NPV-VM GeForce 6150

zawiera: karta graficzna, karta muzyczna, karta sieciowa 284.00

Procesor AMD Sempron 3000+ BOX (Socket AM2) 192.00

Goodram 512MB 667MHz 169.00

Zasilacz Modecom 90.00

 

2.

1 Biostar GeForce 6100 AM2 (nVidia GeForce 6100) [DDR2, PCI-E, KG] 209.00

2. AMD Sempron 3000+ Manila BOX (Socket AM2, 64bit) 192.00

3. Goodram 512MB 667MHz 169.00

4. Zasilacz Modecom 90.00

 

Ma to słuzyć głównie to netu, filmów czasem pograć w stare dobre ET (nie jestem wymagający, obecnie mam pIII 800Mhz). Biostar bardziej mi odpowiada tylko nie ma tv-out ! Dlatego Asusa w ogóle biorę pod uwage (bo chyba ma tv-out). Z drugiej strony po co mi firewire itp... Może znacie jakieś inne płyty z zintegrowaną grafiką z tv-outm (nie musi być sieciówki i dźwiękowej ani LPT, COM; wystarczy VGA,tv-out i USB). Z tego co sobie wyczytałem to chyba warto zacząć na AM2 ? pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no konfigi fajne ale te modecomy to chyba nie jest seria mc czyli jakies zwykle shity to polecam fortrona 350thap z allegro za 50zl

jakbys chcial taniej to np mozesz zlozyc na s939 i ramy brac ECC 2x512 pc 2100 za 139zl z allegro

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto się zastanowić na 939 skoro DDR pójdzie w dół....po co wprowadzali ten AM2? Następnego kompa prędko nie kupię więc nie chciałbym żeby to się zestarzało w 3 miesiące :)

EDIT:

A nie ma czegoś takiego dla Biostara :

TV-out / DVI dla płyt z chipsetem Intel 845GE / 865G /

http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=12384 :) :) :)

Edytowane przez adamek@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej ten AM2 wybrać, przyszłościowa platforma ponoć. ..Znacie jeszcze jakąś płytkę z tv-out (żeby miała zintegrowaną grafikę) ?

ps ewentualnie płyta z podobnymi parametrami + grafika =cena tego asusa z grafiką i tv-out..

Czy lepiej wyjdę na tym :

1. GeForce PCI-E 6200 Leadtek PX6200 TC TDH 64 MB TV-out / DVI BOX (32-bit) 137 PLN

+

2. Biostar NF61V Micro AM2 (nVidia GeForce 6100) [DDR2, PCI-E, KG] 197.00

tylko, że trochę drożej..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AM2 było zaraz po ogłoszeniu przegrane. Chodziło tylko i wyłącznie o DDR2. Wypuszczone za szybko... dlatego teraz Intel zbiera laure ze swoim C2D, które i tak za sześć miesięcy biędzie archaizmem. Pod AMD to s.939 sprawdzone i bardzo dobre. LGA 775 w tej chwili wyłącznie C2D, ale lepiej poczekać :> Ceny pamięci stanieją na przełomie styczeń/luty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ponoć AM2+ będzie kompatybilne wstecz z AM2:

http://pccentre.pl/Article15065.htm

Skoro wszyscy przechodzą na DDR2 to nie ma sensu pakować się w 939 z DDRami, których będzie coraz mniej....ale jaja..teraz kupić kompa to tragedia, postęp technologiczno/marketingowy jest zabójczy..

Edytowane przez adamek@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...