Skocz do zawartości
aiding

Instalacja Drukarki Pod Winkiem Xp,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

U kumpla ostatnio zainstalowalem Windowsa XP z ServicePackiem (oryginala bo sobie tego życzyl) ale jest jeden problem. Gdy próbuje dodać drukarkę wywala mi bląd: "Nie można dokończyć operacji" i tak nie moge zainstalowac u niego HP'eka. Ktos wie o co chodzi ? Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A instalowałeś sterowniki tak jak każe instrukcja drukarki?? Z tego co pamiętam w hp trzeba odłączyć drukarkę od kompa, rozpocząć instalację sterowników i podłaczyć ją dopiero jak pojawi się nakazujący to komunikat.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A instalowałeś sterowniki tak jak każe instrukcja drukarki?? Z tego co pamiętam w hp trzeba odłączyć drukarkę od kompa, rozpocząć instalację sterowników i podłaczyć ją dopiero jak pojawi się nakazujący to komunikat.

Sprobuje ale nie sadze ze to byloby to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że odłączenie kabla i późniejsze dopiego go podłączenie powinno zadziałać. Ale jeśli nadal nie będzie chciało się zainstalować sprawdź czy pójdzie na innym porcie usb. Też miałem podobną sytuacje, zmieniłem port i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem coś w tym stylu jakiś czas temu, nie pomógł nawet format, teraz nie odłączam wogóle drukarki przy formacie, potem tylko z płytki instaluje stery w menadzerze urządzeń i tyle. działa. tyle że nie ma tych programów wszystkich od HP, mi to akurat nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że odłączenie kabla i późniejsze dopiego go podłączenie powinno zadziałać. Ale jeśli nadal nie będzie chciało się zainstalować sprawdź czy pójdzie na innym porcie usb. Też miałem podobną sytuacje, zmieniłem port i działa.

Żeby to byl port jak ona nie jest na port tylko na LPT :D Ale wlasnie nic nie pomaga :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...