Skocz do zawartości
mateusz641

Problem Z Kompem :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem. Dzisiaj, gdy próbowałem włączyć komputer, załączał się na ok 6-7s był czarny obraz, wydawał długi sygnał dźwiękowy i się wyłączał. Co może być tego przyczyną. Miałem ok miesiąca temu taki sam problem. Odłączyłem go od zasilania, lekko potrząsłem, podociskał podzespoły i wtyczki i działał. Dzisiaj jednak to nie pomogło. Jak myślicie co się stało i jak mogę zlikwidować usterkę. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]ij z buta bude postawiona na srodku pokoju.

</ironia>

 

Skocze po kawe i z fusow powiem Ci nie tylko co dolega Twojemu pcetowi ale nawet ile masz miejsca na partycji systemowej

</duza ironia>

 

A powazniej :arrow: Moj samochod nie jezdzi. Dlaczego? Odpowiedz mi na to pytanie nic nie wiedzac o ww srodku transportu. Tak samo teraz mozemy Ci odpowiedziec na Twoje pytanie. Bez podania pelnej konfiguracji mozemy sobie co najwyzej postowac dla licznika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Dzisiaj, gdy próbowałem włączyć komputer, załączał się na ok 6-7s był czarny obraz, wydawał długi sygnał dźwiękowy i się wyłączał. Co może być tego przyczyną. Miałem ok miesiąca temu taki sam problem. Odłączyłem go od zasilania, lekko potrząsłem, podociskał podzespoły i wtyczki i działał. Dzisiaj jednak to nie pomogło. Jak myślicie co się stało i jak mogę zlikwidować usterkę. Z góry dziękuję.

:mur: moze odrazu trzeba bylo pociagnac z buta? Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli plyta glowna to model ECS K7VZA 1.0 lub 3.0 to wrzuc nowy bios ( jak nie wiesz o czym pisze popytaj bardziej doświadczonych kolegów ew. koleżanek ;). Mialem kiedyś podobny problem na tym modelu. Wgranie nowego biosu pomogło i kłopoty sie skonczyly.

BTW. Nie kop nie bij kompa, bo mu bardziej zaszkodzisz. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...