Skocz do zawartości
Jawor_

Laptop Do 4000 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje zakup laptopa - moge przeznaczyc na ten cel max 4000 zl ...

Zalezy mi aby posiadal on dwurdzeniowy procesor oraz 1 GB ram ...

Od czasu do czasu wykorzystywany on bedzie do gier, a wiec musi posiadac karte graf. umozliwiajaca to.

 

Na oku mam dwa modele - oba Asusy:

http://www.sirius.pl/notebooki/towar_cenni...A6TC-AP015.html

http://www.sirius.pl/notebooki/towar_cenni...A8JN-4P016.html

 

Mam do Was pytanie jak sie maja do siebie Turiony X2 oraz Core 2 Duo ?

C2D na pewno sa wydajniejsze ale o ile mniej wiecej ?

Jak wyglada sytuacja z bateria ? Ktory laptop ile powinien wytrzymac ?

 

Bardzo prosze o wszelkie rady ew. inne propozycje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu bo interesuje mnie zakup laptopa właśnie w granicy 4000zł. Nigdy nie obcowałem z laptopami, więc trudno mi się na cokolwiek zdecydować, zważywszy na to, że laptop nie będzie dla mnie, tylko dla mojej dziewczyny :) .Z tego co doradzili mi znajomi i z tego co wyczytałem na rożnych forach(tutaj również), w granicy tej kasy byłby to lapek Toshiba, bądź Asus. Nie mam zielonego pojęcia na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni komputer. Z założenia laptop nie będzie służył do grania, główne jego zadnia to oglądanie filmów, przeglądanie internetu, nagranie jakiś płyt, słuchanie muzyki, dysk w miarę duży, przydałby się tez czytnik kart, ale nie koniecznie. Co do matrycy to w miarę duża, najlepiej za szkłem...Ale koniec pisania, proszę zorientowanych w temacie o jakieś konkretne modele i poradę bo naprawdę jestem w tym zielony...

 

Z góry dziękuję!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co przepłacać:

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/1811/

http://www.notebooki.pl/notebook/pokaz/2238/

 

Ja bym brał tego: Asus A8JN-4P016

C2D zjada na śniadanie tego AMD.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu bo interesuje mnie zakup laptopa właśnie w granicy 4000zł. .Z tego co doradzili mi znajomi i z tego co wyczytałem na rożnych forach(tutaj również), w granicy tej kasy byłby to lapek Toshiba, bądź Asus. Z założenia laptop nie będzie służył do grania, główne jego zadnia to oglądanie filmów, przeglądanie internetu, nagranie jakiś płyt, słuchanie muzyki, dysk w miarę duży, przydałby się tez czytnik kart, ale nie koniecznie. Co do matrycy to w miarę duża, najlepiej za szkłem...

Z góry dziękuję!! :)

No to może 17 calowy Toshiba P100-141 za 3760 zł?

 

http://www.softon.com.pl/sklep/index.php?s...kt&pid=4173

 

Intel Core Solo (Yonah) T1300 1,66 GHz 667 MHz, 512 MB DDR2 RAM (533 MHz), 17 cali, TruBrite WXGA+ TFT 1440x900 pikseli, Karta dźwiękowa stereo 16 bitów wbudowane głośniki stereofoniczne Harman Kardon, uniwersalne gniazdo multimedialne typu 5 w 1 (obsługuje karty SD, Memory Stick, Memory Stick Pro, MultiMedia Card, xD-Picture Card), Gwarancja producenta 24 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z założenia laptop nie będzie służył do grania, główne jego zadnia to oglądanie filmów, przeglądanie internetu, nagranie jakiś płyt, słuchanie muzyki, dysk w miarę duży, przydałby się tez czytnik kart, ale nie koniecznie. Co do matrycy to w miarę duża, najlepiej za szkłem...Z góry dziękuję!! :)

Z założenia laptop nie będzie służył do grania:

 

baxxxio! ja odpisałem (cytowałem!) na post Adrianadik, który wyraźnie stwierdza, że "z założenia laptop nie będzie służył do granie", a nie odpisywałem na post Jawor_'a!

 

Ludzie! Czytajcie posty! Czy to takie trudne? Gdzie ja napisałem, że ten lapek jest do gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy baxxxio!

 

Masz rację: Rzeczywiscie niefortunnie wybral temat do kontynuowania bo do 4000 autor i kontynuator chcieli calkiem co innego...

 

Ale wiara często nie zwraca uwagi na tematy, wcale ich to czasami nie obchodzi jaki temat, tylko ciągną swoje (temat w temacie lub co gorsza temat obok tematu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ale wiara często nie zwraca uwagi na tematy, wcale ich to czasami nie obchodzi jaki temat, tylko ciągną swoje (temat w temacie lub co gorsza temat obok tematu).

Obchodzi, obchodzi, ale po co kolejny topic? Jeden juz istnieje wiec zapytalem w tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...