Skocz do zawartości
cavarr

[gpu] Arctic Cooling Accelero S1/s2/s3/xtreme/twin Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjąłem Xilence z S1 i dałem na wywiew (7v). Na kartę dałem AC 12L, na 12v jest bardzo cichy a tempy spadły z 57 do 46 stress :rolleyes: dla mnie kosmos, jeszcze niedawno miałem x1950xt który z X2 nagrzewał się do 90 stopni (i zdechł w końcu). Ale i tak dałem go na 7v (53 stress)

 

Powodem zmiany było hałasujące łożysko w wentylu standardowym od obudowy (który hałasował od początku ale ostatnio zaczęło bardziej wnerwiać)

 

A radiatorki się trzymają dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aceton też dobrze zbiera. Póżniej dopieszczasz wysokim %.

 

nie wiem czy było: czy z Acc S2/S1 na grafie + wentyl 120x25mm wejdzie muza do dolnego slotu (np. x-Fi z radiatorem)?

Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś może ma do sprzedania niepotrzebny radiator z zestawu z ACCELERO S1 Rev2

Chodzi mi dokładnie o ten na foto:

Dołączona grafika

Proszę o info na PW na pewno sie dogadamy. :razz:

Edytowane przez sts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem jednego Acutake 120. Przymierzę go do Accelero i jak mi się nie spodoba to wyląduje w MC-350 a jak będzie OK to zostanie a do Modecoma kupię drugi :)

 

EDIT

No i Acutake wylądował w zasilaczu. Na Accelero kiepsko pasuje przez te podpórki od radiatora. IMO dużo lepszą opcją dla Accelero jest AC FAN 9 PWM. Jednego już założyłem a niedługo dołączy drugi. Lepiej pasuje i lepiej wygląda :)

Edytowane przez Kubuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamówiłem jednego Acutake 120. Przymierzę go do Accelero i jak mi się nie spodoba to wyląduje w MC-350 a jak będzie OK to zostanie a do Modecoma kupię drugi :)

 

EDIT

No i Acutake wylądował w zasilaczu. Na Accelero kiepsko pasuje przez te podpórki od radiatora. IMO dużo lepszą opcją dla Accelero jest AC FAN 9 PWM. Jednego już założyłem a niedługo dołączy drugi. Lepiej pasuje i lepiej wygląda :)

Co Ci tu kiepsko pasuje? ;)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie? Na zdjeciach powyzej jest 7900GS, obecnie mam 8800GT i sa rownie szeroko (jak nie szerzej) - jeden sie trzyma na zlaczu SLI :P

 

EDIT: czy jest na sali ktos, kto nie korzysta ze sledzia z kompletu? Moj mi gdzies zniknal, a nie chce miec takiej ordynarnej dziury ;) Jakby cos, to prosze o info na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie? Na zdjeciach powyzej jest 7900GS, obecnie mam 8800GT i sa rownie szeroko (jak nie szerzej) - jeden sie trzyma na zlaczu SLI :P

 

EDIT: czy jest na sali ktos, kto nie korzysta ze sledzia z kompletu? Moj mi gdzies zniknal, a nie chce miec takiej ordynarnej dziury ;) Jakby cos, to prosze o info na PW.

tak sie sklada ze ja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedlugo bede zamawial S1 (jednak Zalmanik nie daje mi spokoju). Moze nie bedzie rewelacyjnie nizszych temp ale nie chodzi mi o to. Co polecacie do schlodzenia alu ? Moze byc 80mm i 92mm czy lepiej 120mm ? Bo mam te dwa mniejsze i w sumie moglbym je jakos wpakowac na accelero.

 

EDIT.

cavarr czemu zdjales ze swojej S1 te boczne plastiki z napisem S1 ?? Czyzby wpadaly w wibracje ? Mojemu kumplowi tak sie wlasnie robilo w S2 przez co buczał :)

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak szeroko tych czarnych zaczepów nie założę :( Zamówiłem AC 120PWM. Jutro będzie i zobaczymy :)

To może wywal je ?

 

Ja ich nie zakładałem i świat nie chyli się ku końcowi ;) (no może trochę :P )

 

edit:

@Symbian, IMO tylko 120 wchodzi w grę, a jeśli szukasz niskich temp to nawet możesz dać dwie

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg_1, widze ze masz 2xXthermal 120mm na S1. Jaka jest roznica w temp przy 1 i 2 wentylach ? A moze sprawdzales tez jaka jest roznica miedzy min. a max. obrotami (oczywiscie przy zalozonym 1 wentylu) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie puszczałem na 12V, ale po OC na max napięciu (Galaxy) to w stresie (50min w Crysis) to 52*C ;)

 

Zaraz podł na 12V i Ci powiem czy jest różnica :)

 

edit:

waha się temp 48-49*C z przewagą 49

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 8800GTS G92 od XFX'a, standardowe chłodzenie mnie nie satysfakcjonuje jest dość głośne, a do tego planuje O/c. Zastanawiam się właśnie nad AC accelereo i do tego jakąś cichą 120'tke, to dobre rozwiązanie czy raczej coś innego? Pod te chłodzenie wchodzą radiatorki na pamięci?

 

Greg co to za buda? Ma bardzo ciekawe rozplanowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...