Skocz do zawartości
cavarr

[gpu] Arctic Cooling Accelero S1/s2/s3/xtreme/twin Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

coś dla najmocniejszych

Ciekawe jaką to ma długość... trochę brzydkie jest :) Swoją drogą Accelero S1/S2 powinno być już w sklepach, trochę się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką to ma długość... trochę brzydkie jest :) Swoją drogą Accelero S1/S2 powinno być już w sklepach, trochę się spóźniają.

Trochę????To juz jest ku$%a tragedia!!Będziemy czekać jak na Stalkera a i tak na końcu wyjdzie ze o [gluteus maxiumus] rozbić to chłodzenie.

 

To Accelero Extreme to juz jest przesada :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accelero S2 to już można kupić w Polsce chyba od 30 maja na www.aac.com.pl.

Ale tu bardziej chodzi o S1 ponieważ S2 nie da rady ochłodzić radeona X1900... jak będą dłużej zwlekać to w końcu sprzedam mojego X1900GT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Accelero S2 to już można kupić w Polsce chyba od 30 maja na www.aac.com.pl.

Ooo...a to i tak ciekawostka :wink: Czekamy na S1.Może pod koniec czerwca już będzie :sad:

 

 

 

Update:

 

Premiera na Allegro.

http://www.allegro.pl/item206317015_arctic...wosc_gw_fv.html

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, oplaca sie to kupowac do radka 9550 :D ?

A jesli nie to prosil bym o mala rade co innego (nie mam wentyla wiejacego na karte)

 

Pozdrawiam

Trudno powiedzieć. Jeżeli zależy Ci na ciszy to myślę że sie opłaca.W innym wypadku zapytaj w dziale co kupić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, oplaca sie to kupowac do radka 9550 :D ?

A jesli nie to prosil bym o mala rade co innego (nie mam wentyla wiejacego na karte)

 

Pozdrawiam

Moim zdaniem nie warto. Ten Radek kosztuje niewiele więcej niż chłodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arrr!! Arrr!! O złości o wściekłości!! Taki podjarany byłem a tu zonk jak stąd do wpi#$#@!!

Wszyscy posiadacze kart z dwoma otworami montażowymi o rozstawie 80mm mogą o chłodzeniu zapomnieć. Nie pasuje!!

 

Jakby ktoś chciał to chłodzonko dziewica można nabyć w dobrej cenie ode mnie TU

 

Pozdrawiam i przepraszam moderatorów za link do aukcji jakby co to z pochyloną głową warna bez gadania przyjmę...

 

ogarnięty bólem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może się trochę niedokładnie wyraziłem. Ciekawi mnie wydajność przy całym pasywnym configu, gdzie w obudowie jest jeden wentylator na bardzo małych obrotach :wink: Chociaż biorąc pod uwagę bardzo dobre wyniki w wielu testach i duże odstępy między finami... raczej będzie się sprawować OK w połączeniu z Ninją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wczoraj zalozylem S1 na GForce 7900 GS.Istalacja na karcie jest nieskomplikowana, z instalacja karty mialem problem-przeszkadzal radiator mostka poludniowego pomogl demontaz plastikow i scisniecie radiatora.Z pierwszych testow 47/59 na pelnym passive. Edit: 46/56- pewnie pasta nabrala wlasciwosci

Dołączona grafika

Edytowane przez Master-darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, temperatury rdzenia są niskie, ale jak w takim przypadku z memkami? Nie dość, że nic nie dmucha na pamięci to jeszcze dostają ogrzane powietrze z Accelero.

Moja karta niema czujnika temperatur pamieci.Musisz poczekac na posty od uzytkownikow innych kart ale nie powinno byc problemow.Na pamieci pozostawilem orginalne radiatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat chce sobie S1 założyć na X1600Pro. Tak, wiem, że na tą kartę jest S2 ale ponieważ S1 jest wydajniejsze i niewiele droższe, to kombinujemy czy S1 właśnie wejdzie. Wszelkie info mile widziane i z góry dziękowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli moge zapomniec o tym chlodzeniu przy obecnym radiatorze na poludniowym...

Master-darek

Nie ma? :blink: Pewny jestes?

Wczoraj meczylem chlodzenie w BF2 i spoko bez zadnych problemow.Radiator zawsze mozna przygiac,zreszta mostki poludniowe sie nie grzeja tak strasznie.Ja probowalem najpierw z zalozonymi plastikami- nie zmiescilo sie, potem bez plastiku tez nie weszlo, dopiero po przygieciu radiatora pomoglo.Caly problem polega na tym ze heatpipe wystaje poza finy i to on wlasnie u mnie zachaczal o radiator.Jest jeszcze kwestia tego gdzie jest umieszczony southbridge na plycie glownej. Co do pamieci to nie jestem specem w tej dziedzinie, mam dobrze wentylowana obudowe(przynajmniej tak mi sie wydaje), ale jesli niema artefaktow w BF2 i 3DMark03 mi to wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz doczytalem ze chodzi o memki... Ostatnio coraz wiecej info z postwo mi ucieka.

 

Wracajac do tematu - radiator od sb zalozylem dodatkowo bo goly byl cieplusi... Moglbys cyknac fotki samej karty z S1? Albo odleglosc HP - slot PCI-E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz doczytalem ze chodzi o memki... Ostatnio coraz wiecej info z postwo mi ucieka.

 

Wracajac do tematu - radiator od sb zalozylem dodatkowo bo goly byl cieplusi... Moglbys cyknac fotki samej karty z S1? Albo odleglosc HP - slot PCI-E

Kurna troche to roboty zeby wyciagnac.Sprawdzalem ostatnio jaka temperature ma karta(organoleptycznie) i powiem ze jest bardzo ciepla.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez Master-darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile slotów zajmuje S1 razem z kartą grafiki? dwa?

Tak.Zajmuje dwa.W moim przypadku zaslania slot AGP :)

 

 

Master-darek3206

Dziekowac. Rozumiem ze HP sa na krawedzi karty, tak?

Sa na krawedzi PCB nie dochodza do stykow lacza PCI-E.

Edytowane przez Master-darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...