Skocz do zawartości
M@TI

Jaką Kierownice Kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Nie wiem na co się zdecydować.Za logitechem przemawia wytrzymałość i jakość wykonania a za boosterem obrót kiery o 270o i dźwignia zmiany biegów.Może jakies porady lub opinie na temat tych produktów ??Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro wolisz slabsza nowa niz uzywana duzo lepsza to Twoja sprawa. momo force, momo racing, dfp kupisz za podobna kase a sa to kiery o 3 klasy wyzej z force feedbackiem a nie jakims fibration. i nawet mimo iz sa uzywane to beda mialy lepsza jakosc i precyzje niz wymienione przez ciebie. sam kupilem 2 letniego force i mimo jej wieku ( teraz 2,5 roku) nie ma zadnych luzow, braku precyzji czy szumienia potow a na logi formula gp po 4 miesiacach juz mialem luzy na kierze.

 

odpowiedz sobie sam czy lepiej nowa slabizne czy uzywany top end.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro wolisz slabsza nowa niz uzywana duzo lepsza to Twoja sprawa. momo force, momo racing, dfp kupisz za podobna kase a sa to kiery o 3 klasy wyzej z force feedbackiem a nie jakims fibration. i nawet mimo iz sa uzywane to beda mialy lepsza jakosc i precyzje niz wymienione przez ciebie. sam kupilem 2 letniego force i mimo jej wieku ( teraz 2,5 roku) nie ma zadnych luzow, braku precyzji czy szumienia potow a na logi formula gp po 4 miesiacach juz mialem luzy na kierze.

 

odpowiedz sobie sam czy lepiej nowa slabizne czy uzywany top end.

dobrze gada

za mniej niż 200zł nie ma nic godnego polecenia

pozatym teraz bedą coraz częstsze okazje na kiery typu DFP/MOMO bo sporo osób które są zapaleńcami zmienia swoje cacka na G25 ...

sam niedawno za pół roczną DFP z gwarą która śmierdziała jeszcze nowością dałem 200zł ...

 

 

BTW do jakich gierek chcesz kupić kiere ?

 

aha i nie kupuj nic z vibracjami

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

aha i nie kupuj nic z vibracjami

Czemu?? Ja chce do GTR i GTL. A bez FF Saitek to ten RS220...wiecie cos wiecej o nim?? Bo wiecej jak 200 nie dam(chyba , ze ten czerowny logitech z FF czy Saitek 440).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to:

 

http://allegro.pl/item151828352__logitech_...station_2_.html

 

i z PC chodzi wysmienicie, prawda Kamilu?? :>

nie jest zła :D

 

 

 

z tego co słyszałem to do 200 zł jedną z lepszych kierownic bedzie microsoft sidewinder wersja z ff lub bez

najlepiej poczytaj sobie tu http://prs.simracing.pl/forum/forumdisplay.php?f=81

 

przy okazji może uda ci sie coś okazyjnie tam kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ja nie dawno kupiłem Loga formula force ex za 220zł nową za tą kasę niczego nowego lepszego nie znalazłem a jest to chyba najtańsza kierownica z FF ( nie używana) i dobrze wykonana na pewno lepsza od jakichś boosterów mówię Ci te vibration feedback to się nadają do urządzenia zadowalającego kobiety FF to zupełnie inna bajka czasem ręce potrafi wykręcić :razz: Wykonana jak za tą cene prawidłowo nic nie trzeszczy nic nie skrzypi masz wrażenie jakbyś trzymał prawdziwą kierownicę a nie zabawkę która się zaraz rozleci. Największą wadą jaką zauważyłem to od początku drobne luzy ale jakoś nie przeszkadzają (mały deadzone i jest git).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie zasluguje na uwage http://allegro.pl/item153922087_kierownica...e_feedback.html

ale czy rzeczywiscie manta zrobila force feedback w nowej wersji tej kiery ???

Ktos ma jakies info na ten temat czy to normalny gowniany vibration ?

 

Bo jak czytam na stronie producenta "Interaktywne wibracje "Force Feedback" działające na wszystkich platformach i w każdej wersji Windows" to mi sie za bardzo wiezyc nie chce. Chce cos taniego, a nie chcialbym zlamac przy silowaniu sie z FF

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jaka kierownica po rozsądnej cenie?

w ktorej za pol roku nie wyskoczą luzy?

Uzywany DFP , nowy Saitek R440 , Logi FFEX.

 

W sumie odkad mam DFP to >>> :-P :D :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Czy mógłby ktoś w miare szczegółowo opisać

 

Logitech Formula Force EX?

Jego recke masz chyba na Simracing.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

przy skrecaniu mam slyszes silnik kierownicy?

dostales PW. Wedlug mnie tak , nie jest to sam silnik a odglos zebatek od FF. Moj DFP tez to ma nawet na wylaczonym FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z używanymi MOMO RF? Mam na myśli ich wadliwość i poprostu to czy lepszym zakupem jest nowa czy używana (oczywiście gdzie okiem nie sięgnąć stan idealny). I ile można zapłacić za takie cudo (używka)?

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...