Skocz do zawartości
ryba

Kontenery - Zwykle Oraz Semi-solidy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mowilem nowe zdjecia: spod, po spawaniu i po szlifowaniu z blacha, jutro moze bedzie juz wypucowany ladnie i spr jak pasuje na 88gtx

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche kwasku i bedzie ladnie, ale ktos tutaj nie zrozumial mojego posta. To tak jakbym podjechal malexem do twojej hani ktora masz zamiar kupic i bym tobie zarzucil ze jestes ciach!owy, bo masz brudny spod, a ja mam wypolerowany ledwo co.... i tak [ciach!]a ta miedz zasniedzieje w srodku to raz, a dwa nikt tam nie zaglada. Chyba ze lubicie sie onanizowac kontenerami to prosze bardzo i spawajcie sobie oslonie, mnie to jakos tam nie jara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi...jesteś troszke wyczulony, poprosiłem tylko żebyś dał fotke środka, a sie burzysz.

 

pokaze fotke -> beda krzyki ze sa tlenki -> pretensje ze nie spawam w oslonie -> 2 strony krzykow -> moj podsumowujacy posty

 

od pkt.1 przeszedlem odrazu do ostatniego, bo mnie poprostu to strzyka co jest w srodku.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie przejmujesz, oni od Ciebie kontenera ryba nie wezma :D, ale Twoi klienci na pewno by sie ucieszyli gdybys spawal w oslonie :P

 

BTW: Kvanfield ma wpierdziel :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z majonezem czy bez :D

 

Pokaż mistrzu środek ;]

 

pokaz swoje kontenery <_<

 

to temat o twoich więc ty pokazuj

ale juz :lol:

 

troche kwasku i bedzie ladnie, ale ktos tutaj nie zrozumial mojego posta. To tak jakbym podjechal malexem do twojej hani ktora masz zamiar kupic i bym tobie zarzucil ze jestes ciach!owy, bo masz brudny spod, a ja mam wypolerowany ledwo co.... i tak [ciach!]a ta miedz zasniedzieje w srodku to raz, a dwa nikt tam nie zaglada. Chyba ze lubicie sie onanizowac kontenerami to prosze bardzo i spawajcie sobie oslonie, mnie to jakos tam nie jara.

 

nie o to chodzi...jesteś troszke wyczulony, poprosiłem tylko żebyś dał fotke środka, a sie burzysz.

popcorn poprosze :legal: :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...