Skocz do zawartości
ryba

Kontenery - Zwykle Oraz Semi-solidy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że to w ogóle nie ma znaczenia, niezależnie od tego, jakie temperatury. Ważne jest, żeby spód był prosty i tyle. Jakość powierzchni będzie taka, jak we większości popularnych coolerów, których spody też są pewnie robione na CNC. Poza tym na samą myśl o polerowaniu kilkudziesięciu spodów robi mi się słabo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ma to takie samo znaczenie ;)

o to mi chodziło zadając to pytanie miałem nadzieje że autor posta wyżej domyśli sie o co mi chodziło ;)

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, tylko coś mi się zdaje że powierzchnia styku jest kiepsko wypolerowana ;-)

A ja jestem zdania, ze sie nie znasz. Spod w tych kontenerach jest bardziej plaski/rowny, niz lustra w Twoim domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania, ze sie nie znasz. Spod w tych kontenerach jest bardziej plaski/rowny, niz lustra w Twoim domu.

Ja nie twierdze że spód tego kontenera to "góry doliny" tylko ze nie jest wypolerowany. Czyli nie błyszczy się, większe mikro nierówności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, ale kto się patrzy na różnice pół *C przy takich niskich temperaturach? Klient kupi, klient wypoleruje, aż będzie lśnić, jak psu jądra.

Smiem twierdzic, ze jak ktos ruszy papierem sciernym miejsce styku miedzi z rdzeniem to dopiero bedzie to krzywe. A pasta polerska? Na co to komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawa budowa spodu potka na cpu. Chętnie poczekam na testy. Jak połączony jest komin aluminiowy z podstawą na gpu?

Co do polerki spodów... Dość niedawno sporkałem się z teorią, że prawdziwe lustro nie jest najdoskonalsze, a szlif mechaniczny papierem 800 okazuje się najlepszy. Osobiście nie wiem ile w tym prawdy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tobie już mówiłem rybuś, że teraz to już przesadziłeś :D

Przesadzilem dopiero teraz, ale tylko troszq ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie kontenerki sie robi :) szacun na dzielni sie nalezy B-)

 

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=yG3jO9EevZE?fs=1&hl=pl_PL"></param><param'>http://www.youtube.com/watch?v=yG3jO9EevZE?fs=1&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=yG3jO9EevZE?fs=1&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...