Skocz do zawartości
ysztyszt

Nowszy Sprzęt - Gorsza Praca?

Rekomendowane odpowiedzi

Dysk pracuje w DMA.

 

Pomińmy sprawę zasilacza. Wolałbym zająć się tym, aby test 3DMark dobrze poszedł i bez żadnych zacinek :unsure:

Pierwsze wyklucza drugie. Porownujac zasilacze do benzyny to mozna powiedziec ze do swojego wypieszczonego silnika diesla lejesz olej opalowy i chcesz zeby samochod dlugo jezdzil bez usterek. W skrocie :arrow: Nie da sie.

 

Q-tec w Czy spalil ci sie zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj wlaczyc/wylaczyc fast write, moze to cos da? Nastepnie sprawdz w dxdiag, czy masz wlaczone przyspieszenie direct3d oraz teksturowania AGP...? I jeszcze wlasciwosci ekranu -> ustawienia zaawansowane -> rozwiazywanie problemow... czy jest pelne przyspieszenie sprzetowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj wlaczyc/wylaczyc fast write, moze to cos da? Nastepnie sprawdz w dxdiag, czy masz wlaczone przyspieszenie direct3d oraz teksturowania AGP...? I jeszcze wlasciwosci ekranu -> ustawienia zaawansowane -> rozwiazywanie problemow... czy jest pelne przyspieszenie sprzetowe?

Przyspieszenia i teksturowanie są włączone. Włączanie/wyłączanie fast write nic nie daje. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba pozostaje jedynie metoda eliminacji? Na poczatek skołuj/pozycz jakis markowy zasilacz i sprawdz, czy to przypadkiem nie jego wina (prescoty sa bardzo pradozerne). BTW. Ja pare dni temu mialem pod rzad dwa trafione tracery 400W - obydwa noweczki niesmigane - pod obciazeniem resetowaly kompa co jakis czas. Nastepnie sprawdz proca na innej plycie, innego proca na swojej, itd. itp... Coś musi kaszanić!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość radioram 89'8 fm

Instalowałem z płytki 'VIA 4 in 1 Drivers'

Skojarzyło mi się z moją starą padniętą dawno mobo Via kt 266.

Pan (fajny chłopak tylko zakosił mi 64 Mb sd ramów) w serwisie mnie uczulał i nawet na płytce ze sterami napisał żebym 1. co to po instalacji systemu zainstalował VIA service pack - i to chyba były właściwe stery do mobo. Ale głowy uciąć nie dam :]

-----

Edytowane przez radioram 89'8 fm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak... VIA 4in1 to sa - bez wątpienia - te sterowniki. Podobno - tak jak kolega wyzej napisal - wazna jest kolejnosc instalacji. Chociaz mi osobiscie zdarzalo sie instalowac stery do chipsetow VIA w roznej kolejnosci i nigdy nie bylo to powodem zadnych problemow. Aczkolwiek niektorzy twierdza, ze mieli problemy po instalacji sterow w niewlasciwej kolejnosci. Ja bym jednak na ta opcje duzych pieniedzy nie postawil ale... warto sprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...