Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

cena.... hmmm....

 

pierwsza seria ze wzgledu na dlugi termin oczekiwania 399pln, seria limitowana 50szt, zapisy na maila...

 

cena dedykowana 449

 

colder lada chwila za zakretem...

 

wracam walczyc z goraczka!!

 

edit:

 

zle podalem cenki ;) ponizej dobre

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena.... hmmm....

 

pierwsza seria ze wzgledu na dlugi termin oczekiwania 399pln, seria limitowana 50szt, zapisy na maila...

 

cena dedykowana 449

 

colder lada chwila za zakretem...

 

wracam walczyc z goraczka!!

Cena niemiala <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy znajdzie się 50 chętnych osób. Szczerze mówiąc, jeśli już jesteśmy przy takich widełkach cenowych, to za 100 (lub później 50) zł więcej mamy blok Innovateka. Niby za markę nie warto dopłacać, ale w tym wypadku, ja osobiście bym dołożył.

Rozumiem, też w pełni Sama, wystruganie takiego bloku, to zapewne niemały koszt, a i coś by wypadało na nim zaroibić. Nikt po kosztach nie będzie sprzedawał swojego towaru, ale mimo wszystko myslałem, że będzie ciut taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiej sie spodziewaliscie? jest stowe nizsza niż inno...

 

jeśli mniejsza nie oznacza konkurencyjnej to hmmm

 

edit

nadmienie ze inno nie chlodzi aktywnie czesci zasilajacej

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mniejsza nie oznacza konkurencyjnej to hmmm

Jeszcze musiały jakościa i estetyka wykonania dorownywac to mozna by o konkurencji mowic..

Ale narazie nawet go na oczy nie widzielismy (przynajmniej ja ;] ) wiec nie porownamy.. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze cena jest nizsza o 100zl wzgledem bloku Innovatek - sadze ze Samowi bedzie trudno znalezc klientow, ktorzy mimo ze beda mieli taka gotowke - zdecyduja sie na jego blok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm :mur: :mur: :mur: :mur:

 

dziekuje osobie ktora wyslala smsa do mnie o tresci "Chyba Ciebie po^%^&^%^, pomyliles ceny"...

 

zwale na antybiotyki i wczorajsze samopoczucie!!!

 

zla cena zostala podana ;)

 

grunt to wiedziec co sie pisze ;P

 

mam nadzieje, ze ten przedzial bardziej sie spodoba ;) bo jest ludzki

 

przedsprzedaz 299, cena normalna 349

 

 

 

-------

za pomylke bardzo przepraszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeh Sam niektóre twoje zagrywki marketingowe są na poziomie Kynka :blink:

przykro mi ze zawiode ale tu nie było nic z 'moich zgrywek'... po prostu pomylka. ale to kazdemu może sie trafic z duza goraczka i konskimi antybiotykami ;)

 

fota będzie po cebicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jest cena jakiej się spodziewałem :razz:

 

Co do opłacalności a dokładniej jej braku - nie powiedziałbym. Materiały na blok to nie więcej jak 50-70 zł, obróbka w parku maszynowym (nawet nie swoim) przy 50 sztukach nie kosztuje majątek, pakowanie i złączki to grosze. Gdyby sie nie opłacało to ten blok by nie powstał :wink:

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gra muzyka. Taka cena jest extra. Tylko jeszcze chciałbym zobaczyć, jak to cudo się prezentuje, ale jak wyżej napisałeś dopiero po targach... ok, zaczekam.

 

Rozumiem, że będą wersję na GTX i GTS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz trzeba czytać ze zrozumieniem ja pisze o "zagrywkach marketingowych" z których miałem nie raz naprawdę niezły ubaw, ale gdy tak patrzę na niektóre poczynania Sama to zaczynam się obawiać :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz trzeba czytać ze zrozumieniem ja pisze o "zagrywkach marketingowych" z których miałem nie raz naprawdę niezły ubaw, ale gdy tak patrzę na niektóre poczynania Sama to zaczynam się obawiać :sad:

A o co sie zaczynasz obawiac?? Moze o to ze ubyje Tobie konkurent??

Marketing to marketing, tam rzadzi kasa i tyle. A to ze Sam stosuje niekonwencjonalne metody to jego sprawa. Jak widac sprawdzaja sie w koncu nadal jest na rynku i radzi sobie calkiem dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz trzeba czytać ze zrozumieniem ja pisze o "zagrywkach marketingowych" z których miałem nie raz naprawdę niezły ubaw, ale gdy tak patrzę na niektóre poczynania Sama to zaczynam się obawiać :sad:

 

no to zdemaskuj te 'zagrywki' - chetnie teraz ja bede mial niezly ubaw... jesli sie wstydzisz na ogolnym zapraszam na PW...

 

od teraz prosze na temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...