Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

20mm dużo, znaczy sie karta pci bezpośrednio pod blokiem nie wejdzie

a brak metalowego topu.. oj szkoda.... ale byłoby zbyt pieknie...

Gdzie ona ci nie wejdzie :x ?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

 

Nie byłoby zbyt pięknie , byłoby "nie będzie wersji z żadnymi metalowymi psełdo-niemieckimi topami " i drożej. A zresztą i tak nie wiem o co wam chodzi skoro i tak topu nie będziesz widział ... A topu nie ruszać bo jest boski ;]

 

A co do płyny to chyba (IMO) więcej demineralki niż borygo :> msn wypowiedz się ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie wersji z żadnymi metalowymi psełdo-niemieckimi topami

Hohoho, powiało grozą (nie tylko z powodu błędu w pisowni). Ja z powodu miedzianego topu zmieniam blok, znajdzie się pewnie jeszcze kilku wyznawców szwabskiej myśli technicznej.

 

No to teraz tylko brakuje info za ile i kiedy? (juz sie kolejka ustawia? Bo wiecie... obowiazuje "kolejka spoleczna" - o tu... taka lista - prosze sie wpisywac! ;)

Cena jest już od dawna znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktos juz wspominal cos o wydajnosci ? ;)

 

Bo bloczek rzeczywiscie bardzo fajny (mozna nawet przezyc brac "pseudo-niemieckiego" topu) tylko co z wydajnoscia ? Bo na fotkach nie moge sie dopatrzyc jakiegos wiekszego "udziwnienia" na wysokosci gpu :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby zbyt pięknie , byłoby "nie będzie wersji z żadnymi metalowymi psełdo-niemieckimi topami " i drożej. A zresztą i tak nie wiem o co wam chodzi skoro i tak topu nie będziesz widział ... A topu nie ruszać bo jest boski ;]

 

A co do płyny to chyba (IMO) więcej demineralki niż borygo :> msn wypowiedz się ;]

myślalem że to borygo, ale samhian jednak ściągnął coś z niemiec, będzie dostępne w sprzedaży w sklepie reaity

 

 

Hohoho, powiało grozą (nie tylko z powodu błędu w pisowni). Ja z powodu miedzianego topu zmieniam blok, znajdzie się pewnie jeszcze kilku wyznawców szwabskiej myśli technicznej.

Cena jest już od dawna znana.

mówi się trudno, taki był zamysł konstrukcyjny i tak pozostanie, a nabywców zapewne nie braknie

 

Realitynet od zawsze było firmą innowacyjną, samhain za wszelką cenę chciał zrobić "coś" innego, a nie bazować na produktach pozostałych firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślalem że to borygo, ale samhian jednak ściągnął coś z niemiec,

 

A jednak :P tak myslalem ze to nie borygo, nawet z barwnikiem :D Borygo daje ladny kolorek ale nie az tak swiecacy sie :D

 

 

Jak dla mnie to bloki z plexa maja swoj urok. IMO nie ma sensu pakowac blokow calych matelowych chociazby ze wzgledu duza ich wage (nawet jak to jest oksydowane alu i miedz). Poza tym jak ktos chce np podswietlic bude to nie widac wogole jak ciecz plynie. Ciekawy efekt uzyskal 1szego Frost Basic Kit fajny swiecacy kolorek.

 

Poraz kolejny napisze Sam sie postaral i naprawde zrobil cos nowego. Juz chociazby ksztal jest innowaczyjny i wyglada naprawde dobrze. Nawet kobietom sie podoba :D

 

Czekam na kolejne dziala artysty Samhaina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Per nieblokowanie slotu PCI rozumie zamiane blaszki w karcie graficznej na jednoslotową i włożenie takiego bloku który pozwala na drugą karte bezpośrednio pod kartą graficzną tak jakby miała kostrukcję jednoslotową ;)

Tak jak np w przypadku karty BFG z blokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak tak dalej pójdzie, to ten blok będzie miał premierę wraz z nowymi kartami nV, a już z pewnością w wersji GTS. Naprawdę bardzo chciałbym dać zarobić Samowi, ale trudno czekać w bliżej nieznaną przyszłość na ten blok, tym bardziej, że te karty są już na rynku od pół roku!

widzisz, tylko wypuscic cos niedopracowane nie ma problemu, niestety nie mam (jeszcze mam nadzieje) zaplecza i kasy Inno by miec 10 inzynierow i karty na 3 miesiace przed premiera...

 

wydaje mi sie ze jak na to cczym dysponuje nasza firma i tak jest niezle... akurat trafi do sprzedazy jak bedzie obnizka cen spowodowanych wejsciem r600

 

No to teraz tylko brakuje info za ile i kiedy? (juz sie kolejka ustawia? Bo wiecie... obowiazuje "kolejka spoleczna" - o tu... taka lista - prosze sie wpisywac! ;)

lista jest juz dawno, pierwsze 5 0szt jest po 299... reszta po 349... kilka sztuk zostalo z puli tych 50 wiec jak ktos chce to maila ;)

 

Dajcie na tego HH śruby imbusowe bo te aktualne wyglądają tragicznie, kiedy można sie spodziewać jakiegoś porównania np. z blokiem Innovateka :?:

dlaczego tragicznie? kazdemu sie nie dogodzi niestety, jedli lubia jedno inni drugie... btw tylko Frosty na CPU maja imbusy, reszta ma takei sruby...

 

czy mi się zdaje[ lub nie dowidze:P] ale nie ma krzyżyka z renderów?:>

krzyz jest :)

 

Dołączona grafika

 

 

edit:

-------------

 

Dzieki wszystkim za gratulacje i slowa uznania :) naleza sie wszystkim, ktorzy sie przyczynili do powstania bloku :)

 

i trwalo to wlasnie tak dlugo by go dopiescic... ;)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, tak patrze na zmagania Sama z tym blokiem, ciagle "wkrotce" i ochy i achy po premierze to nieco sie dziwie. Ani cena nie jakas super atrakcyjna, projekt calkiem ok, czas po jakim blok sie ukazuje - wiadomo. A od kilku miesiecy mozna sciagnac sobie za 80 ojro + koszta przesylki +koszta przelewu ze Slowacji bloczek full-cover na 8800 GTX/GTS. Naprawde nie rozumiem tych ktorzy tak strasznie oczekiwali nowej produkcji Sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to samo mialem zapytac - ostatecznie ta charakterystyczna cechow blokow RN została usunieta? ;>

never! :P

 

Czy ten blok to taki protyp na targi?

 

nie :) mimo ze przez przypadek wzialem spod ob bety wersji ostatecznej bloki sie wlasnie robia... termin pojawienia sie w sklepie - ? nie wiem musze odespac podroz ale niedlugo bede wiedzial :)

 

 

Naprawde nie rozumiem tych ktorzy tak strasznie oczekiwali nowej produkcji Sama.

i dlatego ludzka natura jest taka cudowna... jesli uwazasz ze ja zrozumiales zaskakuje Ciebie czyms innym... :) tak serio... mozna sciagnac, mozna czekac... wybor klienta... motywacja do dzialania dla mnie bylo to, ze ludzie chcieli czekac... no i sie udalo

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygladac to on calkiem fajnie wyglada , a jak z wydajnoscia teg cuda? jest tam cos specjalnie na rdzen czy tylko plaska blacha jak to wyglada na zdjeciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygladac to on calkiem fajnie wyglada , a jak z wydajnoscia teg cuda? jest tam cos specjalnie na rdzen czy tylko plaska blacha jak to wyglada na zdjeciach

 

tam jest podwyzszenie i krzyz nad rdzeniem, ma to grubosc ~0,8 mm wiec jest cieniutkie i daje rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika


Ten blok krzyczy: "ODPOWIETRZ MNIE, ODPOWIETRZ!" ale ewidentnie nikt go nie słucha....

Ale widocznie nie było tam nikogo kto by się znał na WC ;) (taki żarcik....)

Fajny, fajny ten blok, ale te wkręty jakieś takie kiepskie, nie wspomnę już o tej blaszce, która pasuje tam jak psu siodło, to jeszcze są na niej te same tandetne śruby.... co do zalet to pleksiany top jest super, nie ma to jak widzieć co w trawie piszczy, szkoda, że nie ma chłodnic ze zbiorniczkami z pleksi.

Ale bloczek fajny, jak by mnie było stać na g80 to bym sobie go kupił. Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...