Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

pozatym, po premierze serii 9 cena 8 moze spasc a wtedy karty beda popularniejsze... no i popyt na bloki moze byc wiekszy...

to trochę dziwne rozumowanie wiem ze ludzie będą sie pozbywali kart ale mało kto będzie chciał dać za bloczek ~ 300 na kartę warta 500 [tak jak teraz 7900]

 

 

Duke Nukem Never z FHG? Never! icon_razz2.gif

jak na razie never niż ever :D

pozdro

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trochę dziwne rozumowanie wiem ze ludzie będą sie pozbywali kart ale mało kto będzie chciał dać za bloczek ~ 300 na kartę warta 500 [tak jak teraz 7900]

tylko 7900 nie kosztowala na starcie 2,5k... troszke inna skala... jak bedzie 8800GTX kosztowac 1k to ludzie beda brali duzo wiecej niz teraz a jak ktos kupuje karte za 1k to juz bloczek za 300 nie powinien stanowic problemu, zwlaszcza, ze teraz karty kosztuja 2k... wiec i tak wydaja mniej kasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi mu o to ze wysyłka ze sklepu kurierem jest droga :P I żebyś umowę podpisał z firmą kurierską :D

 

sklep RN zostal zamkniety, zajmiemy sie teraz tylko produkcja - wiecej czasu na to bedzie ;)

 

a nasze produkty bedzie mozna kupic u naszych partnerow ;)

 

umowa z firma kurierska jest podpisana, firma jest droga, ale jeszcze nigdy nas nie zawiodla - zdecydowanie polecam TNT (no i maja jedyne sluszne kolory ;))

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy jesteśmy na "ty" i od kiedy mówisz do mnie "mądralo" ale znajdź sobie innych netowch friendsow , ok :) ?

 

 

O jakim ty sklepie mówisz ? Rozmawiałem z Samhainem i powiedział , cytuję "ja kznajde firme niklujaca we wrocku to niemaproblemu". cya

Edytowane przez kądziel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie co innego (EK polecam...) bo zanim Hammer wyjdzie to bedziesz musial grafe zmieniac...

 

ja czekam do polowy grudnia potem kupuje to na co mi kasy starczy chociaz mam nadzieje na hammera wieze w sama

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien?

Pewien jestem tylko Kopernika.

Sam czekalem na Twoj bloczek bo sie zapowiadal zaczepiscie. Ale... sie nie doczekalem.

Moze jak kiedys przyjdzie mi do glowy 2 karte dokladac to moze wtedy...

 

Tak wogole - jezeli ktos sie zastanawia nad fullcoverem do 8800 to polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samhain a jest jakas przyblizona data premiery tego bloku,w sensie kiedy bedzie mozna go kupic?Sam jestem na etapie składania kolejnego wc i chetnie bym sobie full covera kupił na mojego 8800GTS,ale jak mam czekać do grudnia no to ja dziękuje choc szczerze srednio mi sie widzi kupowanie normalnego bloku na 8800GTS'a bo pewno musialbym jeszcze jakis wentylator tam zapodac.

 

Pzdr.

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masowa wymiana 88gtx bedzie trwała już za pół roku, a za 3 lata.... huhu, do kosza z tym złomem.

 

zdanie o ktorym caly czas mowa to:

 

zanim Hammer wyjdzie to bedziesz musial grafe zmieniac...

jesli MUSICIE zmieniac grafy co 6 miesiecy i za kazdym razem na taka za 2k... pogratulowac ;) i faktycznie jesli jestescie przed takim wyborem... zdecydujcie sami czy czekacie na HH :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdanie o ktorym caly czas mowa to:

jesli MUSICIE zmieniac grafy co 6 miesiecy i za kazdym razem na taka za 2k... pogratulowac ;)

8800GTX jest już na rynku kupe czasu, niedługo premiera nowych kart nv, więc z pewnością wiele osób zmieni je na nowe - i nie 6 miesięcy, a ~12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie MUSZA zmieniac! Chodzi o wyraz MUSIEC!

 

ech dobra EOT

Zapominasz o jednej rzeczy. Karty pokroju gtx/ultra kupili ludzie ktorzy nie zaluja kasy na kompa, wiec w wiekszosci BEDA oni kupowac nowe gf9. Wiekszosc spolecznosci forum nie kupi 8800 za cene np 9600, bo pomimo podobnej wydajnosci bedzie sie mniej grzac, bedzie wsparcie sterow, nowy dx etc, cos jak teraz 8600gt i 7900gs. Zobacz ile osob ma topowe grafy sprzed lat i ile ich w ogole jest na rynku. Kto ma teraz 7800/7900gtx? Kto ma 6800ultra? Stare top endy nigdy nie byly i nie beda popularne.

 

Wyprodukuj xx tych hammerheadow, a reszte produkcji nastaw na gf9 ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak sie nie opłaca czekać niezależnie od tego czy HH będzie czy nie

 

jak dla kogo... skoro sie Tobie nieoplaca czekac, nie czekaj, sa inne rozwiazania, ktore takze beda chlodzic... :)

 

 

Wyprodukuj xx tych hammerheadow, a reszte produkcji nastaw na gf9 ;)

taki plan ;)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...