Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako bezstronny uzytkownik wyrazilem swoja opinie. Czyzbym nie mial do tego prawa ? Mozna tylko chwalic ? Cos tu jest nie tak , ze wszedzie doszukujesz sie dzialan konkurencji . Firmowales bloczek swoim imieniem , wiec jestes odpowiedzialny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako bezstronny uzytkownik wyrazilem swoja opinie. Czyzbym nie mial do tego prawa ? Mozna tylko chwalic ? Cos tu jest nie tak , ze wszedzie doszukujesz sie dzialan konkurencji . Firmowales bloczek swoim imieniem , wiec jestes odpowiedzialny .

Czy jestem odpowiedzialny to chyba moja sprawa i swietnie o tym wiem. Istnieja tajemnice firmowe ktorych nie bede ujawnial zebys znowu nie byl "rozczarowany".

 

krytyka? chetnie KONSTRUKTYWNA, a nie na poziomie dzieci NEO+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wg ciebie jak powinna brzmiec konstruktywna krytyka ma temat bloczku ktory mielismy ujrzec "wkrotce" a nie bedzie go wogole ? cos jak 3 mln mieszkan od pisu .

 

Pokaz mi gdzie napisales ze bloczek nie zostanie wyprodukowany ? Ludzie pytali sie , a twoja jedyna odpowiedz to bylo "wkrotce" itp . Trzeba bylo odrazu pisac ze "sluchajcie nie macie co liczyc ze w ciagu 2 lat zobaczycie blok "

 

Co koncowego klienta interesuja jakies problemy - po co wogole o tym piszesz . Ty jestes szefem , ty bierzesz odpowiedzialnosc za swoj projekt.

 

A co do dzieci neo - mysle ze taki poziom zaprezentowalo realitynet z tym bloczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wg ciebie jak powinna brzmiec konstruktywna krytyka ma temat bloczku ktory mielismy ujrzec "wkrotce" a nie bedzie go wogole ? cos jak 3 mln mieszkan od pisu .

 

Pokaz mi gdzie napisales ze bloczek nie zostanie wyprodukowany ? Ludzie pytali sie , a twoja jedyna odpowiedz to bylo "wkrotce" itp . Trzeba bylo odrazu pisac ze "sluchajcie nie macie co liczyc ze w ciagu 2 lat zobaczycie blok "

 

Co koncowego klienta interesuja jakies problemy - po co wogole o tym piszesz . Ty jestes szefem , ty bierzesz odpowiedzialnosc za swoj projekt.

 

A co do dzieci neo - mysle ze taki poziom zaprezentowalo realitynet z tym bloczkiem.

Odpowiem tak:

1. RN to nie jest wielka firma taka jak powiedzmy D-tec czy cos.

2. Prowadziles kiedys wlasna fimre i stykales sie z problemami dnia codziennego (jednym z wielkich sa lojalni pracownicy). Po Twoich wypowiedziach wnioskuje ze tak nie jest. Wiesz jak ciezko byc szefem i kims odpowiedzialnym za dany projekt??

3. Blok mial byc ale go nie i z tym sie nalezy pogodzic. Mozna HH wziac jako blok protopypowy a jak wiadomo nie zawsze prototypy wchodza do produkcji seryjneje.

4. Co do dzieci neo to jest ich nadal az za duzo..............

 

 

Sam bardzo ubolewam ze sie HH nie pokazal na rynku. Na pewno zrobilby furotre rozwiazaniami i wygladem. Szkoda wielka szkoda..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją rację, ale prawda jest taka,że bicie piany nic nie da, a Samhain swoje zrozumiał i następnym razem poważnie się zastanowi zanim wprowadzi do realizacji tak szalony pomysł. Do trzech razy sztuka - Colder, Hammerhead, miejmy nadzieję, że trzeciego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Wszystko to rozumiemy.

 

Było jasno napisac, ze bloczkow nie bedzie i jakie sa tego powody. Dodac, że moze pojawi sie kilka sztuk kiedys tam, zostanie to tu ogłoszone, a nie wyzywac wkurzonych ludzi, cała tą sytuacją, od dzieci neo.

tylko ze jak piszesz "wkurzonych ludzi", jak na razie z tych niby wkurzonych ludzi to odezwal sie "robot", ktory jak sam napsial nie jest zainteresowany, nikt inny NIE pisal... (przeoczylem?)

 

co do bloku, plany jego wydania nadal sa, wiec nikt nie napisal ze bloku wogole nigdy nie bedzie, a kiedy bedzie - nie mam pojecia... mozliwe ze jak karty beda kosztowac po 200pln...

 

MiB - prosze Ciebie nie wypowiadaj sie na temat Rn w ten sposob. do niczego to nie prowadzi

 

robot - odnosnie "sluchajcie nie macie co liczyc ze w ciagu 2 lat zobaczycie blok", gdybym wiedzial ze tak bedzie, napisalbym to, kilka osob, ktore wplacily kase otrzymalo bloki innej firmy nie doplacajac ani pln (zaoszczedzily okolo 100pln na jednym bloku), wiec klientow nie zostawilem na lodzie majac ich gleboko...

 

co do tego jak sie zachowala firma - dziekuje, postaramy sie na przyszlosc nie popelniac podobnych bledow... zmienilismy operatora na UPC :P

 

od tej pory prosze sie wypowiadac na tema samej konstrukcji a nie terminu realizacji, jesli jakotaki kiedykolwiek bedzie blisko - poinformujemy

 

 

edit: literowki &:

 

KaszaWspraju - dzieci Neo bylo do robot, ktorego posty niewiele wnosily sensownego w temat...

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazales klase z tym dzieckiem neo . Widze ze poszanowanie dla potencjalnych klientow jest ci obce .

 

KaszaWspraju -dokladnie wiedzial do kogo to bylo skierowane , i wyrazil swoje zdanie o tym co napisales.

 

Juz mi sie nie chcialo nawet wspominac colderow i innych wpadek twojej firemki . Jakie to szumne zapowiedzi byly , jakies konkursy itp . A co wyszlo ? Jak zwykle nic.

 

Oczywiscie ze dla ciebie posty niewiele wnoosily do tematu- bo pokazywaly twoja niekompetencje. Trzeba bylo to rn zostawic zamkniete tak jak juz kiedys zrobiles i domene wystawic na sprzedaz ( co tez uczyniles , ale nikt nie byl zainteresowany )

 

A do wyzywania kogos od "dzieci neo" to moze poszukaj ludzi w blizszym otoczeniu , a zacznij od siebie , Twoje posty o bloczku co wniosly do tematu ? Pisanie "wkrotce" itp ? U ciebie wkrotce = za rok , za 5 lat ?

 

Szczerze odradzac bede kazdemu kupowanie w tej firemce. Nigdy nie wiesz czy dostaniesz towar za tydzien czy z 3 lata

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaszaWspraju -dokladnie wiedzial do kogo to bylo skierowane , i wyrazil swoje zdanie o tym co napisales.

hmmm czyli wiesz co mysle, do kogo kieruje swoje slowa? moze powinienes pomyslec o jakiej rzadowej posadce w kontrwywiadzie?

 

 

Juz mi sie nie chcialo nawet wspominac colderow i innych wpadek twojej firemki . Jakie to szumne zapowiedzi byly , jakies konkursy itp . A co wyszlo ? Jak zwykle nic.

takie samo nic jak w przypadku Frosta3, Frosta2, i wielu innych produktow ktore sa naszej produkcji?

 

Szczerze odradzac bede kazdemu kupowanie w tej firemce. Nigdy nie wiesz czy dostaniesz towar za tydzien czy z 3 lata

wiec zaden klient indywidualny nie kupi w firmie Realitynet nic z prostej przyczyny, mamy dystrybutora, po co takie kroki?

 

wlasnie po to by nie bylo opoznien, bysmy sie zajeli projektami i produkcja a nie rzeczami, ktore zajmowaly czas a nie przynosily efektow 9w postaci nowych konstrukcji); po przeksztalcenia jak widac produkty zaczynaja byc dostepne od reki w kazdym sklepie ktory z nami wspolpracuje... wiec nie wiem o co Tobie chodzi?

 

Zapowiedzi nowych konstrukcji... tak, miedzy innymi po Twoich (wczesniejszych) postach wzielismy pare rzeczy "do siebie" i bedzie teraz ciut inaczej... ale niestety w tym momencie musze uzyc slowa "wkrotce" (ETA: 1 miesiac ziemski - zebys zaraz sie nie czepil, ze podaje w Klingonskich czy innych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie popadajmy w paranoje. Blok miał być nie ma go i tyle. Wszyscy na niego czekamy to jest jasne i się denerwujemy ale nie można zaraz obrażać się wzajemnie. Rn jest firmą Sama więc on się powinien przejmować bardziej tym czy dany, obiecany produkt się pojawi na rynku czy też nie - tak jak powiedziałem, póki co się nie pojawił i co jakaś wielka krzywda się stała, urwało komuś nogę albo stracił majątek przez to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak pis obiecal 3mln mieszkan i ich nie ma to stalo sie cos komus ? nie , a jednak ludzie maja pretensje .

 

a ty sam przekroczyl wszelkie granice dobrego wychowania i poszanowania dla klienta nazywajac mnie "dzieckiem neo " ktorym sam notabene jest wypisujac od ponad roku bzdury o bloczku ktory mial "wkrotce" powstac

 

 

a co do kontrwywiadu . Moze niech osoba sama sie wypowie , bo wg mnie poprostu odpowiedziala na twoja prostacka gadke w stosunku do mnie o dzieciach neo . Zreszta co mogles powiedziec gdy argumentow brak - tylko glupie docinki

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak pis obiecal 3mln mieszkan i ich nie ma to stalo sie cos komus ? nie , a jednak ludzie maja pretensje .

 

a ty sam przekroczyl wszelkie granice dobrego wychowania i poszanowania dla klienta nazywajac mnie "dzieckiem neo " ktorym sam notabene jest wypisujac od ponad roku bzdury o bloczku ktory mial "wkrotce" powstac

a co do kontrwywiadu . Moze niech osoba sama sie wypowie , bo wg mnie poprostu odpowiedziala na twoja prostacka gadke w stosunku do mnie o dzieciach neo . Zreszta co mogles powiedziec gdy argumentow brak - tylko glupie docinki

 

dokladnie jak Twoje bicie piany...

 

jesli masz jeszcze mi/ Rn cos do zarzucenia, napisz w pktach postaram sie do nich ustosunkowac

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja bym proponował zmienić nazwę tematu na RN vs reszta świata :lol2: :lol2: (lub na odwrót), albo poprostu zamknąć temat do czasu wejścia na rynek Hammerheada.

 

Zaczyna się robić bardzo nie miła atmosferka (która na pewno nie pomoże w wejściu do produkcji seryjnej w/w bloczku) no chyba że się mylę :D

Edytowane przez Ranken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

SKOŃCZ !

 

Po co ta gadka? czujesz się pewnie jak komuś bezsensownie nawrzucasz? Stało się, koniec, przestań robić z siebie idiotę. Zachowujesz się jakby ktoś Ci płacił za to, że obrażasz RN (w szczególności "KaszaWspraju -dokladnie wiedzial do kogo to bylo skierowane , i wyrazil swoje zdanie o tym co napisałeś." - kolejny klient, któremu obrzydziłeś RN to kolejna kreska na ścianie, czy jak?).

 

Więc, proszę, skończ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

a za kogo ty sie masz ze bedziesz mi pisal co mam robic a co nie ?

Zajmij sie swoimi sprawami o ile je masz .

 

Niech mi ktos zarzuci ze napisalem cos nie prawdziwego

 

Wtopy RN

najpierw colder , teraz hammerhead.

 

A temat fakt powinien byc zamkniety , bo bloczek nigdy pewnie nie wejdzie do sprzedazy :)a nawet jak bedzie to grafa bedzie kosztowala mniej niz blok , wiec suma sumarum i tak nikt tego nie kupi :)

 

RN i sam sie nie popisali , a ze to nie pierwsza wpadka wiec niehc ludzie wiedza ku przestrodze o tym , gdy znowu RN z duma bedzie oglaszalo jakis projekcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a za kogo ty sie masz ze bedziesz mi pisal co mam robic a co nie ?

Zajmij sie swoimi sprawami o ile je masz .

 

Niech mi ktos zarzuci ze napisalem cos nie prawdziwego

 

Wtopy RN

najpierw colder , teraz hammerhead.

 

A temat fakt powinien byc zamkniety , bo bloczek nigdy pewnie nie wejdzie do sprzedazy :)a nawet jak bedzie to grafa bedzie kosztowala mniej niz blok , wiec suma sumarum i tak nikt tego nie kupi :)

 

RN i sam sie nie popisali , a ze to nie pierwsza wpadka wiec niehc ludzie wiedza ku przestrodze o tym , gdy znowu RN z duma bedzie oglaszalo jakis projekcik

Uważam się za Boga......

 

Zadam pytanie jeszcze raz: po co Ci ta gadka. Wszyscy wiedzą jak jest, a Ty tylko niepotrzebnie bijasz piane.

 

//

 

Co do nie swoich spraw - Ty oczywiście zajmujesz się teraz swoimi? i trochę szacunku proszę.....

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

Firma a nie osoba prywatna narobila szumu , zareklamowala sie , mial byc bloczek a nie ma . Wiec pisze o tym bo jestem ciakwy czemu znowu projekt firmemki sie nie udal , bo to juz nie pierwsza wpadka :) Moze ty lubisz jak ktos cie robi w balona i siedzisz cichutko jak biedna myszka i boisz sie cokolwiek powiedziec ??

 

szacunek to i owszem , powinienes go okazywac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlugo myslales nad odpowiedzia... caly tydzien...

 

Wiec pisze o tym bo jestem ciakwy czemu znowu projekt firmemki sie nie udal

ciekawosc to pierwszy stopien do piekla, dlaczemu sie nie udal? tego sie nie dowiesz... zakopane lezy w pewnej miejscowosci i watpie by ktokolwiek to cos wykopal...

 

nie zamierzam sie tlumaczyc (zwlaszcza TOBIE!) z decyzji ktore zachodza w Realitynet.

 

dlaczego nie? poniewaz nie byl/jest gotowy, dlaczego tak jest? to juz nie jest Twoja sprawa...

 

 

bo to juz nie pierwsza wpadka :)

zgadza sie... jednakze mniemam, ze znasz duzo firm, ktore maja same sukcesy - pogratulowac...

 

na szczescie pociesza mnie fakt, iz nie myli sie ten co nic nie robi...

 

robot? zaczniesz sie mylic?

 

btw usmieszek na koncu mniemam, ze doswiadczasz jakiegos mocnego podniecenia wytykajac po raz kolejny jeden z dwoch bledow ktore popelnilismy? ciesze sie, ze jestesmy w stanie takim faktem doprawadzic Ciebie do euforii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

ty chyba sam jestes naprade jakis troche nie dzisiejszy.

 

Na kazda krytyke odpowiadac tylko potrafisz obrazajac , lub stosujac glupie docinki . Nie chcesz , nie mow . twoja sprawa. Klienci sami dojda do wnioskow ze nie pierwszy raz nie wywiazujesz sie z obietnic , do tego nie szanujesz klienta .

 

Co ja mowie . Juz doszli skoro RN zamkneles , i musisz sprzedawac przez posrednikow , widac biznes upadal i nie ma sie co dziwic :) z takim podejsciem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty chyba sam jestes naprade jakis troche nie dzisiejszy.

 

Na kazda krytyke odpowiadac tylko potrafisz obrazajac , lub stosujac glupie docinki . Nie chcesz , nie mow . twoja sprawa.

dostosowuje swoj poziom do rozmowcy (do Ciebie), jesli uwazasz ze obrazam i pisze glupie docinki - przeanalizuj swoje posty

 

 

Juz doszli skoro RN zamkneles , i musisz sprzedawac przez posrednikow , widac biznes upadal i nie ma sie co dziwic :) z takim podejsciem :)

posrednikow... czlowieku widze ze masz nikle pojecie o tym co piszesz...

 

posrednicy? to sie nazywa "siec dystrybucji", a dlaczego taki ruch? proste: prowadzac jeszcze sklep netowy malo bylo czasu na projekty, wybralismy zamkniecie SKLEPU internetowego by moc zajac sie projektami... ciezko pojac?

 

wiec zamkniecie sklepu firmowego Realitynet ma na celu unikniecie bledow w przyszlosci (chocby takich o jakich wspominasz)

 

jesli nie zrozumiales pojecia "siec dystrybucji" to moze na przykladzie bedzie Tobie prosciej:

 

pewna firma produkuje batony czekoladowe, nie bedzie przeciez w kazdym miescie otwierac sklepu swojego, wiec kzysta z "sieci dystrybucji", czyli np istniejacych juz sklepow gdzie moze sprzedawac swoje produkty...

 

jak istnial sklep firmowy Rn, nasze produkty mozna bylo kupic w Coolingu, Angeli, PCTuningu, Hipermaxie, Zenfiscie i jeszce kilku sklepach w kraju... wiec nic sie tu nie zmienilo

 

po co prowadzic kolejny podobny sklep skoro mozna sie zajac konkretniej produkcja? wlasnie po to nie bylo bledow w przyszlosci i wszyscy byli zadowleni - nawet Ty

 

no jesli tego nie pojales to chyba zostaje droga rysunkowa... :sad:

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty chyba sam jestes naprade jakis troche nie dzisiejszy.

 

Na kazda krytyke odpowiadac tylko potrafisz obrazajac , lub stosujac glupie docinki . Nie chcesz , nie mow . twoja sprawa. Klienci sami dojda do wnioskow ze nie pierwszy raz nie wywiazujesz sie z obietnic , do tego nie szanujesz klienta .

Wolny rynek ma tą wspaniałą cechę, że klienci sami decydują o tym u kogo kupować a u kogo nie, nie potrzeba do tego domorosłych adwokatów.

 

Co ja mowie.

Też się od dłuższego czasu zastanawiam...

 

Juz doszli skoro RN zamkneles , i musisz sprzedawac przez posrednikow , widac biznes upadal i nie ma sie co dziwic :) z takim podejsciem :)

Może zanim znowu zaczniesz bredzić zastanowisz się co piszesz? RN jest zamknięte? Od kiedy? O słowniku nie wspominam... do szkoły, a potem udzielaj się na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma a nie osoba prywatna narobila szumu , zareklamowala sie , mial byc bloczek a nie ma . Wiec pisze o tym bo jestem ciakwy czemu znowu projekt firmemki sie nie udal , bo to juz nie pierwsza wpadka :) Moze ty lubisz jak ktos cie robi w balona i siedzisz cichutko jak biedna myszka i boisz sie cokolwiek powiedziec ??

 

szacunek to i owszem , powinienes go okazywac .

Powinienem okazywać? A w jaki sposób? Pisząc "ty" "ciebie" "tobie" ? Używasz takich zwrotów w każdym poście, ale piszesz je z małej litery - i mi sugerujesz okazywanie Tobie szacunku? Jesteś śmieszny.

 

Bezproduktywnie bijesz piane, nie wiem jakiej odpowiedzi Samhaina oczekujesz, ale chyba czegoś chcesz, bo w kółko o tym piszesz. Napisz o co Ci na prawdę chodzi, a nie kręcisz się w miejscu. Jak już mówiłem Sam zdaje sobie sprawę, że nie do końca mu się udało, klienci też umieją samodzielnie ocenić sytuację, ale Ty musisz się dowartościować wypisując to kolejny raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat odpalony poniewaz pojawily sie nowe informacje nt bloku :)

 

w czasie, gdy nic sie nie dzialo (pozornie), jednak cos sie dzialo... ;)

 

po wstepnych testach wewnetrznych milo mi przedstawic nowega wersje bloku Frost Hammerhead GPU... koncepcja od planowanej na poczatku sie ciut zmienila...

 

glowne zmiany:

- sekcja zasilania chlodzona poprzez radiator, a nie integralna czesc bloku;

- top z niklowanej miedzi, a nie jak w pierwszej wersji z plexi;

- bezproblemowa mozliwosc instalacji CF, w poprzedniej na niektorych plytach byl problem z umiejscowieniem SLI;

- jeden blok uniwersalniejszy poniewaz pasuje na cala rodzine kart 48xx - czyli 4850 oraz 4870, jak dotad pomiary byly robione na referencyjnych, prawdopodonie bedzie pasowac takze na niereferencyjne;

 

 

dane (pseudo)techniczne:

- spod wykonany z miedzi, pokryty niklem;

- top wykonany z miedzi, pokryty niklem;

- przekladki pod krocce wykonane z mosiadzu, pokryte niklem;

- kanaly wewnatrz bloku frezowane w spodzie i topie co sprawia, ze "flowkiller" jest dla tego bloku obcy!!!

- waga DUZA, lecz spokojnie daje rade dwie karty utrzymac ;)

- cena... ponizej 300pln, blok + radiator na mofy - taki zestaw trafi do sprzedazy

 

W tym tygodniu blok trafi w rece beta testerow, po przejsciu pomyslnie beta testow trafi do produkcji.

 

aa no i moze najwazniejsze... fotki

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

podoba sie nowa koncepcja HH? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...