Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tam żebym się czepiał... ale kilka dni minęło... a o bloku ani widu ani słychu... A naprawdę marzy mi się blok na mojego GTX'a. Wtedy będę miał miłą ciszę*

 

*- używam tylko jednego wentyla w zasilaczu, i się coraz częściej przełącza na 100% jak bym miał blok nma grafie - to bym zrobił tunelik powietrzny żeby zasysał zimne powietrze z zewnątrz i byłaby wreszcie cisza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wersji na gts'a tez dlugo nie zobaczymy...

No wlasnie?! Czas ozywic temat o jakze niesamowitej nazwie "Frost Hammerhead Gpu" B-)

Czekanie, wszystko otaczala mgla tajemnicy, genialna premiera i watek stracil rozped...

A wiele bym dal (w PLN to nawet wymierne) zeby na swojego GTS'a zalozyc rodzima produkcje (tym bardziej, ze sam pochodze z Gdanska - normalnie sentymentalne podejscie...)

Sam! Jakis UPDATE - nawet "male wkrotce" a juz chcialoby sie czekac... czy trzeba jednak brac "od Niemca" ?!?!?!? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam stwierdził , że g8 jes fuj i robi blok na radka ;]

Dobra, dobra... zaraz fuj :26: A ladnie to grono wielbicieli na lodzie zostawic! :evil:

Choc jak dla mnie tez spoko! Do roboty - na radka tez chetnie kupie - w koncu z niejednego komputera sie je chleb... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam chyba olał sprawę bloku na 8800 GTX. Na forum nic o nim nie pisze, na PW nie odpowiada...

 

EDIT:

Ja tylko czekam na koniec miesiąca (wypłata) i kupuję blok w sklepie, wiem że przepłacam - ale mam wybór albo czekać w nieskończoność - albo kupić za 150-200 PLN drożej - chyba warto dać 150 więcej i mieć już blok niż czekać w nieskończoność - blok miał być w styczniu - a już czerwiec za pasem. W tym tempie to faktycznie zarzestaną produkcji serii 8800 zanim blok Sama wyjdzie. - i pluję sobie w brodę że tyle czasu czekałem...

Edytowane przez Piterix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to miło wiedzieć - że coś robi a jaka jest realna szansa na ten blok ? Który z terminów jest najbliższy?:

- lipiec,

- wrzesień,

- grudzień ?

 

Piszę o roku 2007 - ale jeśi ma to być 2008 to może by tak napisać... bo niektórzy jeszcze pewnie na ten blok czekają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to miło wiedzieć - że coś robi a jaka jest realna szansa na ten blok ? Który z terminów jest najbliższy?:

- lipiec,

- wrzesień,

- grudzień ?

 

Piszę o roku 2007 - ale jeśi ma to być 2008 to może by tak napisać... bo niektórzy jeszcze pewnie na ten blok czekają...

nie skomentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

nie ma co komentowac tylko zmienic swoja postawe . a nie obiecywac blok na styczen podczas gdy mamy juz prawie czerwiec a bloku jak nie bylo tak nie ma. wiec wypowiedz Piterix jest jak najbardziej uzasadniona. lepiej nic nie pisac , niz obietnice bez pokycia a potem jeszcze sie dziwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co komentowac tylko zmienic swoja postawe . a nie obiecywac blok na styczen podczas gdy mamy juz prawie czerwiec a bloku jak nie bylo tak nie ma. wiec wypowiedz Piterix jest jak najbardziej uzasadniona. lepiej nic nie pisac , niz obietnice bez pokycia a potem jeszcze sie dziwic

 

drogi Robociku - nie dziwie sie jak juz tylko zdumiewam

 

dlategoz NIC nie pisze jakbys niezauwazyl, blok mial byc dano, widac jakies fatum nad nim wisi, ze ciagle cos sie trafia, ze jest odwlekany w dostarczeniu do sprzedazy, wierz mi na slowo (niestety tylko tak mozesz), ze bardzo bym chcial jutro dostarczyc kazdemu tyle ile tego by chcial... niestety nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

a widzisz - skoro nie byles na 100% pewien kiedy blok bedzie -to po co obiecywac . ludzie by sie nie nastawiali na niego , nie czekali tylko kupili u konkurencji a ty moglbys nawet przez 10 lat go projektowac i nikt nie mialby tego za zle drogi Samhainku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz - skoro nie byles na 100% pewien kiedy blok bedzie -to po co obiecywac . ludzie by sie nie nastawiali na niego , nie czekali tylko kupili u konkurencji a ty moglbys nawet przez 10 lat go projektowac i nikt nie mialby tego za zle drogi Samhainku :)

 

kazdy popelnia bledy... kwestia wyjscia z nich w odpowiedni sposob,

 

Ci ktorzy czekaja dlugo i chca czekac na niego dostali rabat za to... sadze, ze 50 pln zawsze cos... jesli ktos nie czeka, kupuje gdzie indziej...

 

tak bylo jest i bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz - skoro nie byles na 100% pewien kiedy blok bedzie -to po co obiecywac . ludzie by sie nie nastawiali na niego , nie czekali tylko kupili u konkurencji a ty moglbys nawet przez 10 lat go projektowac i nikt nie mialby tego za zle drogi Samhainku :)

 

Widac ze masz male/nikle pojecie o produkcji i wogole o prowadzeniu wlasnej firmy, zalatwianiu materialu, nadzorowaniu ludzi itp.

Produkcja takiego bloku to nie male zadanie logistyczno- organizacyjne. Wliczajac w to czas na nieprzewidziane "wypadki" ktore sa nierozlacznym elementem.

Na 100% to nic nie jest pewne..... o sorry jest jedna rzecz pewna smierc.

 

A na HH ludzie czekaja i beda czekac bo zaden inny blok sie tak nie prezentuje.

 

BTW z tego co obserwuje po Twoich postach to nie za bardzo "lubisz" tudziez jak kto woli krytykujesz jakikolwiek projekt RN. Nie wiem czym jest to spowodowane ale troche wiecej obiektywizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co obserwuje po Twoich postach to nie za bardzo "lubisz" tudziez jak kto woli krytykujesz jakikolwiek projekt RN. Nie wiem czym jest to spowodowane ale troche wiecej obiektywizmu.

A z Tobą jest zupełnie odwrotnie, co by nie było to oh, ah... (obiektywizm to obiektywizm)

 

//

 

A co do spóźnień - tak to już jest, każdy się spóźnia i z zewnątrz to wygląda dziwnie, ale zawsze coś musi nie wypalić, wiem jak to jest......

 

Zresztą u "nas" na forum nie tylko Samhain ma podobny problem z obsuwką (patrz bloczki na ram@misiu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tiaaaaa Bo Samowi napewno zalezy no opoznieniu, chyba logicznym jest ze stara sie zrobic to jak najszybciej, w koncu na tym zarabia.

 

Sam czekam na ten bloczek i sie niecierpliwie.

Ale co poczac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

mib moze tobie i innym pasuje ze Sam mowi ze bloczek bedzie na styczen a go nie ma. Moze pasuje wam ze PIS obiecal 3 mln mieszkan i tez ich nie widac i siedzicie sobie cichutko nic nie mowiac , albo jak kszonek powiedzial tylko ahy ohy . Jezeli mi sie cos nie podoba , cos bylo zapowiadane a tego nie ma to wprost to pisze . I nikt nie powie ze nie mam racji.

 

A RN nie krytykuje byle krytykowac bo sam mam coolrivera rev2 i jest to chyba najlepsza pompka w tej cenie jaka mozna dostac i gdzie tylko sie da ja polecam -bo jest to produkt z kazdej strony udany.

 

Krytykuje to co jest zle , chwale dobre.

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mib moze tobie i innym pasuje ze Sam mowi ze bloczek bedzie na styczen a go nie ma. Moze pasuje wam ze PIS obiecal 3 mln mieszkan i tez ich nie widac i siedzicie sobie cichutko nic nie mowiac , albo jak kszonek powiedzial tylko ahy ohy . Jezeli mi sie cos nie podoba , cos bylo zapowiadane a tego nie ma to wprost to pisze . I nikt nie powie ze nie mam racji.

 

A RN nie krytykuje byle krytykowac bo sam mam coolrivera rev2 i jest to chyba najlepsza pompka w tej cenie jaka mozna dostac i gdzie tylko sie da ja polecam -bo jest to produkt z kazdej strony udany.

 

Krytykuje to co jest zle , chwale dobre.

 

to mam nadzieje, ze pochwalisz czerwiec pod znakiem produktow RN...

 

NIC NIE MOWIE ANI NIE POWIEM BY NIE ZAPESZAC :P

 

nie powiem ani ile ich bedzie ani jakie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie samhain odwala naprawde kawal dobrej roboty i promuje WC nie tylko w PL ale i na swieie...

 

Wolelibyscie zeby wypuscil bloki ktore by przeciekaly byly by w jakims stopniu niedopracowane albo cus ja NIE i od poczatku jego dzialalnosci sledze jego postepy w tej materii i wiem ze jesli juz cos sprzedje jest to odpicowane w 100% tak zeby ludzie mieli jak najmniej opowodow do skarg i narzekan

 

Co prawda zdarzaja sie wpadki roznego rodzaju bo czesc roboty powierza innym firma ale cuz obecnie nieda sie bez ogromnych pieniedzy robic wszystkiego samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie samhain odwala naprawde kawal dobrej roboty i promuje WC nie tylko w PL ale i na swieie...

 

Wolelibyscie zeby wypuscil bloki ktore by przeciekaly byly by w jakims stopniu niedopracowane albo cus ja NIE i od poczatku jego dzialalnosci sledze jego postepy w tej materii i wiem ze jesli juz cos sprzedje jest to odpicowane w 100% tak zeby ludzie mieli jak najmniej opowodow do skarg i narzekan

 

Co prawda zdarzaja sie wpadki roznego rodzaju bo czesc roboty powierza innym firma ale cuz obecnie nieda sie bez ogromnych pieniedzy robic wszystkiego samemu

Pisanie pod wpływem zdecydowanie nie służy.

 

Sam, co z moim "wpadkowym, bezdziurkowym" topem do F2N? PW / GG chyba nie dochodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam, co z moim "wpadkowym, bezdziurkowym" topem do F2N? PW / GG chyba nie dochodzi.

jakbys jeszcze cos na gg pisal to by bylo fajnie... ;)

 

 

no ja zamowilem paczke 2 miechy temu i dalej jej nie ma ;) z poprzednio tez tak bylo .. :(

2 miechy? kilka obsow sie trafilo (a komu nie?), ale to chyba jakies nieporozumienie,

 

podaj dane i nr zamowienia - sprawdzimy ocb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...