Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ale za PP to nikt nie weźmie odpowiedzialności :D ;)

 

ostatnio to nawet oni sami nie biora za to odpowiedzialnosci, na 10 reklamacji uwzglednili tylko 3 !!! gdzie powiedzmy mogliby sie czepic ewentualnie i to na sile tylko 1...

 

jest kilka mozliwosci...

 

- albo na PP zaczynaja pracowac ludzie, ktorzy znaja sie na WC i kradna paczki ze sprzetem :lol:

- albo ze wzgledu na emigracje pozatrudniali kto tylko byl no i efekty mamy

 

i co tu zrobic? kurierem nie oplaca sie slac paczki za 50 pln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio to nawet oni sami nie biora za to odpowiedzialnosci, na 10 reklamacji uwzglednili tylko 3 !!! gdzie powiedzmy mogliby sie czepic ewentualnie i to na sile tylko 1...

 

jest kilka mozliwosci...

 

- albo na PP zaczynaja pracowac ludzie, ktorzy znaja sie na WC i kradna paczki ze sprzetem :lol:

- albo ze wzgledu na emigracje pozatrudniali kto tylko byl no i efekty mamy

 

i co tu zrobic? kurierem nie oplaca sie slac paczki za 50 pln...

czemu, ja reduktor plastikowy za 6 zl zamowilem kurierem bo potrzebowalem pilnie na drugi dzien :] i wiedzialem ze dojdzie na drugi dzien i nie zginie ;)

 

Zamiast siedziec na forum powinienes dokonczyc partie HH i na sklep <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zemu, ja reduktor plastikowy za 6 zl zamowilem kurierem bo potrzebowalem pilnie na drugi dzien :] i wiedzialem ze dojdzie na drugi dzien i nie zginie

hohoho, ja bym nie był tego taki pewien ;) na swoją paczkę wysłaną 'kurierem' czekam już trochę czasu :mur:

Ale jestem dobrej myśli :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GLS robi straszne numery .. przyjezdzaja kiedy chca i fochy stroja- mi na bazie nie chcieli wydac paczki bo kasa byla zamknieta i nie mieli na reszte :D a baza 30 min pociagiem od szczecina .. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a pojawiają się już bloki na R600, o tych na 8800 nie wspominam bo powiedzmy z EK są dostępne od miesięcy i w nienajgorszej cenie...

@Sam

DO ROBOTY! :-)

Skoro Mate już powoli olał rodzime WC to TY sie przynajmniej wykaż! ;-)

Edytowane przez noe9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GLS robi straszne numery .. przyjezdzaja kiedy chca i fochy stroja- mi na bazie nie chcieli wydac paczki bo kasa byla zamknieta i nie mieli na reszte :D a baza 30 min pociagiem od szczecina .. :/

Potwierdzam, unikajcie tej firmy. Mialem juz przypadek ze probowali mi wmowic ze nie bylem w domu podczas proby doreczenia (a bylem..) i przez to czekalem prawie 2 tyg. To najgorszy kurier z jakim mialem do czynienia.

 

A co do bloku to przynajmniej ze zdjec syci. Ta grawerka rekina poporstu zmiata :wink: Szkoda ze same karty sa takie drogie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Sam nie robi tego specjalnie, Sam trzymam kciuki

No dokladnie mam nadzieje ze w koncu ruszy produkcja tej bestii :>

Sam produkuj produkuj :]

 

Jak nie to podaj nam tych koopoerantow to sie nimi zajmiemy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mocno trzymam kciuki za Samhaina i jego produkty (choc akurat fullcovera na 8800 juz mam), by jak najszybciej ukazal sie na rynku - wszak nic nie robi tak dobrze rynkowi, jak konkurencja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem: 2619562[/snapback]

nie skomentuje

 

 

to mam nadzieje, ze pochwalisz czerwiec pod znakiem produktow RN...

 

NIC NIE MOWIE ANI NIE POWIEM BY NIE ZAPESZAC :P

 

nie powiem ani ile ich bedzie ani jakie...

 

Nie chwalę czewca, lipca, sierpnia pod znakiem produktów RN i sądzę, że moja wypowiedź zasłużyła na lepszą odpowiedź od "nie skomentuje". BO MOŻE KTOŚ JESZCZE NAPRAWDĘ CZEKA NA TEN BLOK (wątpię - w promocji jest po 299 (nie w promocji po 350) a bloki EK są po 350 i SĄ !!) Gdyby jednak ktoś jeszcze czekał to przez szacunek dla klienta powinno się podać przybliżony termin np. lipiec 2012 lub jakikolwiek inny zbliżony do rzeczywisotści... (np. nigdy.)

Sory za lekką złośliwość z mojej strony ale długo czekałem na ten blok... i żałuję że wcześniej nie kupiłem gdzie indziej, gdyby temin był określony bardziej realnie - cieszyłbym się ciszą co najmniej pół roku szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witome

 

kilka slow wyjasnienia...

 

jak to w zyciu bywa, mialo byc pieknie a jest jak zwykle.

 

Obecnie firma Realitynet jest po przenosinach do Wroclawia (stacjonujemy tu dokladnie od poniedzialku) i na nowo odpalamy produkcje. Blok FHG z tematu tego bedzie wykonywany we Wroclawiu ze wzgledu na rozne niescislosci z pozostalymi wspolpracownikami i podwykonawcami.

 

Pokladam ogromna nadzieje, iz blok pojawi sie w sprzedazy przed premiera serii 9x a cena (to juz nie nadzieja a informacja) zostanie na poziomie 299 pln

 

Wszystkich, ktoryz czekaja i niecierpliwia sie straszliwie na ten bloczek... moge tylko podziekowac za wiare i przeprosic za karygodny czas oczekiwania...

 

co do czerwca... nie wyszlo... ale nic straconego... co sie odwlecze to nieuciecze... i mam nadzieje, ze nastapi to jak najszybciej po odpaleniu produkcji w Breslau...

 

Pozdrowki

Smh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co teraz w ogóle wypuszczać ten bloczek? Nie lepiej zrobić z niego legendę typu "duke nuke forever" czy jak mu tam :D albo jedną sztukę i puścić na allegro -.- premiera 9 niedługo, to kto będzie w to inwestował? to jak wydawać rok temu blok na serię 7 i tylko na tą serię...

 

Pytanie do sama: czy to będzie dla was w jakimkolwiek stopniu opłacalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co teraz w ogóle wypuszczać ten bloczek? Nie lepiej zrobić z niego legendę typu "duke nuke forever" czy jak mu tam :D albo jedną sztukę i puścić na allegro -.- premiera 9 niedługo, to kto będzie w to inwestował? to jak wydawać rok temu blok na serię 7 i tylko na tą serię...

 

Pytanie do sama: czy to będzie dla was w jakimkolwiek stopniu opłacalne?

Kaaban - sprawa honoru!

 

pozatym, po premierze serii 9 cena 8 moze spasc a wtedy karty beda popularniejsze... no i popyt na bloki moze byc wiekszy...

 

Duke Nukem Never z FHG? Never! :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...