Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

dobra rada - jak chcecie kupic to kupcie gdzie indziej -naprawde szkoda czekania . Sam zawsze pisze wkrotce itp zebyscie przypadkiem z ofery konkurencji nie skorzystali -prawda jest bolesna jak juz ten bloczek wyjdzie to watpie zeby znalaz wielu milosnikow - bo na horyzoncie nowe karty a wiec i nowe bloki potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra rada - jak chcecie kupic to kupcie gdzie indziej -naprawde szkoda czekania . Sam zawsze pisze wkrotce itp zebyscie przypadkiem z ofery konkurencji nie skorzystali -prawda jest bolesna jak juz ten bloczek wyjdzie to watpie zeby znalaz wielu milosnikow - bo na horyzoncie nowe karty a wiec i nowe bloki potrzebne

wyjsc wyjdzie tylko pytanie kiedy :)

niech Twórca powie ile jeszcze musi wyprodukować ich by wprowadzić do sprzedaży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjsc wyjdzie tylko pytanie kiedy :)

niech Twórca powie ile jeszcze musi wyprodukować ich by wprowadzić do sprzedaży :)

produkcja seryjna nie polega na zrobieniu jednego, pozniej drugiego itp

 

wszystkie sa zaczete i naprawde nieduzo brakuje by je wypuscic, niestety w naszym zakladzie tego nei zrobimy i szukamy podwykonawcy, lecz jak to teraz, albo wszyscy w IR albo sie nikt nie chce podjac... albo ceny takie ze blok kosztowalby 1000... znajde podwykonawce, pojdzie szybko

 

MAM NADZIEJE! Ze na gwiazdke tego roku bedzie

 

edit:

 

jak sie uda szybciej, to sie uda i wszyscy beda zadowoleni, no moze poza tymi, ktorzy chca dla nas zle ;)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dla odmiany wierze w sama, w hammerheada, frosta4 i coldera.

 

mam nadzieje, że wszystkie bloi wyjdą w miare rozsądnym czasie :)

 

najfajniej byłoby zobaczyć je jesio w tym roku :D

 

jak chcecie to jeździjcie po mnie, pfff, zwisa mi to i powiewa.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain - w przypadku kart tej klasy co 8800GTS dla wielu posiadaczy moc zmienic z zyskiem FPS jest rownowazne z musiec.

I nie wciskaj tutaj filozofii, ze jeszcze na S3Virge mozna system uruchomic, bo nie o to chodzi (nie mowie, ze tak robisz, ale miedzy wierszami takie przeslanie czuje).

 

Gwiazdka.

Wtedy bedziemy po premierze nowych kart graficznych. Sory, ale jezeli chcesz na bloku zrobic jakies sensowne pieniadze (w sensie sprzedac duzo) to termin jest conajmniej spozniony. Przykro to powiedziec, bo Teraz Polska i (mam nadzieje) wszyscy za Toba (Wami moze raczej, Kyniek i Misio i inni...) kciuki trzymaja.

Marketingowa 2 (choc za polityczne obietnice 5+!), wiecej mozna bedzie powiedziec, jak blok wyjdzie.

Jeszcze jedno. Gwiazdka. Ile wtedy bedzie kosztowac 8800GTS? 700zl? 800? A o ile stanieje blok? 20zl? 10?

 

Na Twoim miejscu albo dal bym sobie zupelnie siana z aktualnymi grafami i przygotowywal sie pod nowe albo zrobil symbolicznie na 8800 zeby "Twarz zachowac".

 

I jeszcze jedno, zeby bylo jasne. Trzymam kciuki az kostki bieleja!

 

Odpowiedz do ponizej:

DirectX9 tak, ale dla 10 byc moze warto bedzie juz zmienic.

A to tylko dla GTX bedzie blok? Dla GTS nie?

Edytowane przez Maciejp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain - w przypadku kart tej klasy co 8800GTS dla wielu posiadaczy moc zmienic z zyskiem FPS jest rownowazne z musiec.

I nie wciskaj tutaj filozofii, ze jeszcze na S3Virge mozna system uruchomic, bo nie o to chodzi (nie mowie, ze tak robisz, ale miedzy wierszami takie przeslanie czuje).

 

Gwiazdka.

Wtedy bedziemy po premierze nowych kart graficznych. Sory, ale jezeli chcesz na bloku zrobic jakies sensowne pieniadze (w sensie sprzedac duzo) to termin jest conajmniej spozniony. Przykro to powiedziec, bo Teraz Polska i (mam nadzieje) wszyscy za Toba (Wami moze raczej, Kyniek i Misio i inni...) kciuki trzymaja.

Marketingowa 2 (choc za polityczne obietnice 5+!), wiecej mozna bedzie powiedziec, jak blok wyjdzie.

Jeszcze jedno. Gwiazdka. Ile wtedy bedzie kosztowac 8800GTS? 700zl? 800? A o ile stanieje blok? 20zl? 10?

 

Na Twoim miejscu albo dal bym sobie zupelnie siana z aktualnymi grafami i przygotowywal sie pod nowe albo zrobil symbolicznie na 8800 zeby "Twarz zachowac".

 

I jeszcze jedno, zeby bylo jasne. Trzymam kciuki az kostki bieleja!

 

no to prosze cofnij kilka stron... napisalem ze wydamy HH wlasnie dlatego zeby wyszedl, a czy sprzeda sie 3 czy 50 sztuk - nie ma to juz znaczenia. bedzie wydany mimo przeciwnosci losu...

 

co do "musiec" - chodzilo mi o to, ze malo jest gier ktore na GTX pojda slabo, a nie ma gry, ktora na tym nie pojdzie... wiec hmmm slowo "musiec" to chyba nieodpowienie... a juz na pewno seria 9 nie da takiego kopa jak wrzucenie na rynek 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden to już był w kwietniu na TTK we Wrocku...to przez 6 miesięcy zrobiłeś (-ście) 0,5 bloku :lol: Gratuluję tempa produkcji ;)

A tak na serio to nie najeżdżajmy tak na Sama bo się obrazi jak Kyniek :P

 

obrazac sie? rotfl, nie, za co? ;P przynajmniej jest wesolo ;)

 

co do czasu ktory minal, w miedzyczasie zrobilismy takie "male" cos jak Zjazd (www.zjazd.pl), przeprowadzka na drugi koniec Polski i organizacja fabryki od nowa... faktycznie mielismy czas w miedzyczasie na dzierganie HH - stad wlasnie jest te 0,5 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tym czasie nie jedne 0.5 wypiłem :D

 

ile serwisów otrzyma bloczek na testy? :>

półtora serwisu :D

 

Pytanie czy test == porównanie, czy może jednak nie... Bo że wygląd fajny to wiemy, że w pudełku fajnym (pomarańczowym) to się możemy domyśleć. Ale wydajność....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

półtora serwisu :D

 

+ poltora = caly tor :P

 

Pytanie czy test == porównanie, czy może jednak nie... Bo że wygląd fajny to wiemy, że w pudełku fajnym (pomarańczowym) to się możemy domyśleć. Ale wydajność....

bez pudelka, dostali wersje finalbeta

 

ile serwisow otrzyma? nie wiem, na razie 5 sie zglosilo (dopiero po tym jak napisalem to na forum :/ )

 

co do testu - bedzie porownanie, przynjamniej z taka mysla wysylalem HH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam bloczek ?

 

Sam - jak teraz wyglada realizowanie gwarancji na produkty zakupione w realitynet po jego upadku ?

Tak cięzko napisac pmke w razie problemow ;p ? sklep rn zostal zamkniety a nie upadl ;d teraz jeszcze domysl sie gdzie beda dodawane produkty z rn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam bloczek ?

Sam - jak teraz wyglada realizowanie gwarancji na produkty zakupione w realitynet po jego upadku ?

Realitynet nie upadło, został zamknięty sklep, a to chyba zasadnicza różnica ;) Zresztą akurat Samhain w przypadku kłopotów nie będzie robił problemów w gwarancją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem juz samowi wiadomosc na gg i nie dostalem odpowiedzi , dlatego zadalem ponownie pytanie w topicu.

 

sklep upadl , czy zostal zamkniety na jedno wychodzi. Widac nie przyniosil wystarczajacych zyskow . 2 roznie okreslenia ktore w praktyce oznaczaja to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...