Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko że nigdzie nie ma żadnych informacji - pusta na realitynet.pl, a watercooling.com.pl pisze o reorganizacji jakiejś...

Nie muszę chyba mówić, że liczyłem na hemmerheada - czym teraz zwoduje moją grafę? Tak bardzo chciałem nie wspierać finansowo konkurencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Samhain padl ofiara wlasnej broni. Niskimi cenami za bloki wykonczyl wpierw konkurencje, a teraz siebie. Mozecie na mnie bluzgac ile wlezie, ale taka prawda - przy tych cenach produkcja tak malych ilosci byla kompletnie nieoplacalna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Samhain padl ofiara wlasnej broni. Niskimi cenami za bloki wykonczyl wpierw konkurencje, a teraz siebie. Mozecie na mnie bluzgac ile wlezie, ale taka prawda - przy tych cenach produkcja tak malych ilosci byla kompletnie nieoplacalna!

po czesci ryba masz racje, byl to takze jeden z czynnikow, moze jak rynek sie powiekszy sprzedaz bedzie na tyle oplacalna by wrocic ;) na razie mam inne plany

 

 

 

Realitynet.pl dziala, zostaje i bedzie sie mialo coraz lepiej z tego co mi wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie tylko zastanawia co się będzie działo z twoim wielkim parkiem maszynowym który już kiedyś chciałeś sprzedać hmmm .....

 

masz ochote cos kupic? zapraszam na PW, czesc maszyn juz rozlokowana, czesc jeszcze stoi...

 

ale z tego co wie to nei temat na temat firmy Realitynet, wiec prosze o posty nt bloku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegokolwiek byś Sam nie powiedział (poza tym że żartowałeś z zakończeniem biznesu) to będę czuł się rozczarowany. Dobre idee Ci toważyszyły i to był wielki plus dla Ciebie...

Może dałoby rade wydłubać z jednego hammerheada dla radka zanim firma całkowicie ostygnie :rolleyes: (to by zrekompensowało mi rozczarowanie i częściowo tę pustkę po realitynet :P)

Edytowane przez AIberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...