Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

samhain: nie myślałeś o kandydowaniu do sejmu, albo na prezydenta? :>

 

ja lubie zyc spokojnie, wolalbym zeby mnie pozniej kamieniami nie obrzucali jak ide sobie na spacer po plazy czy cosik... zlodzieji mamy dosc w tym kraju, kolejny niepotrzebny

 

 

Hmmm brakuje "foto będzie wkrótce" :D Lepiej brzmi. Patrząc po sigu bloczek czekają finalne testy.

 

kolo srody ida na maszyne do produkcji, ale produkcja ich bedzie wooolna a cena duuuza... ale sie bedzie oplacac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz bedzie fizycznie zrobiony to chociaz fotke zapodaj :) Jestem ciekaw jaka stylistke zastosowales :)

 

styliste zalatwilem bardzo prosto... wrzucilem go do maszynki do miesa bo mi zaczal wymyslac...'bo u naSZ w SZtlYCZY...'

 

:lol:

 

a tak serio... jak bedzie gotowe pokaze, na pewno, na razie "zamykam sie w swojej piwnicy i dlubie pilniczkiem" by dac rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możnaby w przelocie strzelić kilkanaście sztuk coldera, bo z tego co się orientuję nie jest to przekomplikowana konstrukcja, więc np. kilka godzin przerwy w robieniu hammera i kilkunastu zadowolonych klientów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możnaby w przelocie strzelić kilkanaście sztuk coldera, bo z tego co się orientuję nie jest to przekomplikowana konstrukcja, więc np. kilka godzin przerwy w robieniu hammera i kilkunastu zadowolonych klientów :)

 

tsaaaa

 

kurde wszystkim sie wydaje ze produkcja seryjna to jak drukowanie na drukarce... klik i juz...

 

przygotowanie maszyny do produkcji jednego bloku zajmuje od 4 do 12h w zaleznosci od skomplikowanai produkcji...

 

jak sie produkuje seryjnie to jedno ustawienie musi 'zarobic' na ilosc wiec musi sie naprodukowac DUZO sztuk by sie oplacalo znow te 4-12h zmieniac wyposazenie i sprzet na nowa konstrukcje...

 

ustawienie maszyny nie mam tylko i wyslacznie na mysli frezarki cnc bo to jest jedna z wielu maszyn uzywanych do produkcji blokow...

 

 

bloki sie robia, jak sie zrobia to beda, nie mam czasopodwajacza by przyspieszyc produkcje :( a bardzo bym chcial

 

 

edit:

 

Colder i FHG robia sie na zupelnie innych maszynach (chyba tylko 2 sa wspolne)

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. może jednak zrobisz prezent dziś na moje urodziny i coś więcej powiesz na temat bloczków:D

Wszystkiego najlepszego <piwo>

 

cos wiecej? hmmm przebajecznie wyglada na 8800gtx... jednakze nie pokaze z prostego powodu, pierwsza sztuka nie jest niklowana, a nie cche psuc efektu ;)

 

zobaczycie juz finalny blok poniklowany i ociekajacy slodycza... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestescie narwani z tymi premierami blokow :P

 

A ile to razy AMD, INTEL, ATI czy nVidia przesuwala premiery??

Samhain widac uczy sie od najlepszych i chce wypuscic dobracowany produkt.

Zadnych informacji/przeciekow nie ma sie co spodziewac :] az do premiery oczywiscie. :-P

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t ozalezy czy kononowicz zostanie nowym prezydentem, bo jelsi tak to 'niczego niebedzie' :lol:

hahahah ty masz tylko szczęście ze na tym forum sa spokojni ludzie bo jak na jakiegoś nerwusa bys trafil to mysle ze by ci z kijem pod domem stał hahahaha :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah ty masz tylko szczęście ze na tym forum sa spokojni ludzie bo jak na jakiegoś nerwusa bys trafil to mysle ze by ci z kijem pod domem stał hahahaha :D :D

juz taki jeden sie znalazl.... a teraz na molo w Sopocie gola [gluteus maximus] deski hebluje... :lol:

 

damy, rade, pozwolcie ze nowa maszyna dojedzie do zakladu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...