Skocz do zawartości
mib

Frost Hammerhead Gpu

Rekomendowane odpowiedzi

jestem, zycje, dajcie spokoj...

 

chcialem szybko a wyszlo ja kzwykle... kocham Polska rzeczywistosc... ;)

 

dzis pokaze fotke jedna... jak lezy na karcie... stety/niestety musze ja troszke przerobic by konkurencja nosa nie wepchala ;P

 

Buziulki moi kochani

(lol jak w jakims cukierkowtym serialu dla dziewczynek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis pokaze fotke jedna... jak lezy na karcie... stety/niestety musze ja troszke przerobic by konkurencja nosa nie wepchala ;P

 

Jaka konkurencja ? W tym kraju ? :D

 

To przerabiaj ją szybciej jak musisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadaaaa

 

post-330-1170354343_thumb.jpg

 

 

blok zostal wyciety...

 

jak juz powiedzialem wczesniej, pokaze jak bedzie zrobiony...

 

chce by nie bylo jak poprzednio ze pokaze i znikna i pozniej bedzie echo... naprodukujemy kilka kartownow pozniej wypuscimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec moze w koncu zrozumiecie ze na wszystko jest odpowiedni czas i pora...

 

BLOK NIE JEST GOTOWY, jak bedzie w 100% POKAZEMY GO CALEGO LSNIACEGO I WOGOLE.

 

 

edit:

 

Pinapol zwroc uwage na te finezyjne zaokraglenia nad GPU :lol:

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie żesz panu "Zagadce" czas na odpicowanie bloku.

no :) co to za zagadka jak nie ma fajnego finalu... (tu powinna sie muzyka ze Szczek wlaczyc... dzie ten klawisz oo jest.... (PLAY >>) ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa pimp my cooper ;)

 

Ciekawi mnie bardzo ilość sprzedanych sztuk, bo jak na razie zwodowany 8800 w Polsce to niemały ewenement ;)

 

zestawy do samodzielnego tuningu coolera <rotfl>

 

co do ilosci sztuk sprzedanych niestety / stety nikt sie nie dowie tego...

 

wiem natomiast ile wynosi ilosc sztuk sprzedanych GTXow w niektorych sklepach i az dziw ierze skad Ci polacy tyle kasiory maja... albo kradna albo maja mlodszych braci/synow w Anglii :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem, zycje, dajcie spokoj...

 

chcialem szybko a wyszlo ja kzwykle... kocham Polska rzeczywistosc... ;)

 

dzis pokaze fotke jedna... jak lezy na karcie... stety/niestety musze ja troszke przerobic by konkurencja nosa nie wepchala ;P

 

Buziulki moi kochani

(lol jak w jakims cukierkowtym serialu dla dziewczynek)

konkurencja :blink:

jaka? chyba nie Mate, bo on nawet swoich własnych czołowych produktów nie sprzedaje :?

Heh... bloczek na miniaturce ma właśnie taki optymalny kolor jaki powinien mieć: CZARNY :P

A środek toto ma pewno ala innovateki płaski i gładki dlatego sie Sam wstydzi pokazać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkurencja :blink:

jaka? chyba nie Mate, bo on nawet swoich własnych czołowych produktów nie sprzedaje :?

Heh... bloczek na miniaturce ma właśnie taki optymalny kolor jaki powinien mieć: CZARNY :P

A środek toto ma pewno ala innovateki płaski i gładki dlatego sie Sam wstydzi pokazać ;)

 

cholera... musze zmienic taktyke, za szybko rozgryzacie moje zagadki ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy w końcu ten bloczek będzie ? Bo thermaltake już zrobił swój (będzie w sprzedaży pewnie niedługo i pewnie atrakcyjny cenowo) i nowe ATI niedługo będzie - a jeśli się okaże dużo bardziej wydajne od 8800 GTX - to niewiele chętnych na ten blok się znajdzie (ja np. sprzedam wtedy mojego 8800 i kupię ati).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy w końcu ten bloczek będzie ? Bo thermaltake już zrobił swój (będzie w sprzedaży pewnie niedługo i pewnie atrakcyjny cenowo) [...]

Co do chłodzenia Thermaltake, to nie po to wodowałem kompa żeby na grafie mieć przerobionego silencera z małym świecącym piardem. Więc jak ktoś ma WC, 8800 GTX i szare komórki to zdecyduje się raczej na blok pokroju HH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...